Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato dodaj dwójkę Męczennikowi w golach i będzie lepszy :D
2
@NeroTFP1 ale co helikopterek sobie pokręcił to jego :D
8
@Sulimo Aragon przeszedł na stronę orków xD
54
@VegetaPolska Yamal by się wtedy pojawił na gali więc nikt by z niego beki nie robił
4
@ViscaelBarca2007 hitem to jest to że najbardziej oberwał Rodrigo De Paul xD
0
@zuang1995 ona nie miała przypadkiem jakieś kontuzji z więzadłami?
2
coś czuję że to męczennikowi siądzie na psyche
11
@macio_944 pół świata ma już bekę z madryciaków
2
@Pawlak1992 stary @Luciano99
1
@Virusk3 Negreira oczywiście :D
3
@AFA na gali złotego Luciana
0
@mordini123 ceremonia się jeszcze nie zaczęła póki co jest transmisja z red carpeta
0
@Transu96 widać że piecze :D
4
@Katalończyk 99 wyślij to do Kamilka Gały on na pewno wyśle ci kasę :D
5
@macio_944 to by wychodziło na to że City zrobiło prześcieradłom pranka stulecia :D
1
Męczennik już niby kominek pod ZP przygotował xD
1
@Miszak no i brak limitu wydawania pieniędzy
6
@Pojedzone Plan jest prosty Xavi do United. Następnie Xavi bierze Ferrana.
2
@Azazel_Pazuzu ponoć danonki jedzą na kości
7
@Jakchcesz póki co to tylko Ferran z Fatim nie odpalają i raczej będą musieli się pożegnać z Barcą
2
@arasz1819 Przecież jak tam Perez odejdzie to trupy z szaf powypadają.
2
@Cwaniak4 mnie to bardziej ciekawi gdzie był wielki Hey Jude, chłop wygląda tragicznie od kontuzji z lutego. Wydali na niego w sumie 140mln a wygląda w tym sezonie gorzej niż Torres bez s
12
Kolejna drużyna która rozkłada nogi przed Barceloną :D
0
@michal26 co tam ogólnie Harrisowa odwaliła że ma taki spadek?
2
@Gall Nie zrozumiałeś, tu chodzi o to że on przegrał z fatalnym Dudą. Teraz pomyśl jak PIS wystawi kogoś bez negatywnego albo po prostu gościa dobrego w debatach. Przecież Trzaskowski znowu przewali. KO znowu odwala głupotę bo 4 lata temu mogli poprzeć Hołownię i wygrać to wystawili Trzaska i przegrali xD
0
@Wasacz_ Nie rozumiesz obecnego stanu polityki, KO miało więcej głosów ale tylko dlatego że zabrali Lewicy i Polsce 2050. To nie głosy wyborców KO i PISu będą decydować ale Konfederacji, PSL, Polski 2050 i Lewicy. Z czego więcej jest tych konserwatywnych wyborców więc gdyby Tusk był bardziej ogarnięty to by wybrał Sikorskiego bo on ma większe poparcie niż Trzaskowski po prawej stronie
3
@Arcybiskup Duda wygrał z Trzaskiem i to po aferze z aborcją to w zasadzie sporo mówi
@MesQueUnClub96 Trzaskowski ma właśnie sporo negatywnego i to jest jego problem bo nawet skrajna Lewica go nie popiera po jego odklejkach jak udawał narodowca w ostatnich wyborach a samymi głosami silniczków nie wygrasz wyborów.
@TheNekro94 zobaczymy co zrobi PIS i kogo wystawi bo Morawiecki i Czarnek to słaby ruch.
21
@MesQueUnClub96 Byku on z Dudą przewalił xD
6
@Kgorecki2500 czyli KO postanowiła przegrać wybory
0
@Messiasz2 fajnie tylko Rafał robił double double za Xaviego, Fati przerobił już grę u Koemana, Xaviego, De Zerbiego i Enrique w repce. Z niego już nie będzie bo nawet u Flicka nie widać poprawy.
@Sebolinho Ferran też powinien zostać sprzedany