0

@mcsarna Tebas to sam tłuszczyk a Lapcio lubi szyneczkę

36

@mcsarna Laporta by wygrał przez założenie dźwigni Tebasowi

0

@Joe_Barbaro Bayern to ma szpital niezły w obronie i pomocy

0

@MOLESTA Zarabia 19 brutto + pewne bonusy za lojalności i za występy z reguły jest to od 2-6 mln. Pedri zarabia 13 mln brutto

1

@Zoker Właśnie też mnie to dziwi zwłaszcza że od początku był to transfer pod zarobek.

3

@sergio5 Wychodzi na to że przepalił wszystkie miliony jakie zarobił :D

0

@Rifek Ale tam masz jeszcze zysk z praw do transmisji, sprzedaży biletów + zyski z umowy z Nike

0

@Rifek Wróć, chodziło o puchar interkontynentalny :P

0

@Faro Na FPP to nie ma co patrzeć bo nie wiadomo jak daleko zajdziemy w LM a to jest kluczowe bo wygrana otwiera nam bonusy z kontraktu Nike i to spore oraz udział w KMŚ i Superpucharze Europy. Klub domyślnie bierze pod uwagę awans do minimum ćwierćfinału który już mamy więc teraz możemy tylko polepszyć sobie FPP.

0

@FcPortoFan1999 A no taki ze Fati nie chce odejść i woli siedzieć na trybunach

8

@Faro Musisz namówić Fatiego na odejście :P

3

Yamal krytykowany przez la ramblaków więc pewnie z golem lub asystą w drugiej skończy :P

0

@Criss18Barca Jak się uda wygrać wszystko do klasyku to wygrana z realem da nam mistrza

0

@Pedri16Future Niby tak ale z drugiej strony oni grają bez swojego najlepszego zawodnika - Isco

4

@ProMILs Najlepiej to wsadzić z 3 bramki w pierwszej połowie i zrobić rotacje

2

Real przegrał to zaraz temat Negreiry wleci xD

0

@Piotr,1985 Śmiesznie będzie jak to PSG wywali Żółwika z LM

0

@Czarny_ck Cały marzec przepychali mecze różnicą jednej bramki więc finalnie musiało się to zemścić

1

Doliczył 6 grali prawie 9 typowe jak prześcieradła przegrywają

2

goooooooooooool :D

2

@Romario87 Pewnie z 8-9 xD

7

Realowcy włączyli tryb na karnego xD

2

@norbi77 Kompleksy się leczy a nie nimi chwali na forum.

4

@KamQiX Przez ciebie świat norbiego legł w gruzach :P

2

@Vito9 Jakbyś schował Alvareza do anusa o też by cię bolała :P

0

@Bobo25 To sobie sprawdź ile zaoszczędzi osoba zarabiająca na skali 500k. UWAGA Spoiler 20k mniejsza składka im wyjdzie :D

0

@NeroTFP1 To zależy jakie dochody dla ciebie to duża firma a jakie mała. Jak zarabiasz na JDG do 150% minimalnego to nic ci to nie daje praktycznie. Ryczałtowcy to głównie osoby związane z branżą IT a tam mało się nie zarabia.

7

@Uukasz_93 Zacznijmy od tego że małym przedsiębiorcom to nic nie da głównie zyskają duzi przedsiębiorcy czyli grube ryby z Warszawy

3

Hamilton gorszy od Hadjara xD

0

Ten Lawson to zaraz wyleci z drugiego Red Bulla xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?