4

Przerażająca jest ta ilość urodzeń

https://x.com/compi1234/status/1791769543758520612

1

@MesQueUnClub96 każdej wody? Tej w kranie, butelkach i akwarium też?

3

@Popitek12 tak, czy nie?

2

Życie to sztuka wyboru

0

@stary_wyga no do zera. I znając to państwo, to zrobią to szybciej, niż Europa.

0

@ProMILs nie wiesz do czego kolej służy? Kogo i co przewozi?

0

@Faro nie no, skoro dziennikarz tak pisze, to tak jest. Chyba, że inny dziennikarz co innego napisze....

1

@JimMorrisonFCB przecież ich plan zakłada neutralność energetyczną w 2060 roku. Ale specyfika tego kraju jest jaka jest. W tym planie sami założyli, że szczyt emisji co2 przypadnie im na 2030. Potem będzie spadać aż do zera w 2060. Plan powstał w 2021 roku. I póki co są w nim do przodu o rok.

0

Zostanie jak nic

0

I cyk, Xavi do grudnia

28

@MesQueUnClub96 uff... Ja nie dostałem. Czuję się bezpiecznie.

1

@QQL5 nie znam nikogo, kto by czekał dłużej niż 3 tygodnie na dowód. Przeważnie czeka się 12-16 dni. Składaj tego 23 maja i spoko zdążysz.

1

@QQL5 na dowód w tej chwili czeka się dwa, góra trzy tygodnie. Ja nowy dostałem po 10 dniach.

0

Xavi do grudnia?
W sumie, to póki co tylko dziennikarze go zwalniają

2

@RosjaninBut przecież ona nie powiedziała nic nowego. Potwierdziła wszytko to, co było w planie PEP 2040. Czyli coś, co powstało 2 lutego 2021 roku.

1

@MichalZZZ Motta. Ja generalnie celował bym w Motte, jeśli wziąć pod uwagę, że Klopp i Guardiola tu nie przyjdą.

2

@tomek8756 gościa, który przez ostatnie 20 lat trenował jeden klub przez chwilę? Pewnie, że nie chcę.

0

@Aragorn33 możliwe, choć politycy Konfy też się starają.

0

@Zoker tak, powinien być przecinek, ale mi tu w telefonie po oznaczeniu to nie wychodzi. Może być tylko spacja, bo bzdury wychodzą. Ten przecinek jednak to mały pikuś przy Twoim "rozchodzi się o...". To jest kaliber "przyszłem, poszłem".

0

@El Plutoninho i "Zoker" jest z Wielkiej litery.

0

@Zoker ja Cię proszę. Jeśli już to "chodzi o wyniki", a nie "rozchodzi o wyniki".
Rozchodzą to się nogi, drogi i nieudane małżeństwa.

0

@jacobFCB nie jest. Jest całkiem dobrym trenerem. Po prostu go tu nie znają.

1

@BORO_12 no to jak z tego wybierać, to dawać tego Rafę. Zna młodych i mentalnie wszystkich podniesie.

1

@Ghostface lepiej po kolei. Gorzej z serialami i filmami. Za dużo tego się narobiło

2

@Sulimo Księga ulicy mówi wyraźnie. Kto piwo bezalkoholowe wypije, ten się zmieni w babę i mu fiutek obgnije.

5

@IronSanHybrid lubię. Ale u mnie to pół obiadu. Musi być do tego schabowy.

Smacznego.

1

@Stasiu84 jestem osobą wierzącą i nie przeszkadza mi zaakceptować fakt, że Kościół to największe zło, jakie dotknęło ten i nie tylko ten kraj. Co do krzyża, to ja go w urzędzie nie potrzebuję. Jest mi obojętne, czy tam wisi, czy nie.

1

@pt9 ja się wstrzymuję, bo nie wiadomo co będzie z Ligą Mistrzów. Jak się wyjaśni co i jak, to wtedy przedłużę, lub podpiszę nową umowę.

8

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał rozporządzenie, które zakazuje krzyży w urzędzie, a urzędnikom eksponowania symboli religijnych na biurkach.
Dokument zakazuje eksponowania symboli religijnych w przestrzeni urzędów. Oznacza to, że np. krzyż nie będzie mógł znajdować się na ścianie czy biurku. Dozwolone będzie natomiast noszenie symboli w sposób indywidualny (medalik, opaska). Co więcej wszystkie wydarzenia będą miały odtąd charakter świecki. Znikną więc obrzędy modlitw czy święcenia.

0

@KrychaFCB otóż nie powiedział. Ty po prostu nie potrafisz kilku słów zacytować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?