11

Robertowi dać pograć skoro to jego ostatnie mecze, niech się pożegna z kibicami.

23

Oby do jakiegoś porto a nie do do hamburgerów czy arabów, nikt tego nie będzie oglądać. A porto dla 4 polaków to człowiek włączy czasami.

6

Inigo nasz chłop nie da krystynie wygrac mistrzostwa xD

0

Poziom na pewno wyższy od pastwisk w USA czy pastwisk z kozami u turbanów.

1

@PatrychoO myślę, że ona jest wszystkich

16

Nie widziałem, że tygrysek z faweli już po rozwodzie xD
Niezły przebieg jak na nastolatka. Ciekawe ile mu kasy ukradła.


5

Lewy odejdzie po tym sezonie na 100%.
Wczoraj dużo eksponował się z tym pucharem dziś eksponuje sie mocno na busie. Widać, że to jego ostatnie chwile w klubie i chce sie tym cieszyc.

2

Oby dziś daltoniści nie rzucali kamieniami.

0

@Eklerek w latach 2000 to się chodziło w podróbkach vansów. No chyba ze byles bananowcem to mialeś newbalansy

18

o kurła xD


0

Siwy dziad wiedział, że będzie klęsa i nawet ze swoimi nie przyjechał na klasyk.

0

@Metalowy14 tez tak uwazam. Trzeba bylo powiedziec transfer definitywny albo trybuny. Nawet za darmo go lepiej oddac niz mu placic pensje.

1

@Frimpong jak waldek powącha jej syry to się przekręci i trafi do 1 ligi z widzewem.

0

Pachołek po zwolnieniu xD
https://i.imgur.com/wwgv86W.png

3

@draxidox za to brat, który siedzi na dupie w moskwie zobacz ile ma medali xD

0

Te nagłówki xDDDDDD

SportoweFakty
Szczęsny bezlitosny nawet dla dzieci. Zobacz, co zrobił
https://i.imgur.com/50aVtgX.png

0

@LukaszFan Bo taki powinien być drugi bramkarz, doświadczony ale bez chorych ambicji, bo już co miał pograć to pograł. Jak trzeba to wejdzie i coś tam pokaże.
Dlatego on powinien być drugim, a nie jakiś młody, którego będzie cisnąć pęcherz, żeby grać. Dlatego ter rorysty i ręcznika powinnismy sie pozbyc jak najszybciej nawet za darmo, byle by z ich pensji zejsc.

1

@DragonxNF bardziej zainteresowany jestem chłopakiem mekambe

15

Wojtuś ma tyle mistrzostw Hiszpanii co Nejmar i Ronaldo, dokonał tego w 2 lata

11

Oby za rok siwy dziad Murinio świętował tylko urodziny klubu xD

6

5 pucharów bez ter stegena w 2 lata. Dziękujemy kapitanie za twoją nieobecność xD

0

Re tebas ta świnia madrycka? Z Perezem w norze się schował

0

Wojtuś za rok 3 kolejne pucharki

2

Szkoda tego PK, dało się ugrać materace.

0

Dziadzio Perez pewnie w domu melisę pije.

2

Tak zwane Upokorzenie spella.

0

Ter rorysta będzie podnosil puchar czy obieżyświat?

4

Dawaj runiego za fermina bo on umiera

0

Bobus kurva miales to

1

@Kris_OK głupek bo sam zaczął. Teraz gra z kagańcem w postaci żółtej kartki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?