Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mam nadzieję, że będzie miał okazję pożegnać się z rozmachem jak na legendę przystało.
Ważne, że odchodzi w blasku a nie wypchnięty nogą tylnym wyjściem.
4 lata 3 mistrzostwa to chyba więcej niż mogliśmy się spodziewać jak przychodził.
Żeby teraz nie przyszły suche lata.
Vamos Bobuś!
0
@Sergio_Devils czyli według ciebie mekambe też przyszedł za darmo?
6
Czekam aż siwy bajerant zostanie wyjaśniony xD
Jezu ale on będzie skomlał na wywiadach xD
12
Niesamowite jest to, że w tym sezonie to chyba razem ze 3 gry zagrali.
6
Dobrze, że bobuś ma czystą kartę i nikt nie będzie mógł mówić, że jakiś niggreir opłacał gwizdkowych.
Teraz to już same pomioty białasów zostały i gwiżdża dla nich, i ciągnął ich za uszy xD
1
@piJohn Nic dziwnego. Jeden gra z pijakami i bumelantami, a drugi w ogóle nie gra xD
4
@NeroTFP1 XD a na monitorze leci muran xD
5
@Eklerek ja się dziwne, że przez 3 dekady tam jeszcze nikt b0mby nie podłożył. Nikt tego nie weryfikuje. Oni biorą 15k podstawy, a 50 to pewnie bokiem wynoszą za dodatkowe "usługi". Do tego dodatki za lobbowanie. I nagle po 4 latach taki poseł, który miał 5tys oszczędności ma nagle kilka milionów n
4
Gdzie go będą pod spódnicą przez rok czasu trzymać z takimi zarobkami?
Gdyby to się działo w anglii to by brukowce nonstop o nim pisali, a on jeszcze w tym czasie zwiedza świat.
On, ter stagen i inni nie mają żadnego interesu się przenosić. Mają bajeczny hajs i nawet grać nie muszą.
0
Kristensen powinien mieć zakaż zbliżania się do barcelony.
Po zdobyciu pierwszego mistrzostwa przez Xaviego to kristensen poszedł na urlop.
Skończymy z kristensenem, rolandem obieżyświatem i na szpicy kupimy jakieś 30 letniego napadziora, który w przyszłym roku akurat złapie impotencje w strzelaniu goli.
Przypominam, że gdyby nie kontuzja rolanda to by dziś siedział w bajernie, a nie mówił coś o drużynie i rodzinie.
6
2 razy mu chyba licznik przekręcili
https://x.com/i/status/2055015962282209670
0
@Dr_Cabasisi tak bo ty wszystko wiesz co ja pisałem xD
Poczekamy na weryfikacje kto miał rację jak stoperzy nie będą mieli zakazu wjeżdzać mu w nogi jak to mają na pastwiskach w usa
0
Ale jaki interes ma w tym chelsea, żeby wypuszczać swojego najlepszego napastnika?
4
@Tuc w barcelonskim psychiatryku
2
Jamal jeszcze młody nie wie, że za wszystkim stoją żydzi. Choć w piłce królują arabskie petrodolary to i tak na samym końcu jest żyd, który wszystkim steruje.
0
@Dr_Cabasisi kiedy był ostatni mundial?
Lewy też kilka lat temu robił złotą piłkę i bił wszystkie rekordy to teraz pewnie też tak jest.
Denis Bouanga, który robi liczby w mls to pewnie też giga kozak.
2
@MrJanKo a to messi ma zamar nie wyjsc z grupy?
2
Ja czekam na weryfikacje jak będzie grał przeciwko obrońcom a nie pachołkom do mijania.
3
Zły lewandowski 9, która nie kreuje xD
3
Sraka i to taka wodnista. Tutaj nawet nie było chęci do grania.
Żadnej czystej okazji na strzał nic. Mogli ich wyciągnąć i grać z kontry to jak zwykle popełniają ten sam błąd, zamykają przeciwnika na swojej połowie i kopią się po czole.
7
Mecz imienia Xaviego wuefisty
7
Ten ślepy komentator nie widzi, że kamerkę to oni mają przyczepioną do ucha a nie do piersi? Już kilka razy tak powiedział.
2
Nasza gra jest adekwatna do komentarza
2
@Roobo rafinii nie ma
0
Ferran za runiego.
0
Runi miał być od wrzutek, a on ich w ogóle nie robi.
0
Oby dziś Wojtuś nie musiał zbyt dużo pracować, bo może być wczorajszy
2
Mógł do prawej dać. Co ten bobek.
0
Olwski nawet nie wie w którym roku żyje xD
1
@Seledynowy bo nie gra. Przypomnij sobie jak wyglądał rok temu Uszatek. Mu się kolana nie zginały a dziś jak balerina tańczy w środku