2

@FcPortoFan1999 dlatego Ci napisałem, że odleciałeś. Bardzo odleciałeś.

4

@FcPortoFan1999 z tym bilionem to trochę odleciałeś. Bardzo trochę

2

@macio_944 ja do 16 czerwca się op***am.

0

Donald Trump uznany winnym wszystkich 34 stawianych mu zarzutów.

1

@Sulimo pstrąg z grilla, szaszłyki z grilla, bakłażan z grilla i sałatka

0

"Rewanż między niekwestionowanym mistrzem Ołeksandrem Usykiem a mistrzem Tysonem Furym jest zaplanowany na 21 grudnia 2024 roku w Rijadzie" - ogłosił saudyjski szef rozrywki i organizator pojedynku Turki Alalshikh w poście na platformie X.

3

De Niro się wkurzył.


0

@stone80 The Sun, więc równie dobrze możesz to Ty, czy ja napisać

5

@NeroTFP1 i te babcie za Andrzejem. Te w tych koralach, myślą sobie.

Samolot prawem, nie towarem.

4

Pamiętacie spot wyborczy posła Sebastiana Kalety, w którym pokazał, że pokonała go butelka z nakrętką? I obiecuje walkę z tym strasznym potworem?

No. To okazało się, że Pan poseł Kaleta 9 marca 2023 r. sam głosował za tymi nakrętkami.

1

@tbas samolot prawem, nie towarem

7

Trzeba przyznać, że Andrzej Duda zrobił dzisiaj solidną reklamę dla CPK.
- trzeba budować, bo bogaci ludzie nie będą mieli gdzie samolotów parkować.
Brawo Andrzej.

0

@mmaciass panuje optymizm.

A tak serio, to po tym evencie na Polach Mokotowskich trochę entuzjazm opadł. Frekwencja była bardzo mała.

0

@mmaciass no mi się ten film podobał. Jako film. A, że większość film odbiera jako atak, prowokacje i cholera wie jeszcze co, to tylko dla twórców dobrze, bo zarobili.

2

@Coutinho007 będzie 4-2-3-1. Flick wszędzie tak grał.

1

@TR3YWAY lipowy i spadziowy to moje ulubione

0

@TR3YWAY no to jeszcze zależy jaki miód. Tu wielokwiatowy lub rzepakowy około 45-50 zł.

0

@TR3YWAY darmo mam

1

@TR3YWAY "Nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili" - Marilyn Monroe.
Dodaj do tego sposób w jaki Lewandowska zarabia pieniądze, a może, może, po trzykroć może coś Ci zaświta i przestaniesz pisać bzdury.

2

@MichalZZZ jeśli masz sprężynę do udrażniania, to możesz próbować. Jeśli nie, to raczej tylko fachowców wzywać.

1

@MichalZZZ znam. Biorę telefon i dzwonię po kogoś z odpowiednim sprzętem.

0

@cules100pro ubiegły sezon się jeszcze nie skończył. Sprawozdanie między wrześniem, a grudniem.

0

@partymaker tak polecam.

0

Odchodzi Lewandowski i Roberto, a przychodzą Mbappe i Rodri. W zamian nigdy więcej nie możecie czytać postów Dodiego.

Wchodzicie w to?

0

@kanver_ hehe, hehe

On grał wczoraj z Celtą Vigo B

Hehe

3

@koksik2700 czyli nikt nie może zmienić zdania? Ktoś jak kiedyś powiedział nie, to już nigdy nie może powiedzieć tak?
Poza tym z tego co pamiętam, to oni głównie byli przeciw wywaleniu tak wielkiej kasy na zaporę, która będzie chronić granicę tak, jak domek z zapałek chroni przed huraganem. Po czasie okazuje się, że mieli rację.

6

Z ostatniej chwili

0

@RoberDzik Barca, Manchester United, Widzew
Real, Manchester City, Bayern.

2

@Barcasub pałka i amstaff.
Nie chodzę w dresach, więc nie wiem.
Może Casio g-shock

1

@ranger3120 taki pasuje do białej koszuli, koszulki polo, do swetra. Do garnituru już niekoniecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?