0

Miało niby nie być dwóch pytań do jednego kandydata xD

8

Ten Maciak ratuje tyłek Nawrockiemu i Trzaskowskiemu bo to dzięki niemu nie będą najgorsi w tej debacie :P

0

@Popitek12 Raczej do Wielbłądlandi :P

13

Zaraz się okaże że lepsze dla Trzaska byłaby debata samym ze sobą xD

1

@Hosh To już lepiej dać na wódkę 0%

1

@michal26 Senyszyn w republice jest XD

0

@MessiSuarezNeymar Republika akurat nie jest :P

4

Ale Trzeba powiedzieć że cyrk niezły i to za darmo a za darmo to uczciwa cena xD

0

@kamiVeB Biejat to chyba na Słowację pojechała xD

1

@Safrani Kielecki jest Polską marką a Winiary Szwajcarskie. Więc tu nie ma co się zastanawiać :P

1

@Natenczas Teraz siedzą w tej samej jaskini co kibice realu

1

@Kgorecki2500 stary @Luciano99 też jedzie po sześciopak harnasi :P

0

@Criss18Barca Oni to najpierw powinni męczennika sprzedać bo widać że razem z Mbappe tylko sobie przeszkadzają na skrzydle.

0

@FCB24 Bo Szczęsny jest zarejestrowany za Ter Stegena a Olmo z Pau Victorem dzięki sprzedaży miejsc Vip

5

@michal26 Za Valverde daliby radę to przegrać ale za Flicka bez szans :D

0

Jeszcze jeden gol i można rezerwy wystawić na rewanż :P

2

Rafa okradł Cubarsiego xD

0

@Rifek To mamuśka z londyńskiej okolicy :D

0

@tbas No tak bo tylko Prawica winna ale Lewica to zawsze bez winy :P

2

@marcin62 Ciekawe ile osób się jeszcze nabierze na tego fejka :P

8

@RomanGroza To nie jego konto

3

@Faro Obecnie to raczej Męczennik zawadza

0

Ostatnio coś podobnego to chyba Messi zrobił :D

0

Spokojnie zaraz karny dla Realu wleci :P

1

@Kamiloza91 Maja napastników tylko kontuzjowanych xD

0

Arsenal to zaraz samobója strzeli xD

0

@gumaz Słowik to jedzie akurat po wszystkich

0

@bart_azz On i tak dostanie kolejnej kontuzji, bez różnicy kiedy wróci.

0

@RosjaninBut Unia żeby zrobić na złość Trumpowi wprowadzi etsy 3.0 dla swoich obywateli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?