1

@michal26 To też niezłe

1

@tbas To ile lizaków o Trzaska już dostałeś? :D

3

@Eklerek "Bodnar przestań mi rodzinę prześladować!" Pewnie teraz słychać w celi więziennej.

0

@michal26 i trzech premierów!

4

@michal26 Wychodzi na to że według logiki platformiarzy mamy koalicję KO-PIS-Konfa czyli wszyscy szczęśliwi bo rządzą i można konstytucję zmieniać :D

0

@Barcafan2020 Zawsze łatwo mi szło w tematach ekonomiczno matematycznych, nawet pracę dyplomową pisałem ze sztucznej inteligencji zanim to modne się stało :D

0

@Barcafan2020 32 w tym roku

0

@Barcafan2020 6 ma piątki, 3 ma czwórki, 12 trójki i 3 dwóję

0

@ikar34 Wypełzacie jak grzyby po deszczu z tym ośmieszaniem, jakieś rubelki za posty powpadały?

2

@Kondziubarca Wyborcy platformy dzisiaj idą na jakiś rekord samozaorania sie :D

5

Lewy wchodzi żeby Borek przestał płakać :P

5

@PeteR10 to pewnie Dodi krzyczy

8

@MOLESTA Bo ty jesteś wyborcą Trzaska, dla wyborców Batyra wszystko co związane z KO jest największym złem.

5

@Ojciec5tkidzieci Nekroluk to akurat opłacany troll i nikt go normalny nie bierze na poważnie :P

0

Może ktoś kupi Trynkiewicza bo mamy jeszcze 50% od jego sprzedaży :P

0

@kiper09 Dla nas to lepiej, niech się oszczędza na ligę i LM

3

@ObiwanKenobi Chyba znamy podobnych ludzi xD

2

@Gibbon_FCB Jak on wraca gdzieś na początku kwietnia jakoś :D

0

@Kozinho. Bo to synowi Arathorna nie pasuje do narracji :D

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Tempo prac jest akurat dobre w tym roku, w zeszłym była lipa bo się nie mogli dogadać z miastem i mieszkańcami

0

@Patry10 Nie masz racji bo Montujić ma pojemność 48k z czego te 10k nie nadaje się do oglądania bo nic nie widać przez barierki, tymczasowe CN ma mieć około 60-66k więc wychodzi połowa więcej.

7

@Pawlak1992 Wybór jak między dżumą a rakiem xD

0

@ZwyklyKibicBarcy04 To co to za problem wtedy 38 kolejkę przrzucić na czerwiec a nasz mecz z Osą na termin meczu z Bilbao? Sama Osa nie chce teraz grac a innych terminów brak dopóki nie odpadniemy w LM.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Ale co to zmienia xD, równie dobrze możesz to samo powiedzieć o 38 kolejce w której będziemy grać z Bilbao.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 zawsze mogą nawet na czerwiec przełożyć co to za problem

1

@Kondziubarca Gaz to tam nic, mi prąd w porównaniu do ostatniej fakturki z 2023r podrożał z 0,74 za kwh na 1,14 za kwh oczywiście wliczając w to wszystkie opłaty. Ja tam sobie poradzę bo mogę podnieść ceny swoich usług ale ludzie na emeryturach z 1500zł na rękę to mają ciężko.

4

@michal26 Piątka Trzaskowskiego :D

4

@RafaPL Jaka partia taki poseł

1

@Gaz Największym hitem to jest głosowanie przeciw własnej obietnicy wyborczej :D

0

Z tych ważnych zawodników zostali nam tylko Yamal i Szczęsny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?