Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 takt, bo lubimy
2
@kubix05 dzień dobry cześć i czołem...
U mnie dzisiaj twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem.
5
@MessiForeverTheBest pfff... Biegać każdy może. Bądź jak @Kessie i daj się namówić na poranne kuflowe mocne. Wtedy będziesz kozak
4
@Bolton @Lisek dokaldnie z takie założenia wychodzę. Mundial dla mnie zacznie się po fazie grupowej.
1
@FcPortoFan1999 to dobrze Oski, bo to nic dobrego
1
@FcPortoFan1999 aha. To może i dobrze
0
@FcPortoFan1999 no to dobrze Oski.
Tylko żebyś się jutro dobrze czuł. Pamiętaj, wódkę się pije z głową, a nie z kiełbasą
1
@FcPortoFan1999 ech... Oski, nie bądź taki tajemniczy. Opowiadaj
1
@FcPortoFan1999 no to opowiadaj Oski
1
@FcPortoFan1999 dobry prezent.
0
@FcPortoFan1999 a co ciekawego dostałeś?
1
@FcPortoFan1999 Ty świętujesz dzisiaj Oski?
0
@Tasde może może. Ale nie ta godzina, żebym Ci tłumaczył ;)
1
@Arkon spokojnie sobie to wyobrażam. W końcu moja córka niewiele młodsza.
1
@Arkon spory temat, na który nie mam dziś za bardzo czasu. Sam wywodze się z części rodziny, która należała do kościoła ewangelickiego
1
@Arkon chyba rzeczywiście musisz się z córką wybrać do sklepu i niech sama wybierze. Obawiam się jednak, że nic lżejszego nie znajdzie chyba, że zejdzie z przekątnej do 12-13 cali.
3
@wyrek czyli jesteś obywatelem kału. Jesteś kałem? Kałowcem?
5
@FcPortoFan1999 dlaczego? Ja mam żonę, dzieci i przygodę na stronie
1
@FcPortoFan1999 Oski, musisz poznać jakąś pannę i do przodu
7
@gumaz rozumiem, że w razie W Krzysio swoją Karyne pośle na pierwszą linię? Ze sztandarem i słowami Bóg, honor, ojczyzna na ustach?
1
@FcPortoFan1999 Oski, ale wiesz, że to najwyższy czas żony sobie znaleźć?
3
@FcPortoFan1999 cześć Oski.
Wszystkiego najlepszego. Samych sukcesów oraz samych dobrych ludzi wkoło. Pogody ducha i szczęśliwego życia.
1
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.
Poszukuję butów na lato. Do długich marszów po lesie i asfalcie. Polećcie coś dobrzy LaBambowicze.
Cena nie jest jakoś istotna mają być wygodne na dystansach około 20 km.
3
Fajnie się zapowiada
0
@John_Doe czy Ci się to podoba, czy nie trzeba myśleć do przodu.
1
@John_Doe "Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie".
Może pora wyciągnąć wnioski? Bo @kamyk_23 ma tu sporo racji
0
@Matheu12 a co tu myśleć? Co gmina to inaczej to wygląda
1
@Rifek raz na rok. Mniej więcej.
6
@tomek8756 ale to sama prawda.
A co do psychologa, to właśnie wiele dzisiejszych problemów wynika ze stylu życia i przede wszystkim izolacji
0
@clyde co to DLC?