Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przerażająca jest ta ilość urodzeń
https://x.com/compi1234/status/1791769543758520612
1
@MesQueUnClub96 każdej wody? Tej w kranie, butelkach i akwarium też?
3
@Popitek12 tak, czy nie?
2
Życie to sztuka wyboru
0
@stary_wyga no do zera. I znając to państwo, to zrobią to szybciej, niż Europa.
0
@ProMILs nie wiesz do czego kolej służy? Kogo i co przewozi?
0
@Faro nie no, skoro dziennikarz tak pisze, to tak jest. Chyba, że inny dziennikarz co innego napisze....
1
@JimMorrisonFCB przecież ich plan zakłada neutralność energetyczną w 2060 roku. Ale specyfika tego kraju jest jaka jest. W tym planie sami założyli, że szczyt emisji co2 przypadnie im na 2030. Potem będzie spadać aż do zera w 2060. Plan powstał w 2021 roku. I póki co są w nim do przodu o rok.
0
Zostanie jak nic
0
I cyk, Xavi do grudnia
28
@MesQueUnClub96 uff... Ja nie dostałem. Czuję się bezpiecznie.
1
@QQL5 nie znam nikogo, kto by czekał dłużej niż 3 tygodnie na dowód. Przeważnie czeka się 12-16 dni. Składaj tego 23 maja i spoko zdążysz.
1
@QQL5 na dowód w tej chwili czeka się dwa, góra trzy tygodnie. Ja nowy dostałem po 10 dniach.
0
Xavi do grudnia?
W sumie, to póki co tylko dziennikarze go zwalniają
2
@RosjaninBut przecież ona nie powiedziała nic nowego. Potwierdziła wszytko to, co było w planie PEP 2040. Czyli coś, co powstało 2 lutego 2021 roku.
1
@MichalZZZ Motta. Ja generalnie celował bym w Motte, jeśli wziąć pod uwagę, że Klopp i Guardiola tu nie przyjdą.
2
@tomek8756 gościa, który przez ostatnie 20 lat trenował jeden klub przez chwilę? Pewnie, że nie chcę.
0
@Aragorn33 możliwe, choć politycy Konfy też się starają.
0
@Zoker tak, powinien być przecinek, ale mi tu w telefonie po oznaczeniu to nie wychodzi. Może być tylko spacja, bo bzdury wychodzą. Ten przecinek jednak to mały pikuś przy Twoim "rozchodzi się o...". To jest kaliber "przyszłem, poszłem".
0
@El Plutoninho i "Zoker" jest z Wielkiej litery.
0
@Zoker ja Cię proszę. Jeśli już to "chodzi o wyniki", a nie "rozchodzi o wyniki".
Rozchodzą to się nogi, drogi i nieudane małżeństwa.
0
@jacobFCB nie jest. Jest całkiem dobrym trenerem. Po prostu go tu nie znają.
1
@BORO_12 no to jak z tego wybierać, to dawać tego Rafę. Zna młodych i mentalnie wszystkich podniesie.
1
@Ghostface lepiej po kolei. Gorzej z serialami i filmami. Za dużo tego się narobiło
2
@Sulimo Księga ulicy mówi wyraźnie. Kto piwo bezalkoholowe wypije, ten się zmieni w babę i mu fiutek obgnije.
5
@IronSanHybrid lubię. Ale u mnie to pół obiadu. Musi być do tego schabowy.
Smacznego.
1
@Stasiu84 jestem osobą wierzącą i nie przeszkadza mi zaakceptować fakt, że Kościół to największe zło, jakie dotknęło ten i nie tylko ten kraj. Co do krzyża, to ja go w urzędzie nie potrzebuję. Jest mi obojętne, czy tam wisi, czy nie.
1
@pt9 ja się wstrzymuję, bo nie wiadomo co będzie z Ligą Mistrzów. Jak się wyjaśni co i jak, to wtedy przedłużę, lub podpiszę nową umowę.
8
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał rozporządzenie, które zakazuje krzyży w urzędzie, a urzędnikom eksponowania symboli religijnych na biurkach.
Dokument zakazuje eksponowania symboli religijnych w przestrzeni urzędów. Oznacza to, że np. krzyż nie będzie mógł znajdować się na ścianie czy biurku. Dozwolone będzie natomiast noszenie symboli w sposób indywidualny (medalik, opaska). Co więcej wszystkie wydarzenia będą miały odtąd charakter świecki. Znikną więc obrzędy modlitw czy święcenia.
0
@KrychaFCB otóż nie powiedział. Ty po prostu nie potrafisz kilku słów zacytować.