Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miało niby nie być dwóch pytań do jednego kandydata xD
8
Ten Maciak ratuje tyłek Nawrockiemu i Trzaskowskiemu bo to dzięki niemu nie będą najgorsi w tej debacie :P
0
@Popitek12 Raczej do Wielbłądlandi :P
13
Zaraz się okaże że lepsze dla Trzaska byłaby debata samym ze sobą xD
1
@Hosh To już lepiej dać na wódkę 0%
1
@michal26 Senyszyn w republice jest XD
0
@MessiSuarezNeymar Republika akurat nie jest :P
4
Ale Trzeba powiedzieć że cyrk niezły i to za darmo a za darmo to uczciwa cena xD
0
@kamiVeB Biejat to chyba na Słowację pojechała xD
1
@Safrani Kielecki jest Polską marką a Winiary Szwajcarskie. Więc tu nie ma co się zastanawiać :P
1
@Natenczas Teraz siedzą w tej samej jaskini co kibice realu
1
@Kgorecki2500 stary @Luciano99 też jedzie po sześciopak harnasi :P
0
@Criss18Barca Oni to najpierw powinni męczennika sprzedać bo widać że razem z Mbappe tylko sobie przeszkadzają na skrzydle.
0
@FCB24 Bo Szczęsny jest zarejestrowany za Ter Stegena a Olmo z Pau Victorem dzięki sprzedaży miejsc Vip
1
@Safrani Z Chińczykami wygrał https://businessinsider.com.pl/gospodarka/chiny-mocno-spuscily-z-tonu-jestesmy-gotowi-na-dialog-w-sporze-handlowym-z-usa/hp79404
5
@michal26 Za Valverde daliby radę to przegrać ale za Flicka bez szans :D
0
Jeszcze jeden gol i można rezerwy wystawić na rewanż :P
2
Rafa okradł Cubarsiego xD
0
@Rifek To mamuśka z londyńskiej okolicy :D
0
@tbas No tak bo tylko Prawica winna ale Lewica to zawsze bez winy :P
2
@marcin62 Ciekawe ile osób się jeszcze nabierze na tego fejka :P
8
@RomanGroza To nie jego konto
3
@Faro Obecnie to raczej Męczennik zawadza
0
Ostatnio coś podobnego to chyba Messi zrobił :D
0
Spokojnie zaraz karny dla Realu wleci :P
1
@Kamiloza91 Maja napastników tylko kontuzjowanych xD
0
Arsenal to zaraz samobója strzeli xD
0
@gumaz Słowik to jedzie akurat po wszystkich
0
@bart_azz On i tak dostanie kolejnej kontuzji, bez różnicy kiedy wróci.
0
@RosjaninBut Unia żeby zrobić na złość Trumpowi wprowadzi etsy 3.0 dla swoich obywateli :D