Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo w 4Dx w Manufakturze świetnie się całą rodziną bawiliśmy. Sam w sobie film to solidny średniak
12
@Eto'o9 R10 w zasadzie to co on odstawia, bo nie wiem?
2
@kamiVeB oczywiście.
0
@maroon sposób prawny zawsze się znajdzie. Choćby taki, jak wyżej napisał @Arcybiskup
5
Trump przegrywa w najważniejszych okręgach
0
@DonAndrzejos panuje optymizm
4
@maroon nie on ich przyjmował, ale jak najbardziej może przyczynić się do ich wywalenia. Szczególnie z NATO.
0
@NeroTFP1 wincyj plusów im dać. Jeszcze wincyj.
3
@Kapitan hawk @Dari0G za łagodnie. Jestem zdania, że osoby publiczne powinny być skazywane surowej.
2
@macio_944 ja tam na luzie do tego podchodzę. Po co wku****ać się czymś, na co nie ma się wpływu?
3
@MesQueUnClub_87 Wólczanka robi bardzo dobre koszule i niedrogie
3
@messi564 nie mam tak.
0
@tbas łączy ich Krzyś bez butów.
12
Ostatnie problemy narodowe Polaków:
- zwierzę - zdycha, czy umiera?
- aborcja - karać, czy nie?
- obraz Leonardo - obrazili uczucia, czy nie?
- Nico - przyjdzie, czy nie?
- @Popitek12 - tak, czy nie?
Trzeba przyznać, że za Tuska żyje się lepiej i z uśmiechem.
4
@Arden mi nie przeszkadzało, bo nie oglądałem. Jak już na drugi dzień się dowiedziałem i zobaczyłem to stwierdzam, że mam to głęboko w D.
3
Zaczyna się decydujący tydzień.
W otoczeniu panuje optymizm, odczucia są pozytywne, choć niektórzy mają urażone uczucia.
0
@FcPortoFan1999 a ten spalony to był, czy nie było? Z perspektywy trybun trudno określić
0
@FcPortoFan1999 wczoraj się dobrze w Sercu Łodzi bawiłem. A i wynik dobry.
0
@MesQueUnClub_87 niby tak, ale to samo co Ty ludzie pisali o Neymarze, Verattim i kilku innych. Ja tam cały czas twierdzę, że w dzisiejszych czasach pieniądze dla piłkarzy są najważniejsze.
2
@FcPortoFan1999 no ja się zaraz na stadion nawet wybieram. W D z tymi igrzyskami jak gra ekstraklasa
0
@Szklaner synka z dzikiem pomylił. Niezły ten synek
2
Goście, z którymi mam zupełnie różne poglądy. Mimo to szanuję i dzięki za wymianę zdań @mmaciass @Lucerfi
5
@Uukasz_93 jak tam śledztwo? Bo z tego co wiem, to Dobski właśnie siedzi zesrany i zastanawia się ile kary zapłaci.
1
@misterio ja sądzę, że mam już dość tego, że cokolwiek się w tym kraju nie powie, to dla kogoś jest się głosem Kremla, lub od razu ruską onucą.
0
Według dziennikarza Catalunya Radio PSG zaoferowało Nico dwa razy więcej, niż Barcelona.
0
@Uukasz_93 jak Tu Ciebie i takich jak Ty brać poważnie? Parę postów wyżej wrzuciłeś zdjęcie aktorki i twierdzisz, że to kolejna asystentka.
Masakra z takimi ludźmi
0
@PatrykBarca asystentem społecznym możesz zostać po znajomości lub nawet po rodzinie, bo z tym się nie wiąże żadna gratyfikacja finansowa. Asystentem możesz zostać bo znasz na przykład problemy regionu. Asystentem możesz zostać, bo znasz na przykład język ukraiński, a do biura poselskiego przychodzą Ukraińcy, bo mają takie prawo.
Asystent społeczny posła, wbrew temu co myśli @Uukasz_93 nie ma żadnego dostępu do informacji tajnych lub niejawnych. Ba, nawet często nie wie gdzie poseł przebywa. Bo asystent społeczny posła to nie sekretarka.
0
@zuang1995 sypią się strasznie.
Generalnie szukałbym czegoś azjatyckiego. A co do cen LPG, to może być to 40 gr, a może to być 2 zł w marcu 2025. Tego nikt Ci nie zagwarantuje.
1
@BorzyKrzys a dzień dobry na klatce mówisz?
0
@Uukasz_93 asystentką społeczną posła ona jest. A nie asystentką premiera. Nawet nie masz pojęcia czym się taki człowiek zajmuje i do czego ma dostęp. A kręcisz g burze.