1

@kubix05 i ludzie byli bardziej szczęśliwi, niż teraz.
Przynajmniej takie mam wrażenie.

6

@Raducioju na stadionie nie spadnie. Najwyżej Polaków Rodaków zastąpią inne nacje.
Ja tam będę latał na mecze. Pewnie nawet więcej, niż przez ostatnie cztery sezony, bo łatwiej o bilety.

1

@Arkon prawda jest taka, że jakakolwiek dziewiątkę będziemy chcieli sprowadzić, to trzeba się liczyć z wielkimi kosztami. Stąd moja nietypowa propozycja.
Niestety napastników jest jak na lekarstwo i wszyscy w klubach, które nie muszą sprzedawać. I zapewne nie chcą.

0

@Natenczas i podejrzewam, że żadnego z nich nie sprzedamy. Żaden nie będzie chciał odejść

1

@Arkon Alonso jak będzie miał wybór między Delapy, Guiu, a Pedro, to na bank tego ostatniego nie odda.

1

@Arkon w sumie to niżej @Kapitan9 dał dobrą propozycje Gonçalo Inácio na stopera.
Napastnik? Ja napiszę coś nieoczywistego. Niech kupią Fernandez-Pardo z Lille. Vlahovica nie chcę tu. Wzglednie ten Oyarzabal niech będzie.
Lewe skrzydło? Yildiz to marzenie, ale zejdźmy na ziemię. Może rzeczywiście ten Abde.
Lewa obrona - Grimaldo.


0

@pt9 nie chodzi o to, żebyś narzucał własne zdanie. Chodzi o to, żebyś nie ulegał.

1

1

@FcPortoFan1999 no niestety te wyjazdy to masakra

1

@FCBparasiempre wzajemnie. Dobrego dnia.

1

@FcPortoFan1999 nikt się tego nie spodziewał parę miesięcy temu.
Bardzo ważny dzień dzisiaj. Lechia lub Piast muszą co najwyżej zremisować. A najlepiej niech przegrają

0

@Zoker możliwe. Prezentował się w niższych ligach.

2

@Rewolucja123 każde mleko jest z piersi.

3

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

Nieważne gdzie będziemy, tu zawsze będzie bić nasze serce.
Fot. Sebastian Zawalski

https://zapodaj.net/plik-qW2v37em8Q

1

@pt9 bardzo podatny jesteś na wolę znajomych. A to Ci mówią czym masz pojechać, a to gdzie spać i teraz co masz oglądać.

1

@FCBparasiempre doczekasz się. I to szybciej, niż się zdaje.

@FcPortoFan1999 cześć Oski

1

4

@Kgorecki2500 ale tam chyba było wezwanie, że dziecko chce samobója strzelić.

I jak ta policja ma niby postąpić?

1

@Foton popatrz sobie na kosiarki firmy NAC. Ja co prawda takiej nie mam, ale dwóch somsiadów ma i są zadowoleni. Podobno bardzo opłacalne, jeśli chodzi o cena do jakości.

2

@Kgorecki2500 dobry obiad

0

@draxidox nie oglądaj, to przestaną boleć.

0

@michal26 bo mięso ma mniej kalorii, niż makaron.
Dla mnie obiad bez mięsa nie istnieje. Bez makaronu, kaszy, czy ryżu jak najbardziej.

4

@NeroTFP1 żeby mu obili sęka

1

@FcPortoFan1999 fajnie by było. Ale Bobek pójdzie za pieniędzmi.

1

@FcPortoFan1999 nie mam pojęcia. Chyba nikt nie ma.

2

@FcPortoFan1999 Anka się sama puści.

2

@PanMietek chyba tak..
1.Dożywocie
2. Kara śmierci
3. Kara śmierci
4. Dożywocie
5. 25 lat
6. Zapomniałeś napisać
7. 10 lat
8. 10 lat
9. 25 lat
10. 3 lata

0

@FcPortoFan1999 nie pytaj Oski, nie pytaj. Całą noc nie spałem

0

@FcPortoFan1999 cześć Oski.

2

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

A więc stało się. Bobek ogłosił, że odchodzi.
Mówią, że starych drzew się nie przesadza. To komu teraz piłka będzie się odbijać od sęka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?