Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 i ludzie byli bardziej szczęśliwi, niż teraz.
Przynajmniej takie mam wrażenie.
6
@Raducioju na stadionie nie spadnie. Najwyżej Polaków Rodaków zastąpią inne nacje.
Ja tam będę latał na mecze. Pewnie nawet więcej, niż przez ostatnie cztery sezony, bo łatwiej o bilety.
1
@Arkon prawda jest taka, że jakakolwiek dziewiątkę będziemy chcieli sprowadzić, to trzeba się liczyć z wielkimi kosztami. Stąd moja nietypowa propozycja.
Niestety napastników jest jak na lekarstwo i wszyscy w klubach, które nie muszą sprzedawać. I zapewne nie chcą.
0
@Natenczas i podejrzewam, że żadnego z nich nie sprzedamy. Żaden nie będzie chciał odejść
1
@Arkon Alonso jak będzie miał wybór między Delapy, Guiu, a Pedro, to na bank tego ostatniego nie odda.
1
@Arkon w sumie to niżej @Kapitan9 dał dobrą propozycje Gonçalo Inácio na stopera.
Napastnik? Ja napiszę coś nieoczywistego. Niech kupią Fernandez-Pardo z Lille. Vlahovica nie chcę tu. Wzglednie ten Oyarzabal niech będzie.
Lewe skrzydło? Yildiz to marzenie, ale zejdźmy na ziemię. Może rzeczywiście ten Abde.
Lewa obrona - Grimaldo.
0
@pt9 nie chodzi o to, żebyś narzucał własne zdanie. Chodzi o to, żebyś nie ulegał.
1
@FcPortoFan1999 no tak
1
@FcPortoFan1999 no niestety te wyjazdy to masakra
1
@FCBparasiempre wzajemnie. Dobrego dnia.
1
@FcPortoFan1999 nikt się tego nie spodziewał parę miesięcy temu.
Bardzo ważny dzień dzisiaj. Lechia lub Piast muszą co najwyżej zremisować. A najlepiej niech przegrają
0
@Zoker możliwe. Prezentował się w niższych ligach.
2
@Rewolucja123 każde mleko jest z piersi.
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.
Nieważne gdzie będziemy, tu zawsze będzie bić nasze serce.
Fot. Sebastian Zawalski
https://zapodaj.net/plik-qW2v37em8Q
1
@pt9 bardzo podatny jesteś na wolę znajomych. A to Ci mówią czym masz pojechać, a to gdzie spać i teraz co masz oglądać.
1
@FCBparasiempre doczekasz się. I to szybciej, niż się zdaje.
@FcPortoFan1999 cześć Oski
1
@Kgorecki2500 be be
4
@Kgorecki2500 ale tam chyba było wezwanie, że dziecko chce samobója strzelić.
I jak ta policja ma niby postąpić?
1
@Foton popatrz sobie na kosiarki firmy NAC. Ja co prawda takiej nie mam, ale dwóch somsiadów ma i są zadowoleni. Podobno bardzo opłacalne, jeśli chodzi o cena do jakości.
2
@Kgorecki2500 dobry obiad
0
@draxidox nie oglądaj, to przestaną boleć.
0
@michal26 bo mięso ma mniej kalorii, niż makaron.
Dla mnie obiad bez mięsa nie istnieje. Bez makaronu, kaszy, czy ryżu jak najbardziej.
4
@NeroTFP1 żeby mu obili sęka
1
@FcPortoFan1999 fajnie by było. Ale Bobek pójdzie za pieniędzmi.
1
@FcPortoFan1999 nie mam pojęcia. Chyba nikt nie ma.
2
@FcPortoFan1999 Anka się sama puści.
2
@PanMietek chyba tak..
1.Dożywocie
2. Kara śmierci
3. Kara śmierci
4. Dożywocie
5. 25 lat
6. Zapomniałeś napisać
7. 10 lat
8. 10 lat
9. 25 lat
10. 3 lata
0
@FcPortoFan1999 nie pytaj Oski, nie pytaj. Całą noc nie spałem
0
@FcPortoFan1999 cześć Oski.
2
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.
A więc stało się. Bobek ogłosił, że odchodzi.
Mówią, że starych drzew się nie przesadza. To komu teraz piłka będzie się odbijać od sęka?