0

@barcelonaLM Tylko że te nie on podjął tą decyzję tylko VAR byczku

0

no to Atleti out z własnej głupoty xD

0

@Swistus172 Nie wiadomo ale pewnie jakaś mięśniówka

0

Nie widzę wygranej Atleti w karnych.

0

Ciekawie się będzie zapowiadać weekend, realowcy bez Mendy i wymęczeni a grają na wyjeździe z Villareal, to samo Atleti z nami bez Koke, Correi, prawdopodobnie też bez Reinildo i De Paula no i wymęczeni.

2

Może tym razem to Atleti strzeli w 121 miinucie :P

0

@kuz będzie xD

3

@clyde ktoś musiał przynosić żarcie do stołu :D

0

Grajcie na Łukasza! on jest słaby

1

@Kubsoleon raczej do pojazdu Flinstonów :D

1

@AmigoBlancos albo karne bo nikt już nie strzeli

5

Atleti marnuje więc zaraz śmietana strzeli jakąś szmatę :P

1

Griezmann jak zwykle przeciwko wielkim kupsko gra

1

Ale śmietana się zesrała xD

1

@ShawnC Za Kounde Chelsea dawała więcej od nas więc nie masz racji

0

Spaluniez powinien mieć ksywę xD

0

@Cobra303 Xabi Alonso to widocznie one season wonder

4

@karci0 bo zadumanatwarz.png

2

Rafałek był na spalonym więc nie mógł puścić tej piłki Fdj

0

@Hlopek Lewus w dwumeczu chyba z 3 sytuacje zmarnował, teraz to jest bez znaczenia ale kiedyś to może nam się odbić brakiem awansu.

5

Ale ten żabojad nie ogarnia

1

@Bobo25 Przecież dlatego ludzie uciekają od Hołowni

1

@Schoogs Z zewnątrz to wygląda trochę jak jakiś pałać szejka xD

2

@Batys Ponoć @jowita puściła bąka i jest zagrożenie wybuchu gazu.

0

@Criss18Barca U siebie są mega mocni 24k pkt zdobytych ale za to słabi na wyjeździe tylko 9 pkt zdobytych

2

@ProMILs albo stosunków międzynarodowych takich od razu można na Ukrainę wysyłać w ramach praktyk :D

0

@daniel32778 akurat ich stadion to jest skopany na poziomie projektowym

0

@Marian_Pazdzioch Tusk to pierwszy spierdzieli do Niemiec jak będzie trzeba bronić kraju :P

2

Pena to chyba już nowego klubu szuka xD

1

@Jakchcesz Zapomniał raczej przez demencję :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?