Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro na przykład Polska
0
@Kgorecki2500 no to powiedz mu, żeby nie łgał.
Co do wiz, to nie wiadomo ile ich rozprowadzono i jeszcze długo nie będzie wiadomo.
0
@Kgorecki2500 no problem jest. Problem to cholera wie ile wiz sprzedanych cholera wie komu. Ale dwóch przywódców nie będzie rozmawiać o jednym radiowozie. A Niemcy tak robią od jesieni 2022.
0
@Kgorecki2500 mnie wcale by to nie zdziwiło, bo i o czym tu gadać? Mieli polskie wizy, które im pis sprzedał, więc ich miejsce jest w Polsce.
0
@MesQueUnClub_87 tu po prostu może nie być wyjścia. Diaz, albo Raphinia na LS.
2
@escarabajo nie, to Kolumbijczyk z Liverpoolu
0
Według Joaquim Piera Barcelona chce ściągnąć Diaza i Guimaresa. Diaz to może nie jest moje marzenie, ale rozumiem dlaczego nie Nico. W każdym razie, lepszy Diaz, niż nikt lub Olmo.
8
@Ojciec5tkidzieci a skąd wniosek, że nie zna historii Serbii? Ot, wymyśliłeś sobie?
1
@MichalZZZ mówił, że bierze roczny urlop
0
@Arcybiskup póki co, to w kraju Tuska nikt nie potrafi prawomocnie skazanego byłego senatora do więzienia zamknąć. A sądy zrobiły co mogły.
0
@tristan87 no, ale jaki wybielacz? Niemcy robią to, do czego zmusza ich prawo międzynarodowe. Między innymi dlatego Tusek nie ma o czym mówić. @vangoor
1
@Lukikiki miesiąc to wcale nie tak dużo. Przecież moja żona ma wtedy święty spokój ode mnie i syna. Stary, dla niej to dobry czas.
2
@vangoor pierwsze podrzucanie miało miejsce już w tamtym roku. Wtedy wszyscy siedzieli cicho, bo to są ludzie, którzy kupowali sobie polskie wizy. Skoro im się te wizy sprzedało, to trzeba się liczyć, że inne kraje będą ich do nas odsyłać.
7
@Lukikiki moja żona te 20 lat temu z hakiem wiedziała z kim się wiąże. To i dla niej jest dobry czas na jej sprawy. A i mecz od czasu do czasu obejrzy.
4
CBA weszło do Ministerstwa Sportu oraz Ministerstwa Rozwoju. Śledztwo dotyczy afery korupcyjnej przy powstaniu Centralnego Ośrodka Sportu w Dusznikach-Zdroju.
W sprawie pojawia się nazwisko b. ministra rządu PiS Michała Dworczyka, który bardzo aktywnie zabiegał o tę inwestycję.
1
@Kapitan hawk 800 +
0
@BorzyKrzys bardzo grubo Leśny Krzysiu. Zgadzam się.
1
Generał Bogusław Pacek uważa, że wprowadzenie możliwości używania wojska bez ogłaszania stanu nadzwyczajnego to dobre rozwiązanie. - Nowe zagrożenia dyktują konieczność nowelizacji prawa. Nie po raz pierwszy do tego dochodzi. Tym razem sytuacja w Polsce z jednej strony jest pokojowa, nie ma powodu do ogłaszania ani stanu wyjątkowego, ani stanu wojennego. Z drugiej strony występujące zagrożenia w strefie przygranicznej z Białorusią bardziej przypominają poważne sytuacje kryzysowe niż typowy czas pokoju. W związku z tym, że doszło do poważnych zdarzeń, łącznie ze śmiercią żołnierza, nie można czekać, trzeba znowelizować prawo, dostosowując je do zagrożeń - podkreślił gen. Pacek.
Ekspert wyjaśnił, że tylko wojsko jest w stanie realizować niektóre zadania w strefie przygranicznej. - W pełni uzasadnione jest nowelizowanie prawa w taki sposób, żeby można było używać żołnierzy jako zwartych pododdziałów do zadań o charakterze policyjnym, bez ogłaszania stanów nadzwyczajnych. Generalnie to są zadania Policji, Żandarmerii Wojskowej i Straży Granicznej. Gdyby nie to, że te trzy służby razem wzięte nie mają wystarczających sił na co dzień, aby zabezpieczyć kilkusetkilometrową granicę, to być może nie byłoby mowy o nowelizacji prawa - powiedział gen. Pacek.
0
@NeroTFP1 kibole szczęśliwi
1
@Foton no tak to jest, że o tym decydują wyborcy.
1
@Pawlak1992 no to Ci się udało :))
30
Kariera
0
Obejrzałem sobie film - Rafa Marquez: El Kapitan.
Polecam
0
@budel17 wiesz, tam immunitet im szybciej zdejmą, niż w polskim piekiełku. Ale najpierw prokuratura musi zawnioskować
0
@Kazragore no nie, jakby nie szukać, to żaden kraj nie wyśle tam człowieka prawomocnie skazanego
@Tomason nie mieli jak tego zablokować
9
Cieszy mnie, że do Europarlamentu nie pójdzie Kurski, Obatel Rysiek i Róża Thun und coś tam.
Przeraża mnie, że idą tam prawomocnie skazani przestępcy.
Śmieszy mnie, że Lewica tak w ich mniemaniu walcząca o kobiety przegrywa z Konfą jeśli chodzi o głosy kobiet.
1
@Luciano99 taka bajka dla Dodiego
0
@ToWinaSedziego powtarzasz się.
Tylko co z tego wynika?
0
W Rosji polscy obywatele oddali łącznie 56 głosów.
Na Białorusi polscy obywatele oddali łącznie 36 głosów.
Wychodzi na to, że głosowali pracownicy ambasady. Ale procentowo pod propagandę nieźle.
@Xaviball
0
@SeeZeR czekaj, włączam myślenie....
Jeśli mam wybierać między zakazem elektryków, a ruskim mirem wprowadzanym bombami, gwałtami, morderstwami... Kur zapiał, ciężki wybór.