4

@BorzyKrzys z drugiej strony lepiej się uwiązać na 30 lat i spłacać swoje, niż wynajmować i ratę komuś oddawać

@mrboom dokladnie

1

@Kgorecki2500 no my samemu robimy.
Jakaś papryczka jalapeno być musi. Czasem samalmi, czasem szynka szwardzwaldzka, pieczarki, pomidor, cebula, rukola.
Albo robimy z owocami morza. Wtedy wchodzi do tego czosnek, kapary, oliwki.

I wiadomo, ser do każdej.

1

@Kgorecki2500 wybrał bym się. Choćby w poszukiwaniu pomysłów na obiad.

@gumaz

3

@macio_944 Fur Deutschland

4

@NeroTFP1 @marcin62 wiecie Panowie, że takie teksty kolegi @TR3YWAY wynikają ze strachu? Gość żyje w jakimś tam zbiorze własnego myślenia i zachowania i wszystko co jest poza tym zbiorem go przeraża. Stąd wysyłanie (nie pierwszy raz) do psychiatryka.

0

@marcin62 dokładnie tak.

21

@TR3YWAY żyj jak chcesz i daj innym żyć jak chcą. Szczególnie, że tu się nikomu krzywda nie dzieje.
A badania są tu zbędne.
I to było u tej panny w domu. Czyli, że się tak wyrażę... Mój dom, moje zasady.

11

@TR3YWAY nie je. Ale nawet jakby jadł nadal nie czułbym potrzeby leczenia psychiatrycznego. To byłby tylko i wyłącznie moja decyzja.

3

@blakkudium biedny Milan

13

@TR3YWAY dość często przychodzi i żebrze. Taki to charakter labradora. I nie mam potrzeby z tego powodu leczyć się psychiatrycznie.

3

@Roobo tak jest od początku lat 90-tych. I to się nie zmieni, dopóki politycy każdego szczebla będą zarządzać spółkami czy to skarbu państwa, czy miejskimi.
@PeRRy

30

@TR3YWAY bardzo często wysyłasz nieznanych sobie ludzi do Choroszczy. Musiałeś tam dużo czasu spędzić, że wiesz na co, lub z czego leczą.

0

@ViscaBARCA666 otwarte czy nie, kontrakty podpisywać można, kupować można. A za zawodnika menadżer działa.

2

@kubix05 piękny

2

@Herato na szczęście nie mam takich problemów w życiu, więc nie muszę się zastanawiać

0

@BorzyKrzys że się tak zapytam. Ty jesteś jakimś działaczem Partii Razem? Pytam bez żadnych złośliwości.
Sam głosowałem właśnie na Paulinę.

1

@PatrykBarca to som czarne klacze?

0

@FcPortoFan1999 dzień dobry Panie Oskarze

1

@kubix05 takt, bo lubimy

2

@kubix05 dzień dobry cześć i czołem...

U mnie dzisiaj twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem.

5

@MessiForeverTheBest pfff... Biegać każdy może. Bądź jak @Kessie i daj się namówić na poranne kuflowe mocne. Wtedy będziesz kozak

4

@Bolton @Lisek dokaldnie z takie założenia wychodzę. Mundial dla mnie zacznie się po fazie grupowej.

1

@FcPortoFan1999 to dobrze Oski, bo to nic dobrego

1

@FcPortoFan1999 aha. To może i dobrze

0

@FcPortoFan1999 no to dobrze Oski.
Tylko żebyś się jutro dobrze czuł. Pamiętaj, wódkę się pije z głową, a nie z kiełbasą

1

@FcPortoFan1999 ech... Oski, nie bądź taki tajemniczy. Opowiadaj

1

@FcPortoFan1999 no to opowiadaj Oski

1

@FcPortoFan1999 dobry prezent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?