Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Messiasz2 od czterech lat to słyszę :D
1
@Encore W United biorą samych wypalonych trenerów lub bez doświadczenia, każdy trener który odszedł(licząc po Alexie) nie zrobił jakieś dobrej kariery
0
@Toretto nie to ty z @TheNekro94 nie rozumiesz, po pierwsze kontrakt z Nike został podpisany w 2016r a obowiązywał od 2018r więc te nowe ekskluzywne koszulki nie obowiązują w kontrakcie(nie będziesz miał danych ile Nike musi ich dostarczyć), druga sprawa jeżeli Nike ma jedyne prawo do produkcji koszulek to nie możesz sobie iść do pierwszej lepszej szwalni aby je zrobić, po trzecie jakbyście czytali artykuły to byście wiedzieli że Nike wywiera presję aby szybciej podpisała kontrakt na niższych warunkach.
1
@Toretto to podaj adres szwalni Barcelony w takim razie
1
@Toretto to nie sklep Barcy za to odpowiada tylko Nike
0
@Kgorecki2500 Jeszcze Matysiak na wylocie :P
0
@wakawaka a ja przypomnę że to fan Barcy
7
pomyśleć że Xavi wolał Oriola i Roberto niż Casado xD
2
@Mixtape nasi na szczęście grają do końca a nie do 50 minuty
1
@macio_944 odpalą protokół Neigreira
0
@Comentateiro dziadek za dużo redsa malinowego wypiłeś i mamy tego efekty :P
7
@Roobo Ale się platformowcy spłakali xD
4
@John_Doe Po co mieli Tuska zapraszać, jeden Niemiec wystarczy na spotkaniu :D
1
@Ojciec5tkidzieci nie niszcz narracji Dariuszowi :D
1
@Kessie ponoć zamiłowanie Łysego do statystyk wzięło się dzięki liczeniu wypitych żubrów na imprezie :D
0
@Kalipso Myślisz że taka procedura zakładania związków partnerskich będzie prosta i przyjemna? zapomnij, u nas urzędasy i politycy lubią biurokracje, taka procedura pewnie trwała by tygodniami i a dodatkowo płaciłbyś za te świstki pieniądze :D
1
@Kalipso oświadczenie woli o pochówku dołączasz do testamentu i ci to wystarczy do pochówku, tak naprawdę to wystarczyłoby zwiększyć możliwość działania testamentu i ci żadne związki nie były by potrzebne, bo nawet sprawy urzędowe możesz załatwić dając komuś pełnomocnictwo
0
@Borneo co z tego że nominalnie gra na ofensywnej pomocy jak tak samo dobrze zagra na LS, zoabcz sobie na Raphinhe niby nominalnie jest PSem a zagra ci tak samo dobrze na LS czy ofensywnej pomocy
4
@Ostatnikrwawygang do tego wystarczy ci notariusz
0
@Borneo Musiała gra na pozycji ofensywnego pomocnika i lewoskrzydłowego, obejrzyj sobie mecze reprezentacji Niemiec na Euro
0
@Borneo ale po co xD jak nasi mają ruszyć po Nico/Musiale to Fati jest zbędny zwłaszcza z pensja 15mln
3
@pioz123 chłop od lutego gra kupsko
6
@Atlas jeden kosztował 5 mln drugi 140 mln :D
7
jak można 4 setki zmarnować w jednym meczu xD
3
Pamiętajcie mordy razem tworzymy historię :D
2
Wszystko białym poblokowali na tym stadionie, ale spokojnie srać tam dalej można a to najważniejsze bo jednak to kibel :D
2
@konrad1661 nie musi być za PISem wystarczy być przeciw KO
0
@Pedri16Future albo mana sie skończyła xD
3
@kibicblaugrany Pewnie już umówieni na wspólne podróże tramwajami :D
2
@Death_voice Ale co nabrali swoich wyborców o likwidacji TVP czy przekazania środków na onkologię to ich :D