Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 To też niezłe
1
@tbas To ile lizaków o Trzaska już dostałeś? :D
3
@Eklerek "Bodnar przestań mi rodzinę prześladować!" Pewnie teraz słychać w celi więziennej.
0
@michal26 i trzech premierów!
4
@michal26 Wychodzi na to że według logiki platformiarzy mamy koalicję KO-PIS-Konfa czyli wszyscy szczęśliwi bo rządzą i można konstytucję zmieniać :D
0
@Barcafan2020 Zawsze łatwo mi szło w tematach ekonomiczno matematycznych, nawet pracę dyplomową pisałem ze sztucznej inteligencji zanim to modne się stało :D
0
@Barcafan2020 32 w tym roku
0
@Barcafan2020 6 ma piątki, 3 ma czwórki, 12 trójki i 3 dwóję
0
@ikar34 Wypełzacie jak grzyby po deszczu z tym ośmieszaniem, jakieś rubelki za posty powpadały?
2
@Kondziubarca Wyborcy platformy dzisiaj idą na jakiś rekord samozaorania sie :D
5
Lewy wchodzi żeby Borek przestał płakać :P
5
@PeteR10 to pewnie Dodi krzyczy
8
@MOLESTA Bo ty jesteś wyborcą Trzaska, dla wyborców Batyra wszystko co związane z KO jest największym złem.
5
@Ojciec5tkidzieci Nekroluk to akurat opłacany troll i nikt go normalny nie bierze na poważnie :P
0
Może ktoś kupi Trynkiewicza bo mamy jeszcze 50% od jego sprzedaży :P
0
@kiper09 Dla nas to lepiej, niech się oszczędza na ligę i LM
3
@ObiwanKenobi Chyba znamy podobnych ludzi xD
2
@Gibbon_FCB Jak on wraca gdzieś na początku kwietnia jakoś :D
0
@Kozinho. Bo to synowi Arathorna nie pasuje do narracji :D
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Tempo prac jest akurat dobre w tym roku, w zeszłym była lipa bo się nie mogli dogadać z miastem i mieszkańcami
0
@Patry10 Nie masz racji bo Montujić ma pojemność 48k z czego te 10k nie nadaje się do oglądania bo nic nie widać przez barierki, tymczasowe CN ma mieć około 60-66k więc wychodzi połowa więcej.
7
@Pawlak1992 Wybór jak między dżumą a rakiem xD
0
@ZwyklyKibicBarcy04 To co to za problem wtedy 38 kolejkę przrzucić na czerwiec a nasz mecz z Osą na termin meczu z Bilbao? Sama Osa nie chce teraz grac a innych terminów brak dopóki nie odpadniemy w LM.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Ale co to zmienia xD, równie dobrze możesz to samo powiedzieć o 38 kolejce w której będziemy grać z Bilbao.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 zawsze mogą nawet na czerwiec przełożyć co to za problem
1
@Kondziubarca Gaz to tam nic, mi prąd w porównaniu do ostatniej fakturki z 2023r podrożał z 0,74 za kwh na 1,14 za kwh oczywiście wliczając w to wszystkie opłaty. Ja tam sobie poradzę bo mogę podnieść ceny swoich usług ale ludzie na emeryturach z 1500zł na rękę to mają ciężko.
4
@michal26 Piątka Trzaskowskiego :D
4
@RafaPL Jaka partia taki poseł
1
@Gaz Największym hitem to jest głosowanie przeciw własnej obietnicy wyborczej :D
0
Z tych ważnych zawodników zostali nam tylko Yamal i Szczęsny