Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@mmaciass wiesz Maciek to, że nie wierzysz, nie znaczy, że tak nie było. Każdemu może się coś odkleić. A jeśli rzeczywiście groził (podobno rozważają opublikowanie tego maila) i do tego znaleźli nielegalną broń, no to sorry, ale tu grozi dość wysoka kara, więc areszt jak najbardziej uzasadnieniony.
1
@Kidd to ta maść na hemoroidy? Do dupy z taką robotą.
10
@mmaciass dopiero teraz dowiedziałem się o co chodzi.
No, ale ja tam jakimś zwolennikiem obecnie rządzących nie jestem. Jestem na zasadzie, że wolę ich, niż pis plus Konfe. Chociaż jak wiesz, życzę Wam wszystkim rządów Konfederacji.
Nie odniosę się do sprawy dziennikarza, bo dopiero przeczytałem na Rzeczypospolita.pl, że został aresztowany są groźby karalne wobec komendanta policji i za nielegalne posiadanie broni. Czy to zmyślone, czy prawdzie? Nie mam pojęcia.
7
@RanDiFCB i do tego nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Nie, nie głupotę, że masz swoje zdanie.
Głupotę dlatego, że wciskasz ludziom schizofrenie. Nie widząc ich nawet na oczy i najwyraźniej nie mając zielonego pojęcia czym jest ta choroba.
8
@Terroriser cała dyskusja z mojej strony sprowadza się do tego, że ktoś, w tym wypadku @TR3YWAY nie może zaakceptować tego, że ktoś inny w swoim domu może robić to co mu się podoba. Szczególnie zaznaczam, że nikomu nie dzieje się krzywda.
A na przykład kolega @RanDiFCB jeszcze się tu schizofrenii dopatrzył, pokazując swoją nie tyle indolencję, co wręcz głupotę.
2
@MesQueUnClub_87 będzie na bank.
I w serialach będę lepszy niż w filmach ;)
Ale może mnie czymś zaskoczysz.
2
@MesQueUnClub_87 no Panie, dzisiaj to wyciągnąłeś z czeluści filmowej.
Widziałem tylko Bitwę o Okinawe.
Czyli jutro ostatni odcinek tej wspaniałej serii?
0
@FcPortoFan1999 cześć Oski
1
@michal26 dokładnie
1
@wyrek Messi z miłości do Barcy wydrenował kasę z konta klubu.
4
@BorzyKrzys z drugiej strony lepiej się uwiązać na 30 lat i spłacać swoje, niż wynajmować i ratę komuś oddawać
@mrboom dokladnie
1
@Kgorecki2500 no my samemu robimy.
Jakaś papryczka jalapeno być musi. Czasem samalmi, czasem szynka szwardzwaldzka, pieczarki, pomidor, cebula, rukola.
Albo robimy z owocami morza. Wtedy wchodzi do tego czosnek, kapary, oliwki.
I wiadomo, ser do każdej.
1
@Kgorecki2500 wybrał bym się. Choćby w poszukiwaniu pomysłów na obiad.
@gumaz
3
@macio_944 Fur Deutschland
4
@NeroTFP1 @marcin62 wiecie Panowie, że takie teksty kolegi @TR3YWAY wynikają ze strachu? Gość żyje w jakimś tam zbiorze własnego myślenia i zachowania i wszystko co jest poza tym zbiorem go przeraża. Stąd wysyłanie (nie pierwszy raz) do psychiatryka.
1
@marcin62 https://www.filmweb.pl/film/Kod+z%C5%82a-2024-10038152
1
@marcin62 https://www.filmweb.pl/film/Oddaj+j%C4%85-2025-10073687
0
@marcin62 dokładnie tak.
21
@TR3YWAY żyj jak chcesz i daj innym żyć jak chcą. Szczególnie, że tu się nikomu krzywda nie dzieje.
A badania są tu zbędne.
I to było u tej panny w domu. Czyli, że się tak wyrażę... Mój dom, moje zasady.
11
@TR3YWAY nie je. Ale nawet jakby jadł nadal nie czułbym potrzeby leczenia psychiatrycznego. To byłby tylko i wyłącznie moja decyzja.
3
@blakkudium biedny Milan
13
@TR3YWAY dość często przychodzi i żebrze. Taki to charakter labradora. I nie mam potrzeby z tego powodu leczyć się psychiatrycznie.
3
@Roobo tak jest od początku lat 90-tych. I to się nie zmieni, dopóki politycy każdego szczebla będą zarządzać spółkami czy to skarbu państwa, czy miejskimi.
@PeRRy
30
@TR3YWAY bardzo często wysyłasz nieznanych sobie ludzi do Choroszczy. Musiałeś tam dużo czasu spędzić, że wiesz na co, lub z czego leczą.
0
@ViscaBARCA666 otwarte czy nie, kontrakty podpisywać można, kupować można. A za zawodnika menadżer działa.
2
@kubix05 piękny
2
@Herato na szczęście nie mam takich problemów w życiu, więc nie muszę się zastanawiać
0
@BorzyKrzys że się tak zapytam. Ty jesteś jakimś działaczem Partii Razem? Pytam bez żadnych złośliwości.
Sam głosowałem właśnie na Paulinę.
1
@PatrykBarca to som czarne klacze?
0
@FcPortoFan1999 dzień dobry Panie Oskarze