0

@FcPortoFan1999 cześć Oski.

2

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

A więc stało się. Bobek ogłosił, że odchodzi.
Mówią, że starych drzew się nie przesadza. To komu teraz piłka będzie się odbijać od sęka?

1

@BillyButcher oczywiście, że oglądałem Pingwina. Rewelacyjny serial. Również Batman z Pattinsonem mi się podobał. W końcu dostałem bardziej realistyczne podejście do tego uniwersum.

2

@FcPortoFan1999 zawsze jestem

8

@michaleu na wesele Popsiak zabiera kobietę tylko w bikini.

2

@Aragorn33 albo kłamie, albo sam nie wie co wygrał, tak więc powstaje pytanie, czy Krzysio to kłamca, czy głupek?

Zawołam @michal26 może będzie znał odpowiedź.

3

@FanBarcy22 politycy działają tak, jak im ludzie pozwalają. Skoro szczucie na drugą stronę działa świetnie, to będą to robić. Szczególnie, że ze świecą szukać polityków, którzy mają jakakolwiek wizję państwa i pomysły na poprawę.

6

@RosjaninBut gdyby nie pisał tego Kaleta, to może bym policji nie wierzył. Dla mnie to mogło być ustawione przez tv ruspublika

0

@urbipl w miarę normalna cena.

2

@Kgorecki2500 a jesteś pewny, że to plastik? A nie na przykład "plastik ryżowy", albo opakowania z wodorostów? Ewentualnie produkty z bambusa? To wszytko wygląda jak folia lub plastik, ale nim nie jest.

0

@FcPortoFan1999 ja dwa. Dzisiaj przed telewizorem i za tydzień na stadionie.

7

@Kgorecki2500 a ja nie lubię i ta decyzja mnie bardzo satysfakcjonuje. Pomijając już wszystko.

A tak przy okazji poczytaj sobie o regulacjach prawnych dotyczących plastiku w krajach azjatyckich. Zdziwisz się mocno.

1

@FcPortoFan1999 w sumie dobrze. Będziesz miał dłuższy weekend i obejrzysz ekstraklasę dzisiaj.

0

@ranger3120 ja tam jako spam tego nie odbieram.

@FcPortoFan1999 myślałem, że masz popołudniówki.

2

Cześć Oski, Ty nie w pracy?

@FcPortoFan1999

9

@Kgorecki2500 a ja się cieszę, że nie będą mogli już mi wciskać tych gównianych saszetek. Mam dokładnie tak jak @pt9 z nimi.

2

@Gary wmawiają nam jakie to są firmy strategiczne, a to jest G prawda. Weźmy na przykład taki Orlen. W Polsce spółka wielce strategiczna. Znajdź mi taki odpowiednik w USA, lub UK. Tam wszystko jest w rękach prywatnych, a państwo jedynie reguluje pewne rzeczy.
Brytyjskie BP oraz Shell niegdyś również należały do państwa i tam też gadano, że bez tego państwo się przewróci. Najwyraźniej Margaret Thatcher tych lęków nie słyszała, bo wszystko sprywatyzowala. I to się tyczy każdej innej spółki.

4

@urbipl Ziobro zdziwienia. Od ponad 20 lat powtarzam, że politykom trzeba te zabawki nazywane SSP zabrać. I chyba od jakiegoś 1995 roku wszyscy obiecywali, że nie będzie po znajomości i nikt słowa nie dotrzymał.

2

@jacobFCB Joao Pedro nie jest opcją, bo Chelsea go nie sprzeda.

1

@Kgorecki2500 pogoda jest czymś, na co nie mamy żadnego wpływu i rządzi się swoimi prawami. Nauki społeczne, w tym demografia są o wiele bardziej przewidywalne. Na chwilę obecną i na najbliższe lata nic nie wskazuje, że utrzymamy dzietność na dzisiejszym poziomie, wręcz przeciwnie, ona będzie spadać. I ja tu piszę o prawdziwych uniwersyteckich badaniach demograficznych, a nie o ankietach CBOS itp.

3

@Kgorecki2500 czyli rozpędzajmy się nad tę przepaść, bo grupa ludzi boi się obcych. W sumie niech będzie.

Czy liczysz na emeryturę, czy nie liczysz, to tego nie wiesz. Za młody jesteś. Ja Ci oczywiście życzę, żeby Ci się życie tak ułożyło, żebyś nie musiał się tym przejmować. Ale jest i bywa różnie.

2

@Kgorecki2500 wystarczy odpowiedni zapis, że na przykład aby być w parlamencie musisz urodzić się w Polsce.
To są najmniejsze problemy.
Mi tam jest wszystko jedno. Ja w zasadzie nie potrzebuję emerytury z ZUS. Ale Ty masz 20 lat i gdy będziesz na tę emeryturę za pół wieku przechodził, to jeśli się nic nie zmieni będziesz żył w nędzy.

5

@Kgorecki2500 ja nie piszę tu o Francji, czy Niemcach, które poszły zupełnie inną drogą. Akurat oni mają problemy z ludźmi, którzy nigdy o obywatelstwo nie wystąpią.

Co to znaczy lojalny Polsce? Podejrzewam, że jakieś 50% lub więcej Polaków nie jest w żaden sposób lojalnych. Znaczy są, dopóki jest dobrze. Ale w razie W będą zwiewać jak się tylko da. Łącznie z autorem twitta.

9

@Kgorecki2500 Kacper, ale właśnie obywatelstwo, czyli pewna stabilizacja powinno być nagrodą za pracę. Oczywiście powinno to być obwarowane jakimiś obowiązkami. Zrozumiało to już wiele krajów europejskich. W Portugalii popracujesz 5 lat i masz obywatelstwo z urzędu. Czymś tych ludzi przyciągnąć musimy. Na płace konkurować z wieloma krajami nie jesteśmy w stanie.
I tu zgadzam się z @Tasde Jeden z większych pasożytów pisze o pracy na rzecz Polski. Żałosne.

@JimMorrisonFCB

0

@draxidox no niech sobie będą za, niech mają taki postulat. Ale póki co prawo nie wymaga od niego podania zarobków publicznie i z tego korzysta. Dlaczego ma wychodzić przed szereg? Takie rzeczy nigdy dobrze się nie kończą.

3

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem tej Hiszpańskiej rodziny.
Zmierzch jest dziwnym filmem, na pewno nie dla każdego. Ale praca kamery w tym filmie to mistrzostwo. @Kidd

0

@draxidox on nie jest posłem, jest pracownikiem, więc wedle dzisiejszego prawa nie musi niczego podawać.

Sama jawność płac to jakaś głupota. Dlaczego mój somsiad złodziej ma wiedzieć ile zarabiam?
Albo jeszcze gorzej. Dlaczego @Kessie ma wiedzieć ile zarabiam? Przecież wiadomo jak to się skończy.


0

@Huck możliwe....

2

@NeroTFP1 @MesQueUnClub_87 nie wiem kto to jest Malik Montana i Fagata. Ale chyba dobrze mi z tym.
Za moich czasów grał Perfect, Kazik, Lady Pank i inni.

1

@gumaz zgadzam się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?