2

@Sulimo w 4Dx w Manufakturze świetnie się całą rodziną bawiliśmy. Sam w sobie film to solidny średniak

12

@Eto'o9 R10 w zasadzie to co on odstawia, bo nie wiem?

2

@kamiVeB oczywiście.

0

@maroon sposób prawny zawsze się znajdzie. Choćby taki, jak wyżej napisał @Arcybiskup

5

Trump przegrywa w najważniejszych okręgach

0

@DonAndrzejos panuje optymizm

4

@maroon nie on ich przyjmował, ale jak najbardziej może przyczynić się do ich wywalenia. Szczególnie z NATO.

0

@NeroTFP1 wincyj plusów im dać. Jeszcze wincyj.

3

@Kapitan hawk @Dari0G za łagodnie. Jestem zdania, że osoby publiczne powinny być skazywane surowej.

2

@macio_944 ja tam na luzie do tego podchodzę. Po co wku****ać się czymś, na co nie ma się wpływu?

3

@MesQueUnClub_87 Wólczanka robi bardzo dobre koszule i niedrogie

3

@messi564 nie mam tak.

0

@tbas łączy ich Krzyś bez butów.

12

Ostatnie problemy narodowe Polaków:
- zwierzę - zdycha, czy umiera?
- aborcja - karać, czy nie?
- obraz Leonardo - obrazili uczucia, czy nie?
- Nico - przyjdzie, czy nie?
- @Popitek12 - tak, czy nie?

Trzeba przyznać, że za Tuska żyje się lepiej i z uśmiechem.

4

@Arden mi nie przeszkadzało, bo nie oglądałem. Jak już na drugi dzień się dowiedziałem i zobaczyłem to stwierdzam, że mam to głęboko w D.

3

Zaczyna się decydujący tydzień.
W otoczeniu panuje optymizm, odczucia są pozytywne, choć niektórzy mają urażone uczucia.

0

@FcPortoFan1999 a ten spalony to był, czy nie było? Z perspektywy trybun trudno określić

0

@FcPortoFan1999 wczoraj się dobrze w Sercu Łodzi bawiłem. A i wynik dobry.

0

@MesQueUnClub_87 niby tak, ale to samo co Ty ludzie pisali o Neymarze, Verattim i kilku innych. Ja tam cały czas twierdzę, że w dzisiejszych czasach pieniądze dla piłkarzy są najważniejsze.

2

@FcPortoFan1999 no ja się zaraz na stadion nawet wybieram. W D z tymi igrzyskami jak gra ekstraklasa

0

@Szklaner synka z dzikiem pomylił. Niezły ten synek

2

Goście, z którymi mam zupełnie różne poglądy. Mimo to szanuję i dzięki za wymianę zdań @mmaciass @Lucerfi

5

@Uukasz_93 jak tam śledztwo? Bo z tego co wiem, to Dobski właśnie siedzi zesrany i zastanawia się ile kary zapłaci.

1

@misterio ja sądzę, że mam już dość tego, że cokolwiek się w tym kraju nie powie, to dla kogoś jest się głosem Kremla, lub od razu ruską onucą.

0

Według dziennikarza Catalunya Radio PSG zaoferowało Nico dwa razy więcej, niż Barcelona.

0

@Uukasz_93 jak Tu Ciebie i takich jak Ty brać poważnie? Parę postów wyżej wrzuciłeś zdjęcie aktorki i twierdzisz, że to kolejna asystentka.
Masakra z takimi ludźmi

0

@PatrykBarca asystentem społecznym możesz zostać po znajomości lub nawet po rodzinie, bo z tym się nie wiąże żadna gratyfikacja finansowa. Asystentem możesz zostać bo znasz na przykład problemy regionu. Asystentem możesz zostać, bo znasz na przykład język ukraiński, a do biura poselskiego przychodzą Ukraińcy, bo mają takie prawo.
Asystent społeczny posła, wbrew temu co myśli @Uukasz_93 nie ma żadnego dostępu do informacji tajnych lub niejawnych. Ba, nawet często nie wie gdzie poseł przebywa. Bo asystent społeczny posła to nie sekretarka.

0

@zuang1995 sypią się strasznie.
Generalnie szukałbym czegoś azjatyckiego. A co do cen LPG, to może być to 40 gr, a może to być 2 zł w marcu 2025. Tego nikt Ci nie zagwarantuje.

1

@BorzyKrzys a dzień dobry na klatce mówisz?

0

@Uukasz_93 asystentką społeczną posła ona jest. A nie asystentką premiera. Nawet nie masz pojęcia czym się taki człowiek zajmuje i do czego ma dostęp. A kręcisz g burze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?