1

@MesQueUnClub_87 @Kidd już Ci wstawił. I dotyczy to wszystkich. Od sprzątaczki po prezesa.

1

@pt9 tak. Ustawa antynikotynowa

0

@Kinginiesta wcale nie jest taki mus. Przy obecnej kadrze lepiej, łatwiej kupić prawego wahadłowego i zmienić taktykę drużyny. Tej drużyny.

0

@Kengo dziś nie dostałaby ani jednego.

2

@marcin62 Ło matko, ktoś nie odróżnia dziurki od jądra. I zaraz afera.

2

@Gronek myślę, że w tym roku już nikt nie wygra LM.

1

Brazylio, co ty robisz?

0

@Arkon z jednej strony nic go nie broni, a z drugiej, to on ma G do gadania tam

0

@Kuchar Neymar z Albą. Przez miesiąc by się turlali

1

Sport - Weronika Araśniewicz dołączy do FC Barcelony tego lata.

Ona zamiast Olmo.

5

@BorzyKrzys pytanie, ilu z tych sportowców jest tak naprawdę imigrantami? Podejrzewam, że bardzo mały odsetek, a większość to pelnoprawni obywatele Francji od pokoleń.

1

@kuz nikt go nie będzie obrażał (tak myślę). Jednak jeśli przegra to mam nadzieję, że Flick do grudnia.

0

@Foton piszesz totalne bzdury. Używasz słów, których znaczenia nie znasz i wychodzą kwiatki. Piszesz, że mity alpejskie to satanizm. Szkoda czasu na Ciebie.

0

@Katalończyk 99 córka w czerwcu dostała na urodziny i jest zadowolona. No, ale to zdanie piętnastolatki.

0

@nabial ja na nic nie stawiam. Czekam cierpliwie

2

@nabial a ja myślę, że piłkarz, który jest priorytetem ma teraz urlop i ma wszystko w D. Tak jak wielu ludzi na urlopie. Cała spirala jest kręcona przez dziennikarzy, bo gawiedź czyta, gawiedź komentuje i gawiedź tym żyje.

0

Warunki na Igrzyskach

4

@Kidd stop golasyzacji Polski

0

@Ziemny wpisz sobie w Google - otwarcie tunelu świętego Gotarda.
Tylko uważaj, żeby Cię Belzedup nie zjadł.

1

@Foton tam nie było ani grama obrzędów satanistycznych. Jak to często u Ciebie bywa, nie wiesz o czym piszesz. Pytanie o to, co ma do tego praworządność i zaścianek pozostawiam otwarte, choć nie spodziewam się odpowiedzi.

3

@Foton pamiętam to otwarcie i bardzo mi się podobało. Nawiązywało wprost do folkloru i mitologii tamtych terenów.
Tylko co ma do tego praworządność? Co ma do tego zaścianek?

2

@Sulimo w 4Dx w Manufakturze świetnie się całą rodziną bawiliśmy. Sam w sobie film to solidny średniak

12

@Eto'o9 R10 w zasadzie to co on odstawia, bo nie wiem?

2

@kamiVeB oczywiście.

0

@maroon sposób prawny zawsze się znajdzie. Choćby taki, jak wyżej napisał @Arcybiskup

5

Trump przegrywa w najważniejszych okręgach

0

@DonAndrzejos panuje optymizm

4

@maroon nie on ich przyjmował, ale jak najbardziej może przyczynić się do ich wywalenia. Szczególnie z NATO.

0

@NeroTFP1 wincyj plusów im dać. Jeszcze wincyj.

3

@Kapitan hawk @Dari0G za łagodnie. Jestem zdania, że osoby publiczne powinny być skazywane surowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?