Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Tylko że te nie on podjął tą decyzję tylko VAR byczku
0
no to Atleti out z własnej głupoty xD
0
@Swistus172 Nie wiadomo ale pewnie jakaś mięśniówka
0
Nie widzę wygranej Atleti w karnych.
0
Ciekawie się będzie zapowiadać weekend, realowcy bez Mendy i wymęczeni a grają na wyjeździe z Villareal, to samo Atleti z nami bez Koke, Correi, prawdopodobnie też bez Reinildo i De Paula no i wymęczeni.
2
Może tym razem to Atleti strzeli w 121 miinucie :P
0
@kuz będzie xD
3
@clyde ktoś musiał przynosić żarcie do stołu :D
0
Grajcie na Łukasza! on jest słaby
1
@Kubsoleon raczej do pojazdu Flinstonów :D
1
@AmigoBlancos albo karne bo nikt już nie strzeli
5
Atleti marnuje więc zaraz śmietana strzeli jakąś szmatę :P
1
Griezmann jak zwykle przeciwko wielkim kupsko gra
1
Ale śmietana się zesrała xD
1
@ShawnC Za Kounde Chelsea dawała więcej od nas więc nie masz racji
0
Spaluniez powinien mieć ksywę xD
0
@Cobra303 Xabi Alonso to widocznie one season wonder
4
@karci0 bo zadumanatwarz.png
2
Rafałek był na spalonym więc nie mógł puścić tej piłki Fdj
0
@Hlopek Lewus w dwumeczu chyba z 3 sytuacje zmarnował, teraz to jest bez znaczenia ale kiedyś to może nam się odbić brakiem awansu.
5
Ale ten żabojad nie ogarnia
1
@Bobo25 Przecież dlatego ludzie uciekają od Hołowni
1
@Schoogs Z zewnątrz to wygląda trochę jak jakiś pałać szejka xD
2
@Batys Ponoć @jowita puściła bąka i jest zagrożenie wybuchu gazu.
0
@Criss18Barca U siebie są mega mocni 24k pkt zdobytych ale za to słabi na wyjeździe tylko 9 pkt zdobytych
2
@ProMILs albo stosunków międzynarodowych takich od razu można na Ukrainę wysyłać w ramach praktyk :D
0
@daniel32778 akurat ich stadion to jest skopany na poziomie projektowym
0
@Marian_Pazdzioch Tusk to pierwszy spierdzieli do Niemiec jak będzie trzeba bronić kraju :P
2
Pena to chyba już nowego klubu szuka xD
1
@Jakchcesz Zapomniał raczej przez demencję :P