1

@kubix05 takt, bo lubimy

2

@kubix05 dzień dobry cześć i czołem...

U mnie dzisiaj twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem.

5

@MessiForeverTheBest pfff... Biegać każdy może. Bądź jak @Kessie i daj się namówić na poranne kuflowe mocne. Wtedy będziesz kozak

4

@Bolton @Lisek dokaldnie z takie założenia wychodzę. Mundial dla mnie zacznie się po fazie grupowej.

1

@FcPortoFan1999 to dobrze Oski, bo to nic dobrego

1

@FcPortoFan1999 aha. To może i dobrze

0

@FcPortoFan1999 no to dobrze Oski.
Tylko żebyś się jutro dobrze czuł. Pamiętaj, wódkę się pije z głową, a nie z kiełbasą

1

@FcPortoFan1999 ech... Oski, nie bądź taki tajemniczy. Opowiadaj

1

@FcPortoFan1999 no to opowiadaj Oski

1

@FcPortoFan1999 dobry prezent.

0

@FcPortoFan1999 a co ciekawego dostałeś?

1

@FcPortoFan1999 Ty świętujesz dzisiaj Oski?

0

@Tasde może może. Ale nie ta godzina, żebym Ci tłumaczył ;)

1

@Arkon spokojnie sobie to wyobrażam. W końcu moja córka niewiele młodsza.

1

@Arkon spory temat, na który nie mam dziś za bardzo czasu. Sam wywodze się z części rodziny, która należała do kościoła ewangelickiego

1

@Arkon chyba rzeczywiście musisz się z córką wybrać do sklepu i niech sama wybierze. Obawiam się jednak, że nic lżejszego nie znajdzie chyba, że zejdzie z przekątnej do 12-13 cali.

3

@wyrek czyli jesteś obywatelem kału. Jesteś kałem? Kałowcem?

5

@FcPortoFan1999 dlaczego? Ja mam żonę, dzieci i przygodę na stronie

1

@FcPortoFan1999 Oski, musisz poznać jakąś pannę i do przodu

7

@gumaz rozumiem, że w razie W Krzysio swoją Karyne pośle na pierwszą linię? Ze sztandarem i słowami Bóg, honor, ojczyzna na ustach?

1

@FcPortoFan1999 Oski, ale wiesz, że to najwyższy czas żony sobie znaleźć?

3

@FcPortoFan1999 cześć Oski.

Wszystkiego najlepszego. Samych sukcesów oraz samych dobrych ludzi wkoło. Pogody ducha i szczęśliwego życia.

1

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

Poszukuję butów na lato. Do długich marszów po lesie i asfalcie. Polećcie coś dobrzy LaBambowicze.

Cena nie jest jakoś istotna mają być wygodne na dystansach około 20 km.

3

Fajnie się zapowiada


0

@John_Doe czy Ci się to podoba, czy nie trzeba myśleć do przodu.

1

@John_Doe "Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie".

Może pora wyciągnąć wnioski? Bo @kamyk_23 ma tu sporo racji

0

@Matheu12 a co tu myśleć? Co gmina to inaczej to wygląda

1

@Rifek raz na rok. Mniej więcej.

6

@tomek8756 ale to sama prawda.
A co do psychologa, to właśnie wiele dzisiejszych problemów wynika ze stylu życia i przede wszystkim izolacji

0

@clyde co to DLC?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?