Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY hmmm... nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. I nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.
3
@KrychaFCB mnie nauczył śmiać się z bólu tyłka takich ludzi jak autor tego twitta.
1
@FcPortoFan1999 ja Cię doskonale rozumiem. Jednak wybieram się jak zawsze. Zbyt dobrze pamiętam czasy, gdy wybory były z góry ustalone i decydowali o wszystkim smutni panowie w zaciszu swoich gabinetów.
2
@FcPortoFan1999 nie wiem, raczej nie.
5
@FcPortoFan1999 szczerze powiedziawszy, to jeszcze nie wiem na kogo będę głosował. Wiem tylko, na kogo na pewno nie zagłosuję. To pis i Konfa.
1
@FcPortoFan1999 no to ja Ci nie pomogę. Nigdy nie agitowalem za żadną partią.
1
@FcPortoFan1999 ja Ci powiem - idź na wybory. Nie powiem Ci na kogo głosować. Są barometry wyborcze. Skorzystaj, to Ci da jakąś podpowiedź.
2
@FcPortoFan1999 no Ty nie idziesz na wybory, więc co Ci za różnica? Nie idąc zawsze głosujesz na zwycięzcę.
1
@D10SLEO przecież to nie jest teraz wprowadzane, tylko było wcześniej.
Są ludzie, którzy potrafią robić kilka rzeczy na raz. Szczególnie, jeśli chodzi o instytucje. Wiem, że to ciężkie dla niektórych.
4
@Barcasub trzy lata badań przez sześć niezależnych, pozarządowych instytucji przeprowadzonych w ponad stu miastach Europy. Wszystkie takie same wnioski, że przyczepienie nakrętek pomoże ograniczyć ilość w środowisku. A Ty wjeżdżasz cały na biało i stwierdzasz, że to nic nie zmieni. Brawo Ty.
4
@Barcasub no to akurat jest bardzo uzasadnione. Za dużo tego małego (i dużego też) plastiku pływa w rzekach, jeziorach, morzach i oceanach. Niszczy to faunę i florę.
8
@Szklaner posła Kalety trzeba spytać. Widziałem filmik, na którym małpa radzi sobie i swobodnie pije.
1
@Popitek12 Marco van Basten
20
Hmm... Posłowie pis mają dwubiegunowość?
2
Człowiek wiedział i się nie łudził.
0
@Nazio_87 ja bez żadnej spiny sprawdzę wynik o 23. Grilla mam ze znajomymi.
0
@Tasde u mnie to samo, ale w końcu od dwóch godzin pada. A co do setek złotych na podlewanie, to dwa lata temu wykopałem studnię i leję wodę za darmo. Koszt prądu nieporównywalnie mniejszy.
2
@NeroTFP1 nie no, w 2002 to ja już studia kończyłem.
5
@AFA Fur Deutschland
1
@Arden mów za siebie
0
@Rewolucja123 Flick tak nigdy nie grał i zapewne grać nie będzie.
0
@Albatros kogo bym posadził? Aktualnie najsłabszego, lub nie pasującego pod dany mecz. Guido póki co nie jest piłkarzem Barcelony. I znając życie zaraz przyjdą kontuzje. Może też uda się kogoś sprzedać.
0
@Mezocyklon87 od przeszło pięciu lat przemysł nawołuje do inwestycje państwa w sieci przesyłowe, za które notabene płaci od lat siedmiu horendalne pieniądze. I co? I jedno wielkie G. Radosna twórczość poprzednich rządzących w końcu daje o sobie znać i zaczyna wychodzić bokiem. A to dopiero początek.
0
@Albatros rotacje. Mówi to Panu coś?
16
@barcanawieki ale masz problemy. Weekend jest, ładna pogoda. Weź się z jakąś dziewczyną umów. Jeśli masz, to na wycieczkę jedźcie. Uwierz, zarówno Messi, jak i Ronaldo mają w D takie wpisy.
0
@Recha_0684 wyobraź sobie, że prywatne zdanie można powiedzieć przy grillu i w telewizji. Można też z własnymi przekonaniami "iść" do władzy. I ja doskonale wiem, że ona nie mówi "Twoim zdaniem", bo mówi swoim.
0
@Recha_0684 jednak jest to cały czas prywatne zdanie.
4
@NeroTFP1 ale to akurat łacina
0
@Recha_0684 to jest jej prywatne zdanie i ma do niego prawo.
7
@Hosh płot stoi w Polsce. A między Polską i Białorusią jest jeszcze pas ziemi niczyjej.