1

@MesQueUnClub_87 Nie rozumiesz, niskie podatki sa tylko dla pracujących a socjal dla pracujących i nie nie pracujących więc w socjalu masz większą szansę na pozyskanie elektoratu. Gdyby się zapytał randoma na ulicy czy chce 800zł czy niskie podatki to gwarantuję ci że weźmie pieniądze, zresztą to widać po obietnicach KO i PISu.

1

@MesQueUnClub_87 tylko musisz iśc do pracy socjal tego nie wymaga :D

1

@MesQueUnClub_87 to by raczej obiecywał socjal a nie niskie podatki

1

@Luciano99 PSG, Newcastle to samo

0

@adamek20151 to niech Xavi kupi Ferrana za 55mln :D

1

Widzę że Madryciaki z nowym problemem na stadionie. Otwarcie Skybara opóźnione o 6 miesięcy, juź dwie firmy ich wydymały. Ten ich stadion to taki niewypał że szok. Perez Geniusz xD

13

@macio_944 Trochę wygląda to komicznie że dziadek Lewy jest lepszy od Żółwika który miał miażdżyć w lidze a gdyby nie karne to by miał staty podobne do Ferrana :D

1

@siuuu a w raporcie medycznym uraz szyi :D

1

@FCB_dimiC Widać że licznik kręcony u @wpwelement

0

@JohnnySilverhand żadnego antybiotyku nigdy nie brałeś?

0

@Faro Poczekaj bo może się okaże że jednak Miliato jest zdrowy i wtedy to żadna reprezentacja już nie uwierzy w raporty medyczne prześcieradeł :D

0

@JohnnySilverhand pełna lista to: Pena, Martin, Dominguez, Garcia, De Jong, Fati, Ferran, Oriol, Lenglet

8

Pena to się niestety nie nadaje nawet na rezerwowego, chłopa trzeba sprzedać w lato

28

@FCB_dimiC cały czas drukują te mecze dlatego taki hałas :D

34

Chyba już wiadomo czemu HP zostało sponsorem xD

0

@cules100pro Dokładnie tam 5 Januszy na krzyż się nie sądzi z Realem tylko cała społeczność kilkuset osób mieszkających dookoła Bernabeu. Utworzyli własne stowarzyszenie gdzie powołali lidera i razem zrzucają się na prawników, sprawa też jest głośna w Madrycie więc albo Burmistrz będzie po stronie mieszkańców albo straci władze w następnych wyborach. Ogólnie to oni mają dwa kosztowne rozwiązania, albo go całkowicie wygłuszą ale zapłacą kilkaset milionów, przerabiając stadion albo wykupią te mieszkania i zapłacą miliardy :D

0

@KrychaFCB Na te fawele wydali 300mln xD

0

@MOLESTA Taką umowę to już można podpisać, bo te wcześniejsze umowy co dawały w sumie 100-110 mln to bieda

8

@fenix1983 Real ma 120 mln podstawy + 30 mln bonusów zależnych od sprzedaży nie od trofeów
https://www.realmadryt.pl/news/88828-oficjalnie-real-przedluzyl-umowe-z-adidasem

2

@Ojciec5tkidzieci Silni razem to taka sekta jak te świry z bagien z Gothic 1 gdzie śniący to Tusk :D

4

@SzczenaWojtula bo to ulubiona bajka elementa :D

2

@ViscaelBarca2007 Zwłaszcza że na rynku bieda, albo bierzesz Davida za free albo dajesz 200 baniek za jakiegoś Haalanda czy Lautaro. Ja bym brał i się nie zastanawiał bo wtedy definitywnie można Roque sprzedać.

1

@malicinho bo Mbappe bazuje na szybkości a trafił do ligi gdzie 80% klubów się muruje, dodatkowo chłopa wystawiają na środku ataku jak to skrzydłowy. Co do Davida to Barca powinna ruszać po typka, przeciwko Realowi się fajnie pokazał a żę za darmo to praktycznie zerowe ryzyko bo jak nie wypali to zawsze można sprzedać i wyjść na + w FPP

0

@Azazel_Pazuzu no właśnie to najlepsze że chłop odwalił takie coś w swojej dziedzinie :D

7

@Arden Jeszcze problem ze stadionem mają, tydzień temu czytałem że całkowicie wygłuszyć stadionu nie dadzą rady zrobić. Trwa u nich walka żeby wygłuszyć jak najbardziej się da ale jest spora szansa że nawet po wygłuszeniu mieszkańcy i tak będą się burzyć. Ogólnie ten ich stadion to niezły flop, z 800mln zrobiło się 1800mln(a to jeszcze nie koniec wzrostów), stadion im zalało to musieli obić blachówką te puste przestrzenie, prześwity na stadionie, murawa im łapie grzyba, parkingi wstrzymane przez sąd, no i jeszcze nie mogą do kwietnia robić dużych eventów(to jest akurat hit robić stadion głównie pod duże eventy, koncerty i nie zrobić wygłuszenia xD) a to oznacza strata kilkudziesięciu mln :D

0

Następne mecze prześcieradeł w LM
-BVB u siebie
-Ac Milan u siebie
-Liverpool wyjazd
-Atalanta wyjazd
-Salzburg u siebie
-Brest wyjazd
jakaś tam szansa jest na wypadnięcie z najlepszych 24 ekip

0

@michal26 top 8 gra od dopiero 1/8 LM top 9 do top 24 gra od 1/16LM dodatkowo te top 8 jest lepiej rozstawione bo gra z wygranymi z 1/16LM.

2

@Batys bo ma 160 lat

1

@Culer9002 widocznie myślimy tak samo :D

3

Virginius to chyba połączenie @VegetaPolska z Viniciousem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?