Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi póki co jeszcze nie do końca wiadomo.
3
Polska w ciągu kilkunastu dni podpisze umowę offsetową dotyczącą dostaw śmigłowców AH-64E Apache do Polski z USA. Brak porozumienia w tej kwestii blokował sfinalizowanie przełomowej umowy. Polska ma kupić od USA nawet 96 śmigłowców i stać się tym samym ich największych użytkownikiem poza rodzimym krajem. - Mogę powiedzieć już teraz, że mamy sukces. Finalizujemy umowę offsetową - potwierdził na antenie Polsat News płk Robert Fromholz, zastępca szefa Agencji Uzbrojenia.
6
@TR3YWAY okej....
0
A wiecie, że po szwedzku Niemcy to Tyskland? Nie ma przypadków...
3
@macio_944 bardzo ładnie, stylowo. Nikt tak nie ma w okolicy.
0
@Chaoss dużo ludzi nadal myśli, że wiedzą lepiej niż trenerzy (kimkolwiek by nie byli).
4
Zarząd PKP Cargo podjął decyzję o przeprowadzeniu zwolnień grupowych. Pracę straci do 30 proc. zatrudnionych, czyli do 4142 pracowników.
Szkoda, że związkowy, którzy walnie się do tego przyczynili mogą być pewni utrzymania swoich posadek.
0
@ObiwanKenobi sprzedają. Nawet niedawno ktoś na X wrzucił link do aukcji, gdzie sprzedawano płyn z otrzewnej Wyszyńskiego.
0
@DLFCB dlaczego naiwni? Tu przynajmniej wiesz co kupujesz. Naiwni to są ci, którzy kupują suszony fragment wątroby Jana Pawła czy Wyszyńskiego.
0
@MysticCat może ulec zmianie i ten mecz może odbyć się w Bilbao
2
@RosjaninBut Krzyś niech lepiej powie jak tam idzie współpraca z ludźmi, którzy otwarcie są anty Polakami. Z ludźmi, którzy nigdy nie kryli swoich antypolskich poglądów. Z ludźmi, którzy chcą odszkodowań od Polski za wysiedlenia po 1945 roku, którzy chcą weryfikacji polskiej, zachodniej granicy, z ludźmi, którzy berliński pomnik ofiar holokaustu nazywają haniebnym.
0
@maroon przypomnij sobie co się miało stać ze zbożem z Ukrainy, a co się de facto stało.
1
@Barcasub no, ale Ty i logika to jak biegun północy i południowy.
4
Bioetanol AEG. Firma z Chełmży zakończy działalność blisko po 80 latach, a pracę stracą wszyscy zatrudnieni w niej pracownicy.
Firma nie wytrzymała radosnej twórczości rządów Morawieckiego.
Sytuacja firmy pogorszyła się w 2022 roku, kiedy Polska otworzyła granice dla produktów rolnych z Ukrainy.
6
Zdanie Flicka jest podzielone. Wczoraj nie widzi Martineza w składzie, dziś stawia go za wzór.
I tak to się czyta te bzdurne media.
0
@ObiwanKenobi a kto oprócz niej startował?
0
@Dari0G nic nie przesądzam na chwilę obecną
0
@RafiVeB okej....
1
Said Hamulic na testach medycznych w Widzewie. Ma być wypożyczenie z opcją kupna z Tuluzy.
2
@mordini123 Braun i jego gaśnica już w pogotowiu
0
Według esport3 Felix Sanchez, trener Al-Sadd próbuje przekonać Gundogana do transferu.
Kur zapiał, takie 30 mln + byłoby fajne z jednej strony. Za rok i tak odejdzie za darmo.
5
@bady48 no prawie jest jednomyślność. Tebasa popiera 38 klubów na 42.
2
@NeroTFP1 mam wszystkie książki Żulczyka, ale nie wszystkie jeszcze czytałem. Bardzo go lubię, ale w pewnym temacie strasznie nie doszacował.
3
@michal26 zupełnie nieprawdopodobne.
1
@mmaciass i tamten i ten. Z resztą w polskim przemyśle bardzo dużo się dzieje na linii spółki - rząd, lub na linii spółki - UE, ale nikt o tym z różnych powodów nie pisze. @Rhaan oczywiście wiesz, że przetargi były ustawione, wiesz które. Nie wie o tym prokuratura, ale pal ją licho, nie wiedzą dziennikarze, ale Ty wiesz. Litości.
2
@Rhaan ciekawe jest to co piszesz, bo firma mojej żony startuje do przetargów rządowych i lokalnych kilka, a nawet kilkanaście razy w roku. Raz przegrają, raz wygrają, ale nigdy nie wiedzą jaki będzie wynik.
1
@mmaciass nie chce mi się Wilka oglądać, bo gość gada głównie pod siebie i dla siebie.
PESA jeśli nie będzie poślizgu, to już za rok wypuści tabor zdolny jechać 300 km/h. NEWAG też zaczął nad tym pracować. I wiem z pierwszej ręki, że rząd z Pesą prowadził wstepne rozmowy.
2
@Yamal_Williams no morzem raczej do nich nie dopłyną. Tam inwazja idzie przez granicę z Mordorem.
1
Said Hamulic ma zostać nowym piłkarzem Widzewa. (łódzki sport).
W Stali pokazał się z bardzo dobrej strony. Potem wyjechał i zupełnie nie dał rady. Ciekawe jak to będzie. @FcPortoFan1999 @Sulimo
0
@D.Villa Laporta zrobił zrzutkę na Się Pomaga