Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Robertowi dać pograć skoro to jego ostatnie mecze, niech się pożegna z kibicami.
23
Oby do jakiegoś porto a nie do do hamburgerów czy arabów, nikt tego nie będzie oglądać. A porto dla 4 polaków to człowiek włączy czasami.
6
Inigo nasz chłop nie da krystynie wygrac mistrzostwa xD
0
Poziom na pewno wyższy od pastwisk w USA czy pastwisk z kozami u turbanów.
1
@PatrychoO myślę, że ona jest wszystkich
16
Nie widziałem, że tygrysek z faweli już po rozwodzie xD
Niezły przebieg jak na nastolatka. Ciekawe ile mu kasy ukradła.
5
Lewy odejdzie po tym sezonie na 100%.
Wczoraj dużo eksponował się z tym pucharem dziś eksponuje sie mocno na busie. Widać, że to jego ostatnie chwile w klubie i chce sie tym cieszyc.
2
Oby dziś daltoniści nie rzucali kamieniami.
0
@Eklerek w latach 2000 to się chodziło w podróbkach vansów. No chyba ze byles bananowcem to mialeś newbalansy
18
o kurła xD
0
Siwy dziad wiedział, że będzie klęsa i nawet ze swoimi nie przyjechał na klasyk.
0
@Metalowy14 tez tak uwazam. Trzeba bylo powiedziec transfer definitywny albo trybuny. Nawet za darmo go lepiej oddac niz mu placic pensje.
1
@Frimpong jak waldek powącha jej syry to się przekręci i trafi do 1 ligi z widzewem.
0
Pachołek po zwolnieniu xD
https://i.imgur.com/wwgv86W.png
3
@draxidox za to brat, który siedzi na dupie w moskwie zobacz ile ma medali xD
0
Te nagłówki xDDDDDD
SportoweFakty
Szczęsny bezlitosny nawet dla dzieci. Zobacz, co zrobił
https://i.imgur.com/50aVtgX.png
0
@LukaszFan Bo taki powinien być drugi bramkarz, doświadczony ale bez chorych ambicji, bo już co miał pograć to pograł. Jak trzeba to wejdzie i coś tam pokaże.
Dlatego on powinien być drugim, a nie jakiś młody, którego będzie cisnąć pęcherz, żeby grać. Dlatego ter rorysty i ręcznika powinnismy sie pozbyc jak najszybciej nawet za darmo, byle by z ich pensji zejsc.
1
@DragonxNF bardziej zainteresowany jestem chłopakiem mekambe
15
Wojtuś ma tyle mistrzostw Hiszpanii co Nejmar i Ronaldo, dokonał tego w 2 lata
11
Oby za rok siwy dziad Murinio świętował tylko urodziny klubu xD
6
5 pucharów bez ter stegena w 2 lata. Dziękujemy kapitanie za twoją nieobecność xD
0
Re tebas ta świnia madrycka? Z Perezem w norze się schował
0
Wojtuś za rok 3 kolejne pucharki
2
Szkoda tego PK, dało się ugrać materace.
0
Dziadzio Perez pewnie w domu melisę pije.
2
Tak zwane Upokorzenie spella.
0
Ter rorysta będzie podnosil puchar czy obieżyświat?
4
Dawaj runiego za fermina bo on umiera
0
Bobus kurva miales to
1
@Kris_OK głupek bo sam zaczął. Teraz gra z kagańcem w postaci żółtej kartki