0

@Herato dodaj dwójkę Męczennikowi w golach i będzie lepszy :D

2

@NeroTFP1 ale co helikopterek sobie pokręcił to jego :D

8

@Sulimo Aragon przeszedł na stronę orków xD

54

@VegetaPolska Yamal by się wtedy pojawił na gali więc nikt by z niego beki nie robił

4

@ViscaelBarca2007 hitem to jest to że najbardziej oberwał Rodrigo De Paul xD

0

@zuang1995 ona nie miała przypadkiem jakieś kontuzji z więzadłami?

2

coś czuję że to męczennikowi siądzie na psyche

11

@macio_944 pół świata ma już bekę z madryciaków

2

1

@Virusk3 Negreira oczywiście :D

3

@AFA na gali złotego Luciana

0

@mordini123 ceremonia się jeszcze nie zaczęła póki co jest transmisja z red carpeta

0

@Transu96 widać że piecze :D

4

@Katalończyk 99 wyślij to do Kamilka Gały on na pewno wyśle ci kasę :D

5

@macio_944 to by wychodziło na to że City zrobiło prześcieradłom pranka stulecia :D

1

Męczennik już niby kominek pod ZP przygotował xD

1

@Miszak no i brak limitu wydawania pieniędzy

6

@Pojedzone Plan jest prosty Xavi do United. Następnie Xavi bierze Ferrana.

2

@Azazel_Pazuzu ponoć danonki jedzą na kości

7

@Jakchcesz póki co to tylko Ferran z Fatim nie odpalają i raczej będą musieli się pożegnać z Barcą

2

@arasz1819 Przecież jak tam Perez odejdzie to trupy z szaf powypadają.

2

@Cwaniak4 mnie to bardziej ciekawi gdzie był wielki Hey Jude, chłop wygląda tragicznie od kontuzji z lutego. Wydali na niego w sumie 140mln a wygląda w tym sezonie gorzej niż Torres bez s

12

Kolejna drużyna która rozkłada nogi przed Barceloną :D

0

@michal26 co tam ogólnie Harrisowa odwaliła że ma taki spadek?

2

@Gall Nie zrozumiałeś, tu chodzi o to że on przegrał z fatalnym Dudą. Teraz pomyśl jak PIS wystawi kogoś bez negatywnego albo po prostu gościa dobrego w debatach. Przecież Trzaskowski znowu przewali. KO znowu odwala głupotę bo 4 lata temu mogli poprzeć Hołownię i wygrać to wystawili Trzaska i przegrali xD

0

@Wasacz_ Nie rozumiesz obecnego stanu polityki, KO miało więcej głosów ale tylko dlatego że zabrali Lewicy i Polsce 2050. To nie głosy wyborców KO i PISu będą decydować ale Konfederacji, PSL, Polski 2050 i Lewicy. Z czego więcej jest tych konserwatywnych wyborców więc gdyby Tusk był bardziej ogarnięty to by wybrał Sikorskiego bo on ma większe poparcie niż Trzaskowski po prawej stronie

3

@Arcybiskup Duda wygrał z Trzaskiem i to po aferze z aborcją to w zasadzie sporo mówi
@MesQueUnClub96 Trzaskowski ma właśnie sporo negatywnego i to jest jego problem bo nawet skrajna Lewica go nie popiera po jego odklejkach jak udawał narodowca w ostatnich wyborach a samymi głosami silniczków nie wygrasz wyborów.
@TheNekro94 zobaczymy co zrobi PIS i kogo wystawi bo Morawiecki i Czarnek to słaby ruch.

21

@MesQueUnClub96 Byku on z Dudą przewalił xD

6

@Kgorecki2500 czyli KO postanowiła przegrać wybory

0

@Messiasz2 fajnie tylko Rafał robił double double za Xaviego, Fati przerobił już grę u Koemana, Xaviego, De Zerbiego i Enrique w repce. Z niego już nie będzie bo nawet u Flicka nie widać poprawy.
@Sebolinho Ferran też powinien zostać sprzedany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?