2

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem tego Młynu. Muszę koniecznie nadrobić

6

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

A więc nastał dzień dzisiejszy. Dzień, w którym poznamy terminarz Ekstraklasy na nadchodzący sezon. Zapnijcie pasy.

@FcPortoFan1999 cześć Oski


2

@FcPortoFan1999 Maryla Gorilla Rodowicz

4

@Comentateiro Ty widziałeś jak góry się formowały, to i zobaczysz Mundial w Polsce

1

@Kozinho. A ja Michał.
Miło mi

1

@Kozinho. A jak masz na imię, że tak kulturalnie spytam?

1

@Kapitan9 Al Khalafi nie jest właścicielem żadnego klubu.

1

@Dari0G ta o Pululu. A ta o widzewiozie połowicznie.

5

@Frimpong @Dari0G ta informacja na chwilę obecną jest fejkiem.

5

@MirusAmisz przecież @Kessie jak to zobaczy, to będzie gryzł, kopał, smarkał, a na końcu wszystkim buty krwią opluje

2

@Konradowskyy u mnie bieda, bo już nawet nie pamiętam kiedy ja radio słuchałem.

1

@kubix05 świetny bluesman

1

@Arden większość z nich będzie się starała przedostać do Francji

3

@Batys jakbyś spytał, to bym Ci powiedział. A tak żyłeś w niewiedzy.

Serial rzeczywiście dobry.

1

@Cochise no dla mnie najgorsze. Cały ostatni sezon był totalnie zepsuty

4

@MesQueUnClub_87 no świetnie Ci to wyszło. Aż je się oczami.
Ja dzisiaj testuję nowego grilla elektrycznego.

Smacznego

1

@Pawlak1992 najlepsze?
Sześć stóp po ziemią
BB
Justified

Najgorsze?
Dom z papieru
Lost
Dexter

1

@michal26 no to raczej różnica.
Babka walnęła bzdurę i tyle. A ja akurat @Roobo nie atakowałem, tylko napisałem, że Płaczek się spłakał krokodylimi łzami. Tyle

4

@Habarokar komusze motto w Lewicy niczym Lenin, wiecznie żywe

"Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka" - cytat przypistwany Stalinowi.

0

@michal26 ale to nie jest żadna minister

0

@mmaciass tak, ja mam filtr mechaniczny węglowy na wejściu i osmoze pod zlewem.
Używamy Soda Stream

2

@Gary haha. Dobre

0

@mmaciass no cóż, każdy ma swoje priorytety. Ja mam tak samo w nosie ten banderyzm, jak i te butelkomaty i nakrętki.
W sumie, to do tej pory nie udało mi się kupić czegokolwiek w butelce, czy puszczce zwrotnej.

1

@PeRRy nie no, póki co prawo nie przewiduje podatku od znalezionej butelki.

0

@Dari0G ale Ty się nie musisz nad niczym zastanawiać. Porządek prawny na dziś jest taki, że żadnego podatku od butelki nie płacisz.

4

@Roobo i teraz nasuwa się pytanie. Czyja to wina, że ludzie nie odróżniają stwierdzenia "może zachodzić" od stwierdzenia "zachodzi"?

I jak niby butelkomat odróżni, czy ja tę butelkę kupiłem, czy znalazłem?

1

@mekston ciekawe, czy Popsiak lubi. @Popitek12

Bo jak lubi, to będziesz musiał zapisać.

3

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

Wszyscy mówią, że jak ogórek kiszony to dryblas, a nie pizdryk jakiś.

A ja tam wolę pizdryki.

1

@BorzyKrzys ej, ale krzyżówki dostała.

4

@buglikos kibicuję w tej kolejności

Hiszpania
Portugalia
Francja
Holandia

Argentynie i Niemcom życzę, żeby z grupy nie wyszli.

@FcPortoFan1999 cześć Oski. Wyspałeś się?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?