Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BorzyKrzys z drugiej strony lepiej się uwiązać na 30 lat i spłacać swoje, niż wynajmować i ratę komuś oddawać
@mrboom dokladnie
1
@Kgorecki2500 no my samemu robimy.
Jakaś papryczka jalapeno być musi. Czasem samalmi, czasem szynka szwardzwaldzka, pieczarki, pomidor, cebula, rukola.
Albo robimy z owocami morza. Wtedy wchodzi do tego czosnek, kapary, oliwki.
I wiadomo, ser do każdej.
1
@Kgorecki2500 wybrał bym się. Choćby w poszukiwaniu pomysłów na obiad.
@gumaz
3
@macio_944 Fur Deutschland
4
@NeroTFP1 @marcin62 wiecie Panowie, że takie teksty kolegi @TR3YWAY wynikają ze strachu? Gość żyje w jakimś tam zbiorze własnego myślenia i zachowania i wszystko co jest poza tym zbiorem go przeraża. Stąd wysyłanie (nie pierwszy raz) do psychiatryka.
1
@marcin62 https://www.filmweb.pl/film/Kod+z%C5%82a-2024-10038152
1
@marcin62 https://www.filmweb.pl/film/Oddaj+j%C4%85-2025-10073687
0
@marcin62 dokładnie tak.
21
@TR3YWAY żyj jak chcesz i daj innym żyć jak chcą. Szczególnie, że tu się nikomu krzywda nie dzieje.
A badania są tu zbędne.
I to było u tej panny w domu. Czyli, że się tak wyrażę... Mój dom, moje zasady.
11
@TR3YWAY nie je. Ale nawet jakby jadł nadal nie czułbym potrzeby leczenia psychiatrycznego. To byłby tylko i wyłącznie moja decyzja.
3
@blakkudium biedny Milan
13
@TR3YWAY dość często przychodzi i żebrze. Taki to charakter labradora. I nie mam potrzeby z tego powodu leczyć się psychiatrycznie.
3
@Roobo tak jest od początku lat 90-tych. I to się nie zmieni, dopóki politycy każdego szczebla będą zarządzać spółkami czy to skarbu państwa, czy miejskimi.
@PeRRy
30
@TR3YWAY bardzo często wysyłasz nieznanych sobie ludzi do Choroszczy. Musiałeś tam dużo czasu spędzić, że wiesz na co, lub z czego leczą.
0
@ViscaBARCA666 otwarte czy nie, kontrakty podpisywać można, kupować można. A za zawodnika menadżer działa.
2
@kubix05 piękny
2
@Herato na szczęście nie mam takich problemów w życiu, więc nie muszę się zastanawiać
0
@BorzyKrzys że się tak zapytam. Ty jesteś jakimś działaczem Partii Razem? Pytam bez żadnych złośliwości.
Sam głosowałem właśnie na Paulinę.
1
@PatrykBarca to som czarne klacze?
0
@FcPortoFan1999 dzień dobry Panie Oskarze
1
@kubix05 takt, bo lubimy
2
@kubix05 dzień dobry cześć i czołem...
U mnie dzisiaj twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem.
5
@MessiForeverTheBest pfff... Biegać każdy może. Bądź jak @Kessie i daj się namówić na poranne kuflowe mocne. Wtedy będziesz kozak
4
@Bolton @Lisek dokaldnie z takie założenia wychodzę. Mundial dla mnie zacznie się po fazie grupowej.
1
@FcPortoFan1999 to dobrze Oski, bo to nic dobrego
1
@FcPortoFan1999 aha. To może i dobrze
0
@FcPortoFan1999 no to dobrze Oski.
Tylko żebyś się jutro dobrze czuł. Pamiętaj, wódkę się pije z głową, a nie z kiełbasą
1
@FcPortoFan1999 ech... Oski, nie bądź taki tajemniczy. Opowiadaj
1
@FcPortoFan1999 no to opowiadaj Oski
1
@FcPortoFan1999 dobry prezent.