Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 zadowolony jesteś Popsiak?
0
@mmaciass Ktoś napisał, że Perez gada jak Trump. I w sumie trudno się nie zgodzić.
A kibice? No cóż, oni po prostu wierzą, więc wszystko sobie wytłumaczą
0
@pluszek Sławek przesadził nie tak bardzo? On powiedział, że te ukraińskie dzieciaki to koszt miliard dwieście
3
Stary dziad z demencion nie chce dimision. I okej.
0
@michal26 to chyba fake. Nikt nigdy Kaczyńskiego na zakupach nie widział ;)
3
@tbas trzeci lepszy od drugiego
2
@kubix05 towar mocno deficytowy
1
@Gary tak, oczywiście, że kojarzę. Darek Jakubowski go grał
1
@Kozinho. Ciężko popatrzeć, przez pryzmat Sir Alexa. On początki też miał takie sobie, ale wtedy było więcej cierpliwości w biurach
13
Równe 13 lat temu Sir Alex Ferguson poprowadził swój ostatni mecz na Old Trafford.
W Manchesterze United spędził 27 lat. W tym czasie zdobył z drużyną 38 trofeów.
Gigant trenerki.
1
@Dari0G widzę kolega poezją Szymborskiej poleciał. Szanuję.
10
@NeroTFP1 siedemdziesięcioletni mężczyzna? Czyżby prawnuk @Comentateiro puścił pewniaczki od @Luciano99 ?
2
@Comentateiro @lithotripter @panczo wydaje mi się, że prezydent nie ma możliwości weta w sprawach finansów państwa. To jest kompetencja tylko i wyłącznie rządu i wchodzi w budżet.
1
@panczo pytanie co tak naprawdę Nawrocki zawetował? Bo im się głębiej przyglądam, to wychodzi, że on nie wetował samo zaciągnięcie kredytu, tylko obsługę długu.
1
@FcPortoFan1999 od czegoś trzeba zacząć
2
@FcPortoFan1999 może my byśmy coś przewrócili?
Cześć Oski.
7
@lithotripter ale to musisz być Ukraińcem. Polskie dzieciaki to czarny chleb i czarna kawa... M
0
@mmaciass w sumie to ja też się jakoś ostatnio polityką nie zajmuję. Samo coś od czasu do czasu wpadnie.
Konfa się rozleci najpewniej. Ciekawe czy przed wyborami, jak będą listy wyborcze układać, czy po.
38
Sławomir umie w matematykę.
W Polsce, według tego co podaje Ministerstwo Sprawiedliwości jest łącznie 1615 miejsc w zakładach dla nieletnich.
Zakładając, że nawet wszyscy tam osadzeni to Ukraińcy wychodzi na osobę 743000 zł rocznie. Czyli 62000 miesięcznie. Czyli ponad 2000 zł dziennie na jednego Ukraińca w poprawczaku.
Ma Sławomir rozmach.
@michal26 @mmaciass @Aragorn33 @Arkon @Karol145 @Roobo @arasz1819 @tbas @Kgorecki2500 @Cochise
1
@MesQueUnClub_87 dzisiaj sporo nie widziałem. Operacja do nadrobienia. Żołnierzyk też. Reinkarnacja sobie daruję. I ten Pan PIP do nadrobienia.
11
@Criss18Barca Barca ma zawsze wygrywać. Taka to moja prawda futbolu
0
@Azrik dokładnie
0
@Karzel nie no, to nie ja napisałem, tylko autor twitta
0
@Karzel ale co razem z Platformą?
0
@OBSERWATOR2021 Jeszcze raz. Poćwicz matematykę.
Mała podpowiedź. W takich badaniach nie musi przejść z partii A do partii B, żeby którejś wzrosło, a którejś spadło.
Takie tam działania z siódmej klasy podstawówki
4
@matador proponuję Sosnowiec. Tam od razu i po znajomości dostaniesz robotę u @Luciano99 w wulkanizacji. Może i nie płaci, ale za to się narobisz jak głupi.
P.S. Te wszystkie podwarszawskie miasteczka są niewiele tańsze od samej Warszawy.
Polecam miasto Uć, jeśli masz dobry fach w ręku.
2
@BillyButcher obejrzę pewnie w weekend dopiero.
Jeszcze czeka na mnie drugi sezon One Piece, na którym się świetnie bawię.
@Cochise
6
Według mojej wiedzy nie ma takiego tematu. Nazwisko Albanczyka przewijało się w klubie, ale nie ma mowy o takich pieniądzach.
@ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @FCBparasiempre @FcPortoFan1999 @Adran360 @Marusek @zgiru @michal26 @Bernard777 @Azrik i inni
1
@BillyButcher niepotrzebnie Punisher, Daredevil itd. są mieszani z bohaterami w rajtuzach.
0
@OBSERWATOR2021 najwyraźniej musisz poćwiczyć matematykę