5

Mam nadzieję, że będzie miał okazję pożegnać się z rozmachem jak na legendę przystało.
Ważne, że odchodzi w blasku a nie wypchnięty nogą tylnym wyjściem.
4 lata 3 mistrzostwa to chyba więcej niż mogliśmy się spodziewać jak przychodził.
Żeby teraz nie przyszły suche lata.
Vamos Bobuś!

0

@Sergio_Devils czyli według ciebie mekambe też przyszedł za darmo?

6

Czekam aż siwy bajerant zostanie wyjaśniony xD
Jezu ale on będzie skomlał na wywiadach xD

12

Niesamowite jest to, że w tym sezonie to chyba razem ze 3 gry zagrali.

6

Dobrze, że bobuś ma czystą kartę i nikt nie będzie mógł mówić, że jakiś niggreir opłacał gwizdkowych.
Teraz to już same pomioty białasów zostały i gwiżdża dla nich, i ciągnął ich za uszy xD

1

@piJohn Nic dziwnego. Jeden gra z pijakami i bumelantami, a drugi w ogóle nie gra xD

4

@NeroTFP1 XD a na monitorze leci muran xD

5

@Eklerek ja się dziwne, że przez 3 dekady tam jeszcze nikt b0mby nie podłożył. Nikt tego nie weryfikuje. Oni biorą 15k podstawy, a 50 to pewnie bokiem wynoszą za dodatkowe "usługi". Do tego dodatki za lobbowanie. I nagle po 4 latach taki poseł, który miał 5tys oszczędności ma nagle kilka milionów n

4

Gdzie go będą pod spódnicą przez rok czasu trzymać z takimi zarobkami?
Gdyby to się działo w anglii to by brukowce nonstop o nim pisali, a on jeszcze w tym czasie zwiedza świat.
On, ter stagen i inni nie mają żadnego interesu się przenosić. Mają bajeczny hajs i nawet grać nie muszą.

0

Kristensen powinien mieć zakaż zbliżania się do barcelony.
Po zdobyciu pierwszego mistrzostwa przez Xaviego to kristensen poszedł na urlop.
Skończymy z kristensenem, rolandem obieżyświatem i na szpicy kupimy jakieś 30 letniego napadziora, który w przyszłym roku akurat złapie impotencje w strzelaniu goli.
Przypominam, że gdyby nie kontuzja rolanda to by dziś siedział w bajernie, a nie mówił coś o drużynie i rodzinie.

6

2 razy mu chyba licznik przekręcili
https://x.com/i/status/2055015962282209670

0

@Dr_Cabasisi tak bo ty wszystko wiesz co ja pisałem xD
Poczekamy na weryfikacje kto miał rację jak stoperzy nie będą mieli zakazu wjeżdzać mu w nogi jak to mają na pastwiskach w usa

0

Ale jaki interes ma w tym chelsea, żeby wypuszczać swojego najlepszego napastnika?

4

@Tuc w barcelonskim psychiatryku

2

Jamal jeszcze młody nie wie, że za wszystkim stoją żydzi. Choć w piłce królują arabskie petrodolary to i tak na samym końcu jest żyd, który wszystkim steruje.

0

@Dr_Cabasisi kiedy był ostatni mundial?
Lewy też kilka lat temu robił złotą piłkę i bił wszystkie rekordy to teraz pewnie też tak jest.
Denis Bouanga, który robi liczby w mls to pewnie też giga kozak.

2

@MrJanKo a to messi ma zamar nie wyjsc z grupy?

2

Ja czekam na weryfikacje jak będzie grał przeciwko obrońcom a nie pachołkom do mijania.

3

Zły lewandowski 9, która nie kreuje xD

3

Sraka i to taka wodnista. Tutaj nawet nie było chęci do grania.
Żadnej czystej okazji na strzał nic. Mogli ich wyciągnąć i grać z kontry to jak zwykle popełniają ten sam błąd, zamykają przeciwnika na swojej połowie i kopią się po czole.

7

Mecz imienia Xaviego wuefisty

7

Ten ślepy komentator nie widzi, że kamerkę to oni mają przyczepioną do ucha a nie do piersi? Już kilka razy tak powiedział.

2

Nasza gra jest adekwatna do komentarza

2

@Roobo rafinii nie ma

0

Ferran za runiego.

0

Runi miał być od wrzutek, a on ich w ogóle nie robi.

0

Oby dziś Wojtuś nie musiał zbyt dużo pracować, bo może być wczorajszy

2

Mógł do prawej dać. Co ten bobek.

0

Olwski nawet nie wie w którym roku żyje xD

1

@Seledynowy bo nie gra. Przypomnij sobie jak wyglądał rok temu Uszatek. Mu się kolana nie zginały a dziś jak balerina tańczy w środku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?