Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem tego Młynu. Muszę koniecznie nadrobić
6
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.
A więc nastał dzień dzisiejszy. Dzień, w którym poznamy terminarz Ekstraklasy na nadchodzący sezon. Zapnijcie pasy.
@FcPortoFan1999 cześć Oski
2
@FcPortoFan1999 Maryla Gorilla Rodowicz
4
@Comentateiro Ty widziałeś jak góry się formowały, to i zobaczysz Mundial w Polsce
1
@Kozinho. A ja Michał.
Miło mi
1
@Kozinho. A jak masz na imię, że tak kulturalnie spytam?
1
@Kapitan9 Al Khalafi nie jest właścicielem żadnego klubu.
1
@Dari0G ta o Pululu. A ta o widzewiozie połowicznie.
5
@Frimpong @Dari0G ta informacja na chwilę obecną jest fejkiem.
5
@MirusAmisz przecież @Kessie jak to zobaczy, to będzie gryzł, kopał, smarkał, a na końcu wszystkim buty krwią opluje
2
@Konradowskyy u mnie bieda, bo już nawet nie pamiętam kiedy ja radio słuchałem.
1
@kubix05 świetny bluesman
1
@Arden większość z nich będzie się starała przedostać do Francji
3
@Batys jakbyś spytał, to bym Ci powiedział. A tak żyłeś w niewiedzy.
Serial rzeczywiście dobry.
1
@Cochise no dla mnie najgorsze. Cały ostatni sezon był totalnie zepsuty
4
@MesQueUnClub_87 no świetnie Ci to wyszło. Aż je się oczami.
Ja dzisiaj testuję nowego grilla elektrycznego.
Smacznego
1
@Pawlak1992 najlepsze?
Sześć stóp po ziemią
BB
Justified
Najgorsze?
Dom z papieru
Lost
Dexter
1
@michal26 no to raczej różnica.
Babka walnęła bzdurę i tyle. A ja akurat @Roobo nie atakowałem, tylko napisałem, że Płaczek się spłakał krokodylimi łzami. Tyle
4
@Habarokar komusze motto w Lewicy niczym Lenin, wiecznie żywe
"Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka" - cytat przypistwany Stalinowi.
0
@michal26 ale to nie jest żadna minister
0
@mmaciass tak, ja mam filtr mechaniczny węglowy na wejściu i osmoze pod zlewem.
Używamy Soda Stream
2
@Gary haha. Dobre
0
@mmaciass no cóż, każdy ma swoje priorytety. Ja mam tak samo w nosie ten banderyzm, jak i te butelkomaty i nakrętki.
W sumie, to do tej pory nie udało mi się kupić czegokolwiek w butelce, czy puszczce zwrotnej.
1
@PeRRy nie no, póki co prawo nie przewiduje podatku od znalezionej butelki.
0
@Dari0G ale Ty się nie musisz nad niczym zastanawiać. Porządek prawny na dziś jest taki, że żadnego podatku od butelki nie płacisz.
4
@Roobo i teraz nasuwa się pytanie. Czyja to wina, że ludzie nie odróżniają stwierdzenia "może zachodzić" od stwierdzenia "zachodzi"?
I jak niby butelkomat odróżni, czy ja tę butelkę kupiłem, czy znalazłem?
1
@mekston ciekawe, czy Popsiak lubi. @Popitek12
Bo jak lubi, to będziesz musiał zapisać.
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.
Wszyscy mówią, że jak ogórek kiszony to dryblas, a nie pizdryk jakiś.
A ja tam wolę pizdryki.
1
@BorzyKrzys ej, ale krzyżówki dostała.
4
@buglikos kibicuję w tej kolejności
Hiszpania
Portugalia
Francja
Holandia
Argentynie i Niemcom życzę, żeby z grupy nie wyszli.
@FcPortoFan1999 cześć Oski. Wyspałeś się?