Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mcsarna Tebas to sam tłuszczyk a Lapcio lubi szyneczkę
36
@mcsarna Laporta by wygrał przez założenie dźwigni Tebasowi
0
@Joe_Barbaro Bayern to ma szpital niezły w obronie i pomocy
0
@MOLESTA Zarabia 19 brutto + pewne bonusy za lojalności i za występy z reguły jest to od 2-6 mln. Pedri zarabia 13 mln brutto
1
@Zoker Właśnie też mnie to dziwi zwłaszcza że od początku był to transfer pod zarobek.
3
@sergio5 Wychodzi na to że przepalił wszystkie miliony jakie zarobił :D
0
@Rifek Ale tam masz jeszcze zysk z praw do transmisji, sprzedaży biletów + zyski z umowy z Nike
0
@Rifek Wróć, chodziło o puchar interkontynentalny :P
0
@Faro Na FPP to nie ma co patrzeć bo nie wiadomo jak daleko zajdziemy w LM a to jest kluczowe bo wygrana otwiera nam bonusy z kontraktu Nike i to spore oraz udział w KMŚ i Superpucharze Europy. Klub domyślnie bierze pod uwagę awans do minimum ćwierćfinału który już mamy więc teraz możemy tylko polepszyć sobie FPP.
0
@FcPortoFan1999 A no taki ze Fati nie chce odejść i woli siedzieć na trybunach
8
@Faro Musisz namówić Fatiego na odejście :P
3
Yamal krytykowany przez la ramblaków więc pewnie z golem lub asystą w drugiej skończy :P
0
@Criss18Barca Jak się uda wygrać wszystko do klasyku to wygrana z realem da nam mistrza
0
@Pedri16Future Niby tak ale z drugiej strony oni grają bez swojego najlepszego zawodnika - Isco
4
@ProMILs Najlepiej to wsadzić z 3 bramki w pierwszej połowie i zrobić rotacje
2
Real przegrał to zaraz temat Negreiry wleci xD
0
@Piotr,1985 Śmiesznie będzie jak to PSG wywali Żółwika z LM
0
@Czarny_ck Cały marzec przepychali mecze różnicą jednej bramki więc finalnie musiało się to zemścić
1
Doliczył 6 grali prawie 9 typowe jak prześcieradła przegrywają
2
goooooooooooool :D
2
@Romario87 Pewnie z 8-9 xD
7
Realowcy włączyli tryb na karnego xD
2
@norbi77 Kompleksy się leczy a nie nimi chwali na forum.
4
@KamQiX Przez ciebie świat norbiego legł w gruzach :P
2
@Vito9 Jakbyś schował Alvareza do anusa o też by cię bolała :P
0
@Bobo25 To sobie sprawdź ile zaoszczędzi osoba zarabiająca na skali 500k. UWAGA Spoiler 20k mniejsza składka im wyjdzie :D
0
@NeroTFP1 To zależy jakie dochody dla ciebie to duża firma a jakie mała. Jak zarabiasz na JDG do 150% minimalnego to nic ci to nie daje praktycznie. Ryczałtowcy to głównie osoby związane z branżą IT a tam mało się nie zarabia.
7
@Uukasz_93 Zacznijmy od tego że małym przedsiębiorcom to nic nie da głównie zyskają duzi przedsiębiorcy czyli grube ryby z Warszawy
3
Hamilton gorszy od Hadjara xD
0
Ten Lawson to zaraz wyleci z drugiego Red Bulla xD