1

@JimMorrisonFCB według Bena Jacoba i Actualite Barca teraz zarabia 10 mln brutto, ale od nowego sezonu ma zarabiać 23 plus bonusy.

1

@lucca87 jeśli Rashford nie obniży wymogów finansowych, to nie widzę sensu go kupować. Sama kwota transferu to nie wszystko. Ba, powiem więcej, kwota transferu to pikuś w porównaniu do reszty obciążeń finansowych związanych z tym piłkarzem.

2

@MesQueUnClub_87 spojrzałem właśnie na reżysera tego filmu. Gość zrobił trzy filmy i wszystkie trzy mi nie podeszły. Od biedy o "Uciekaj" mogę powiedzieć, że może być.

3

@lukaszmatusiewicz jedno wiemy na pewno. Że nic nie wiadomo.

2

@MesQueUnClub_87 nie widziałem tylko "Płatny Morderca".

Filmy "Nie" oraz "Najlepsi Wrogowie" bardzo mi się nie podobały.

2

@misterio mistrz odbijania piłki od sęka?

0

@Zoker ale ja Cię nie porównuję. Nie znam ani Ciebie, ani Anki, żeby Was porównywać.
Stwierdziłem tylko fakt, że teraz jest też u Ciebie. I to, że ja osobiście w dużej mierze się z tym zdaniem zgadzam.

0

@Arkon no kibice Pogoni na bank nie chcą Legii w pucharach.

0

@Zoker i teraz jest to też u Ciebie.

Poza tym, w dużej mierze to zdanie jest w sumie prawdziwe.

1

@Zoker razy, że to nie ona napisała. Dwa, że sam te bzdury powielasz.

0

@michal26 nie ma żadnych podstaw do cofnięcia jej tej kary.

I nie napisałem, że wolałbym tych, czy tamtych. Napisałem, że jest mi wszystko jedno

0

@michal26 mnie akurat inne mecze bardziej zajmują. Tu mi jest wszystko jedno

2

@Arkon Stranger Things

1

@Pawlak1992 jeśli ktoś kupuje powiedzmy 100 książek, to tak. Zaoszczędzone 3 zł może zrobić różnice

1

@VamoSBarca88 może być. Byle nie przegrali

1

@Kgorecki2500 wygląda dobrze. Ale bym nie kupił

1

@Czajka90 Nocoń zostaje. Ale to co najmniej to już takie pewne nie jest.
@FcPortoFan1999

2

@Cochise ja z kolei bardzo lubię RATM

1

@Arkon Madonna i Depeche też mieli super kawałki. Po prostu całej trójki nie lubię.
Ale ja naprawdę wielu artystów nie lubię.

4

@Arkon dużo tego by wymienić

Michael Jackson
Madonna
Depeche Mode

To tacy najbardziej medialni.

1

@kubix05 oj tak musi. Dzisiaj kaczka pieczona wjeżdża. I była czernina.

1

@FcPortoFan1999 Lechia też niech przegra. Na wszelki wypadek.

3

@kubix05 dla Lecha gratulacje. Ale za obiad podziękuję. Twarożek miałem na śniadanie.

1

@BillyButcher piękny widok

0

1

@FcPortoFan1999 tak, Piast ma to przegrać. Wtedy Widzew ma znów wszystko w swoich rękach i za tydzień mecz u siebie z Piastem.

1

@FcPortoFan1999 nie no, do Józka mu jednak daleko

1

@FcPortoFan1999 tylko Raków i ich miejsce mało mnie obchodzą w tej chwili.

9

Jak ja lubię czytać takie rzeczy

0

@FcPortoFan1999 nieważne Oski. Ważne, że dzisiaj jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?