Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB według Bena Jacoba i Actualite Barca teraz zarabia 10 mln brutto, ale od nowego sezonu ma zarabiać 23 plus bonusy.
1
@lucca87 jeśli Rashford nie obniży wymogów finansowych, to nie widzę sensu go kupować. Sama kwota transferu to nie wszystko. Ba, powiem więcej, kwota transferu to pikuś w porównaniu do reszty obciążeń finansowych związanych z tym piłkarzem.
2
@MesQueUnClub_87 spojrzałem właśnie na reżysera tego filmu. Gość zrobił trzy filmy i wszystkie trzy mi nie podeszły. Od biedy o "Uciekaj" mogę powiedzieć, że może być.
3
@lukaszmatusiewicz jedno wiemy na pewno. Że nic nie wiadomo.
2
@MesQueUnClub_87 nie widziałem tylko "Płatny Morderca".
Filmy "Nie" oraz "Najlepsi Wrogowie" bardzo mi się nie podobały.
2
@misterio mistrz odbijania piłki od sęka?
0
@Zoker ale ja Cię nie porównuję. Nie znam ani Ciebie, ani Anki, żeby Was porównywać.
Stwierdziłem tylko fakt, że teraz jest też u Ciebie. I to, że ja osobiście w dużej mierze się z tym zdaniem zgadzam.
0
@Arkon no kibice Pogoni na bank nie chcą Legii w pucharach.
0
@Zoker i teraz jest to też u Ciebie.
Poza tym, w dużej mierze to zdanie jest w sumie prawdziwe.
1
@Zoker razy, że to nie ona napisała. Dwa, że sam te bzdury powielasz.
0
@michal26 nie ma żadnych podstaw do cofnięcia jej tej kary.
I nie napisałem, że wolałbym tych, czy tamtych. Napisałem, że jest mi wszystko jedno
0
@michal26 mnie akurat inne mecze bardziej zajmują. Tu mi jest wszystko jedno
2
@Arkon Stranger Things
1
@Pawlak1992 jeśli ktoś kupuje powiedzmy 100 książek, to tak. Zaoszczędzone 3 zł może zrobić różnice
1
@VamoSBarca88 może być. Byle nie przegrali
1
@Kgorecki2500 wygląda dobrze. Ale bym nie kupił
1
@Czajka90 Nocoń zostaje. Ale to co najmniej to już takie pewne nie jest.
@FcPortoFan1999
2
@Cochise ja z kolei bardzo lubię RATM
1
@Arkon Madonna i Depeche też mieli super kawałki. Po prostu całej trójki nie lubię.
Ale ja naprawdę wielu artystów nie lubię.
4
@Arkon dużo tego by wymienić
Michael Jackson
Madonna
Depeche Mode
To tacy najbardziej medialni.
1
@kubix05 oj tak musi. Dzisiaj kaczka pieczona wjeżdża. I była czernina.
1
@FcPortoFan1999 Lechia też niech przegra. Na wszelki wypadek.
3
@kubix05 dla Lecha gratulacje. Ale za obiad podziękuję. Twarożek miałem na śniadanie.
1
@BillyButcher piękny widok
0
@FcPortoFan1999 tak
1
@FcPortoFan1999 tak, Piast ma to przegrać. Wtedy Widzew ma znów wszystko w swoich rękach i za tydzień mecz u siebie z Piastem.
1
@FcPortoFan1999 nie no, do Józka mu jednak daleko
1
@FcPortoFan1999 tylko Raków i ich miejsce mało mnie obchodzą w tej chwili.
9
Jak ja lubię czytać takie rzeczy
0
@FcPortoFan1999 nieważne Oski. Ważne, że dzisiaj jest