Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze
Dariusz Szpakowski kończy 75 lat. No cóż, nigdy za nim nie przepadałem. Wszystkiego najlepszego i 100 lat życzę.
4
@Popitek12 a dziewczyny lubią naturali?
0
@Walker Roxette to dla mnie też zespół, do którego mam ogromny sentyment.
2
@Colon Strachy wygrywają
2
@MesQueUnClub_87 szparagi zjem, ale się nie zachwycam.
Natomiast na ten ramen to bym przyjechał.
1
@Colon bardzo polecam film Wind River
1
@Karol145 dobry jest
0
@Kgorecki2500 czyli sam sobie dajesz?
2
@esem91 znam jednego takiego co praktykował i teraz po nocach spać z bólu stawów nie może.
3
Dajecie napiwki @Kessie jak Wam gumy napompuje? Albo @Kgorecki2500 jak Wam zimnego kebsa przywiezie?
1
@WiernyKatalonii ale mi teraz dopiekłeś. No nie pozbieram się po tym twittcie, który był widziany przez parę osób i napisany przez gościa, który w życiu osiągnął to, że nauczył się srać i oddychać jednocześnie.
6
Ciekawe jaki rzeczywisty plan ma Laporta na zastąpienie Lewego? To nie będzie łatwe. Dziewiątek jak na lekarstwo i wszystkie świetne w klubach, które tak łatwo nie sprzedają.
0
@Roobo nie nie jest bezmyslny. Ja się cieszyłem z jego bramek, asyst i zagrań. Dopóki był w Barcelonie to mu kibicowałem, jak każdemu innemu pilkarzowi tej drużyny. Ale z pewnych względów, o których nie będę pisał, nie trawiłem go.
1
@Kgorecki2500 ja nie jestem zwolennikiem pierogów z owocami. Nie to, że nie lubię, ale jak już lepić, to z mięsem, albo z kapustą i grzybami. Ewentualnie jakieś ze szpinakiem.
2
@AlexDark00 mógłbyś się chociaż raz wysilić intelektualnie. Raz.
1
@Roobo Ty tak czekasz na odejście Lewego, jak ja czekałem na odejście Messiego. Oj, piękny to był dla mnie dzień.
1
@gumaz @MesQueUnClub_87 mnie też już nie dziwi.
W zasadzie to mogę odpowiadać tak - "tak jak @MesQueUnClub_87 "
5
@MesQueUnClub_87 o tak, jaguary najpiękniejsze z kotowatych. Szczególnie te melanistyczne.
@Kgorecki2500 biedny chłopak.
1
@gumaz też jestem team żurek. Potem ogórkowa. Rosół lubię, ale to do picia jest.
@MesQueUnClub_87
1
@macio_944 stek? W piątek? Już tam belzedup specjalny gar ze smoła na Ciebie szykuje
2
@Bernard777 też tego w ogóle nie czuję. I chyba tak jak napisał @mrboom zacznę od ćwierćfinałów.
1
@clyde botwinka na pierwsze. A potem pieczona, a raczej zapiekana golonka indycza, młode ziemniaki i mizeria. Bez kompotu.
1
@Jonyx ale ja się raczej nie kłócę. Staram się zrozumieć drugą stronę. Chyba mogą to potwierdzić na przykład @mmaciass @michal26 czy nawet @Roobo
2
@TridenteMSN przecież mamy @Frimpong za Orlenem.
0
@jacobFCB oczywiście, że tak.
0
@Kgorecki2500 naprawdę trudno cokolwiek teraz przewidzieć. Może być tak jak piszesz, a może być jeszcze inaczej.
Z tego co wiem, to Konfa jest cholernie podzielona. Ponoć już nie ma żadnego dialogu między Krzysiem, a Sławomirem.
0
@Jonyx no próbowałeś. Ale tak szczerze, to nie wiem, co Ci to przeszkadza? Przecież takie posty można omijać. Ja tak robię z postami o narciarzach, paletkarzach, oponiarzach i wielu innych.
2
@Bobo25 no widzisz. Straszne miasto.
0
@Kgorecki2500 ja nic nie obstawiam. Zobaczymy co się wydarzy. Pis raczej nie zyskuje, Konfa coraz bardziej podzielona wewnętrznie, a przecież przed nimi ustalanie list wyborczych. Gaśniczaki jak wystawią pokemony, to różnie może się skończyć.
5
@MessiForeverTheBest pfff Łódź Fabryczna. Niech na dworzec do Kutna pojedzie. Kto w Kutnie nie był, ten Życia nie zna.