Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stanowski opłacony?
6
Zwycięstwo z Manchesterem City i Realem Madryt?
Hansi Flick: „Nie naciskaliśmy przez pełne 90 minut i to jest problem".
I to jest podejście do pracy.
0
@cules100pro wydumałeś
15
@Pawlak1992 ambasada by minusowała wszystko co nie o Argentynie lub Mesim.
4
@cules100pro nie wiem kto gorszy. Gość piszący taki post, czy gość podający to dalej na innej stronie. To dopiero stan umysłu.
0
@cules100pro tylko to zupełnie nieistotne, bo Barca i Real ma całkiem odmienne priorytety i oczekiwania co do młodzieży.
0
Hansi o Victorze
Pau Víctor? W dwóch meczach strzelił trzy bramki. Nieźle! Wie jak być skutecznym. Zobaczymy czy zostanie z nami. Drzwi są otwarte.
0
@ranger3120 nie.
0
@jacobFCB decydujący tydzień będzie do 1 września. Potem zaczną drobić. Decydujący dzień, decydujące godziny, decydujące minuty.
3
@jakub1906 niedziela, rano. Rozumiem. Kac. Ale, że aż taki?
6
@KrwawiaceoczyVEB ja nie wiem, czy się sypie. Nic tak naprawdę nie wiem. Ty też nie. Ja spokojnie czekam, bo już dawno nauczyłem się nie przejmować rzeczami, na które nie mam żadnego wpływu.
4
@Nazio_87 obejrzał parę meczów na ruskim streamie
9
@KrwawiaceoczyVEB ale w tym wpisie nie chodzi o sukcesy Deco, tylko o to, że dziennikarze G wiedzą i strzelają ślepakami.
18
@Luciano99 chyba na piwo
1
Lautaro Del Campo (hiszpański streamer):
"Drogi Nico Williamsie, wiem, że mnie słuchasz. Widzę, że wahasz się przed podpisaniem kontraktu z Barceloną, ale nie jesteśmy jak Real Madryt. Nie będziemy na kolanach błagać zawodnika o podpisanie kontraktu. Barca to największy klub w Europie, pociąg do Barcelony przejeżdża raz w życiu. Albo pojedziesz teraz, albo nie trafisz tu nigdy..."
0
@FcPortoFan1999 póki co są dość skuteczni w swoich działaniach.
1
Dobrze się dzień, weekend, urlop zaczyna.
Wstaję rano i czytam, że wóz z węglem jedzie z Barcelony do Girony.
0
@Kazragore no to w końcu zagram w tego Gothica
0
Ten twór City przydałby się do czegoś i mogliby z buta wjechać po tego Olmo. Choć raz by coś dobrego z petrodolarów wyniknęło.
1
@Kazragore i to będzie pierwsza część zrobiona od nowa?
2
Pod takim wpisem mógłbym się podpisać obiema rękami.
2
@Przemek2323 no tak, nastolatki zamiast cieszyć się życiem, iść na koncert powinny się umartwiać. Najlepiej niech włosienice jeszcze założą.
0
@ProMILs akurat BB jest największą ekipą wyjazdową w Hiszpanii.
0
@jacobFCB żaden ze mnie maruda, tylko nawet najlepszy smakołyk w nadmiarze powoduje mdłości. A ten żart nawet koło smakołyku nie stał.
0
@Salchent okej....
0
@jacobFCB coraz głupsze macie te swoje utożsamiania. Wymyśl coś lepszego.
1
@Kidd United wcale nie gorsze
1
@ACMaldini3 odejdzie za darmo do Ajaxu. Wypchnąć go nie ma jak.
0
Dziś międzynarodowy dzień piwa.
Zamierzacie to jakoś świętować? Szczególnie, że to pio pio piątek?
2
@kosiarz92 tak znam tę postać. Tylko u niej rzeczywiście podczas sekcji znaleźli żeńskie i męskie narządy płciowe. Męskie nie do końca wykształcone.