Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Commando jedyną kopalnią, która jest w stanie wydobywać duże ilości węgla jest Bogdanka. To ze względu na geologie złoża. W inne kopalnie trzeba by wpompować ciężkie miliardy złotych. O wiele więcej, niż koszt transformacji energetycznej. To jest totalnie nieopłacalne.
1
@ranger3120 każdy UP ma swoje kursy.
0
@Commando banki nie będą finansować czegoś, co musi upaść. A Polska nie jest w stanie przejść na energię weglową, żeby być samowystarczalnym. Nigdy nie byliśmy. Ratował nas tani węgiel ze wschodu, ale to się skończyło.
0
@Commando nasze kopalnie nie są w stanie zapewnić 20% zapotrzebowania tego kraju. To co możesz w tej chwili kupić nie nadaje się do elektrowni.
Japonia korzysta i będzie korzystać tylko z węgla, która sama jest w stanie sobie zapewnić.
0
@Commando tak, będzie pięknie i uroczo. Dopóki mamy od kogo gaz kupować. Jak Skandynawia kurek zakręci, to się zesramy. A, że zakręci to pewniak, bo to zapowiedzieli.
0
@kynio302 mistrz
0
@GeneralXavi aaaa, chyba że tak
0
@GeneralXavi tak się uśmiecha jeszcze przed, czy zaraz po tym wywróceniu stolika?
6
@Aragorn33 gdzie Sarajewo, a gdzie Słowacja?
11
@Kgorecki2500 patriotyzmem się rodziny nie nakarmi.
0
Obejrzyjcie sobie nowy odcinek Ćwiąkały. Nie to, żebym go uważał za alfę i omegę, ale dość dobrze opowiedział o problemie naszej brazylijskiej perły.
5
@Mario96w pisowcy? Ci, którzy klepneli te zielone szaleństwo?
9
@NeroTFP1 młody na strzelaninę tylko z mamą.
1
@Kozinho. Dlatego niech idzie na wypożyczenie. Takie Porto wydaje się być bardzo dobrym kierunkiem.
0
Dzisiaj 15 maja, a więc dzień Polskiej Muzyki.
Jaki zespół/piosenkarza/piosenkarkę lubicie najbardziej? Jaki według Was jest najlepszy polski utwór?
U mnie to będzie Dżem i List do M.
0
@Crashynski Mbappe będzie miał dużą większość praw do wizerunku.
0
@maroon każdy, kto potrafi ze zrozumieniem przeczytać zapisy paktu migracyjnego.
0
@Peciak no to akurat jest możliwe. Bardzo typowe w polskiej polityce. Ja jednak najbardziej liczę na to, że ci wszyscy inżynierowie się do Polski nie pchają i wolą inne kierunki.
1
@marcjanna bo w tej chwili mamy kupę Ukraińców i Białorusinow. Ale ten stan nie musi trwać wiecznie.
4
@kamilomes123 najpierw odpowiedz sobie na pytanie do czego Ci ten telefon potrzebny. Bo w większości przypadków jest tak, że ludzie wydają ciężkie pieniądze na telefon i używają go do przeglądania neta.
0
@marcjanna póki co jest raczej korzystny.
3
"Polska nie przyjmie żadnych migrantów z tytułu paktu migracyjnego UE, Polska przyjęła setki tysięcy migrantów w związku z wojną rosyjsko-ukraińską, a także migrantów z Białorusi. Polska będzie beneficjentem paktu migracyjnego"
Donald Tusk.
1
"Meldunki z różnych stolic europejskich były jednoznaczne: Rosja przygotowuje rozmaitego typu ingerencje także w sam proces wyborczy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Z naszych i sojuszniczych źródeł wynika, że w największym stopniu zagrożone są Polska, Litwa i Estonia. Odebraliśmy komunikat w związku z wydarzeniami ostatnich kilkudziesięciu godzin, czyli głośnymi pożarami. Na razie nie ma powodu sądzić, że któryś z tych pożarów z weekendu i poniedziałku był skutkiem działań sił zewnętrznych"
Donald Tusk.
1
@Explode bo w Mundo, czy innym Sporcie o tym przeczytałeś?
@AlwaysBlaugrana dopuszczadz do siebie myśl, że oni tam widzą i wiedzą więcej, niż Ty?
7
Szczerze powiedziawszy to ja bardziej się zastanawiam po jaką cholerę oni kupowali tego Brazylijczyja, niż to że Xavi mu nie daje szans. Cały świat widział i nadal widzi, że Barca potrzebuje DP, więc ci wywalają kasę na napastnika z drugiego końca świata.
Widzę teraz jechanie po Xavi, bo chciał. Zapewne nie chciał, tak jak nie chciał Felixa. I to nie jest tak, że Xavi uważa, że Oriol to mistrz na DP jak piszesz @Albatros . Dostał kogo dostał.
5
Pamiętacie Ryszarda Puiga, którego to wszyscy widzieli w składzie oprócz trenerów?
Teraz robi zawrotną karierę w nic nie znaczącej lidze.
1
Polecam Wam świetną książkę o polskim obozie koncentracyjnym.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5083026/bereza
1
@Kgorecki2500 elficki też istnieje.
2
Dawno się nic nie paliło, a więc teraz szkoła w Grodzisku
6
@Ojciec5tkidzieci to już druga czwarta rocznica tego wydarzenia w tym roku. Pierwsza była w kwietniu.