Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 elficki też istnieje.
2
Dawno się nic nie paliło, a więc teraz szkoła w Grodzisku
6
@Ojciec5tkidzieci to już druga czwarta rocznica tego wydarzenia w tym roku. Pierwsza była w kwietniu.
1
@pikass14 nawet @Luciano99 tak dymać nie potrafi.
0
@VegetaPolska za góra trzy lata Perez będzie musiał składać nową propozycję kontraktu, bo inaczej dopuści do nieciekawej sytuacji. I tu Żółw znów sobie zaśpiewa za podpis. Także za trzy lata Francuz krzyknie podwyżka, plus stówa za podpis
1
@GeneralXavi Jeśli żyjąc, lub ginąc zdołam Cię ocalić, zrobię to. Masz mój miecz.
0
@Polaco9 o wszystkim decyduje producent. Oczywiście muszą terminy dogadać, bo reżyser, czy aktorzy też mają swój grafik.
1
@AlwaysBlaugrana chciał nie chciał porównujesz. Jest jeszcze gorzej, bo zrownałeś zachowanie w sportowym stresie/emocjach do bicia i gwałtu.
0
@Polaco9 ale to nie ona decyduje, tylko Wróblewski. Przynajmniej on decydował jeśli chodzi o film Zielona Granica.
0
@Tasde 15 milionów netto, do tego jakieś premie w kontrakcie i truskawka na torcie - zachowanie pełnych praw do wizerunku. Na tym zarobi najwięcej.
0
@Gall jemu chcesz coś uświadomić? Z tego co wiem, to on się sam do składu nie wystawia.
Oriol nie jest konkurentem de Jonga. Z resztą Fermin też nie.
@Arden czy Wam się podoba, czy nie - mnie nie), to de Jong w tym oknie nigdzie się nie ruszy. Z wielu względów. A są sprawy w życiu mężczyzny, męża, ojca ważniejsze, niż pierwsza jedenastka.
0
@Arden ech... I tak możemy do rana. Zjada go, czy nie, ale gdy de Jong jest zdrowy, to on gra.
Chodzi o to, że Holender nie ma podstaw pomyśleć i uwierzyć, że będzie grzał ławkę.
0
@Arden ale ja nie piszę o jego formie, czy umiejętnościach, tylko o tym, że jak jest zdrowy, to gra od deski do deski. I on sobie zdaje sprawę, że to się nie zmieni. Barcelona nie ma kadry, żeby sobie na to pozwolić.
0
@Arden Depay po kontuzji przestał być piłkarzem kluczowym, a i przed nie koniecznie nim był. Coutinho też w ostatnim sezonie nie był kluczowy i w zasadzie od początku źle w Barcelonie się czuł.
Nie, Barcelona od dawna nie wypchnęła kluczowego zawodnika.
0
@Arden tak? To kogo Barcelona w ostatnim czasie wygoniła obietnicą ławki? Którego kluczowego zawodnika? Finalnie i tak liczy się tylko kasa plus najbliższe otoczenie/rodzina.
0
@Arden nie chciał odejść, bo ma świetne życie w tym mieście, oraz jego partnerka się uparła. Xavi to za Roberto nawet stoi murem. A Laporta go wypychał do momentu, gdy się zorientował, że to nie ma sensu.
De Jong nie ma żadnego powodu, żeby odchodzić.
2
@michal1899 środki z ETS nie są płacone do UE. Wszystkie te pieniądze, za wyjątkiem małej części na rekompensaty, idą do budżetu państwa. Mają one służyć do finansowania transformacji energetycznej. Niestety przez ostanie lata nie służyły. A gdyby posłużyły, to teraz płacili byśmy mniej.
1
@Arden nie jestem za sprzedażą Araujo, ale skądś te pieniądze trzeba wziąć. A sprzedaż piłkarza, to nie sprzedaż samochodu. Tu nie wystarczy dać ogłoszenie - sprzedam Opla. Musi być jeszcze wola zawodnika. De Jong już raz pokazał, że jak się odejść nie chce, to się nie odchodzi.
0
@MesQueUnClub96 czyli przyganiał kocioł garnkowi...
0
@Encore pamiętam.
3
@Donnie_Darko tak, tylko od 2015 roku wszyscy się na ten konkretny cel zrzucamy. I te pieniądze z naszych składek poszły w pisu, a nie na transformacje.
25
@GeneralXavi po daje uśmiechnięte bony.
1
@KrychaFCB taaa, a gdyby Czaskoski nie bawił się zapałkami, to hala nadal by stała.
1
@Cygan BRC owieczki dostosowały się do pasterzy.
2
@pluszek kto przez osiem lat rządził i zarządzał pieniędzmi na modernizację?
7
@mate92 pis miał wszystko w swoich rękach. Nie zrobili nic.
5
@pluszek wiele lat się wszyscy składaliśmy na modernizację energetyczną. Co rachunek, to płaciliśmy na tę transformacje. I co? I pis zamiast te pieniądze inwestować w modernizację lini przesyłowych, to wydawał na pincet plusy, Rydzykowe i inne bzdury. Przez te 8 lat można było naprawdę wiele zrobić, żeby płacić teraz mniej.
2
Co ten Czaskoski pali w tej Warszawie?
0
@JordiAlbion zupełnie mi to nie przeszkadza, bo nie mieszkam w bloku.
4
@Saviola88 chłopaku, jakich Ty chcesz argumentów, jeżeli piszesz o gościu, że jest kimś, kim tak naprawdę nie jest i się jeszcze przy tym upierasz. Piszesz, a raczej wmawiasz mi, że jestem wyborcą jakiejś partii, mimo, że nie jestem. Tak, wiem, wiesz lepiej. Zaraz będziesz bredził o płaskiej Ziemi i żądał argumentów.
Co do szacunku, to ja Cię ani szanuję, ani nie szanuję.