Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo @michal26 odpolitycznic zupełnie sądy i prokuraturę. Czyli niech ludzie wybierają w wyborach prokuratora i sędziego. Na każdym szczeblu.
0
Prezydent Batyr z Lasu po raz trzeci zawetował rządową ustawę o rynku kryptoaktywów.
16
@Kgorecki2500 immunitety nie powinny obowiązywać. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. No, ale kasta polityczna sobie dupochronu nie zniesie.
3
@PeRRy wybiórczo* wolnościowa
1
@Arkon nie, bo cały pis był chyba za
1
@Karol145 nie wiem jeszcze kto był przeciw
0
@Roobo a strony z filmami porno?
7
@PeRRy @Roobo świetna wymiana zadań.
1
@michal26 na szczęście mamy piękną pogodę (no może nie dzisiaj), także mam jak spędzać czas.
Włączę się do oglądania tego mundialu po fazie grupowej.
6
@Roobo wojsko w tym kraju to jest burdel na poziomie służby zdrowia.
Z małymi wyjątkami.
49
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację rozpowszechniania w sieci treści przedstawiających popełnienie czynu zabronionego i pozorowanie popełnienia takiego czynu.
Ustawa zakłada, że kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej publicznie rozpowszechnia treści przedstawiające popełnienie czynu zabronionego zagrożonego karą pozbawienia wolności, czynu polegającego na znęcaniu się nad zwierzęciem lub zabiciu zwierzęcia, lub poniżające traktowanie innej osoby, nawet za jej zgodą, podlega karze pozbawienia wolności.
W katalogu czynów zabronionych wymieniono czyn zagrożony karą więzienia na czas nie krótszy od pięciu lat - jako umyślne przestępstwo przeciwko życiu lub zdrowiu, wolności, wolności seksualnej, obyczajności, rodzinie i opiece lub popełnione z użyciem przemocy; znęcanie się nad zwierzętami i głowonogami lub zabicie ich; naruszenie nietykalności cielesnej w sposób prowadzący do poniżenia lub upokorzenia innej osoby, a także działania dotyczące organizacji gier hazardowych.
0
@Hektor16 @MesQueUnClub_87 @Kidd @Frimpong jakbym miał ułożyć swoją piątkę do złota to wyglądałoby to tak
1. Hiszpania
2.Francja
3. Portugalia
4. Anglia
5. Brazylia (mimo wszystko).
6
@Kgorecki2500 Giertycha tam posłać. Niech liczy.
1
@Marusek Argentyna nie dojdzie do półfinału. Tak mi dopomóż bób, homar, włoszczyzna.
1
@Kidd fazy grupowej nawet nie zamierzam oglądać. Dopiero włączę się po niej.
0
@Gary no tak. Ja byłem na paru więcej ;)
0
@Kgorecki2500 nie no, tego jeszcze nie wiesz, czy w sobotę. To będzie wiadomo za jakiś czas dopiero, jak Canal + ramowkę ułoży. Równie dobrze może być w piątek lub w poniedziałek.
0
@Allbi my do siebie do firmy kupujemy monitory za ponad 20 tysięcy. Ale jest taka potrzeba.
0
@Allbi no takie są ceny w tej chwili.
1
@FcPortoFan1999 pewnie komputer losuje i tam działa specjalny algorytm. Trzeba by się @misterio pytać
1
@Arkon mi się na pewno uda Widzewa z Legią. Ale to na wiosnę dopiero
1
@Kgorecki2500 czyli weźmiesz mamę na Raków.
Może @Gary i @MesQueUnClub_87 przyjadą? I @Safinetka ?
1
@Dari0G bo to miało tak być. Jacek Chmielnik w jednym z moich ulubionych filmów.
18
Uwaga proszę Państwa, proszę Państwa uwaga..... Teraz teraz teraz...
Wjechał terminarz Ekstraklasy
https://www.ekstraklasa.org/aktualnosci/23203/terminarz-pko-bank-polski-ekstraklasy-w-sezonie-2026-27
@FcPortoFan1999 @michal26 @Arkon @Azrik @zgiru @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Bernard777 @Marusek i inni
3
@lajcior rozumiem, że masz pewniaczki od @Luciano99
0
@Allbi Apple Studio Display jeśli chcesz coś z górnej półki. Koszt około 10 tysięcy.
Jeżeli coś tańszego to polecam Dell UltrSharp. Koszt około 3,5 tysiąca.
Te monitory to 27 cali mają
1
@MesQueUnClub_87 a ja mam nadzieję, że Argentyna pożegna się bardzo szybko z tym Mundialem
2
@Konradowskyy świetny kawałek
0
@FcPortoFan1999 czekali na ostatniego beniaminka
2
@MesQueUnClub_87 a to nie są synonimy?