1

@RoberDzik niech pracują. Zawsze mogą na drugi etat iść ;)

5

Wiele brytyjskich firm chce przejść na czterodniowy tydzień pracy. Od ponad roku trwały testy takiego rozwiązania.

Skrócenie czasu pracy o 20 proc. w skali tygodnia bez utraty wynagrodzenia doprowadziło do znacznego spadku poziomu stresu pracowników, redukcji dni na zwolnieniu chorobowym, zwiększenia lojalności pracowników wobec pracodawcy oraz wyraźnie poprawiło równowagę między życiem zawodowym a prywatnym osób w wieku roboczym. Nie wpłynęło natomiast na pogorzenie wydajności - wynika z badań w Wielkiej Brytanii.


0

@Tabaluga37 tak, ale myślę, że będą to robić stopniowo.

0

@bartekvisca wątpię, że to się wydarzy.

0

@Michael24 nawet jeśli wypośrodkował (nie wiem, nie oglądam), to jaki to sukces? Sukces takiego projektu da się zmierzyć tylko oglądalnością. I nie teraz, ale przynajmniej za pół roku.

2

@TheNekro94 Madera fajne miejsce. Coraz więcej Polaków Rodaków kupuje sobie tam mieszkania lub domy.
Pięknego znajdziesz bez problemu.

2

@MesQueUnClub96 mała strata

1

@barcadreed nie no, bez przesady. Całego miesiąca nie odwołają ;)

0

@Colon tak, tu masz rację.

0

@FutureFCBarcelona przecież to samo tyczy się prawicowej części. Też się czują lepsi. Już nie wspomnę o niby patriotyzmie, który jest według nich zarezerwowany tylko dla nich.

0

@gaq szejkowie póki co to sprawdzili się tylko w City. Cała reszta nie wygląda jakoś super. A i z tym City może być zaraz kupa. Od cholery zarzutów mają postawionych i nie wiadomo jak to się skończy.

0

Trener hiszpańskiej kadry olimpijskiej chce powołać na igrzyska Pedriego

0

@takisobiektos ale tu klub nie ma nic do powiedzenia. Może tylko poprosić piłkarza, by ten zrezygnował z IO.

2

@Criss18Barca ale w Top 50 to już nie ma na nas mocnych.

0

@mkord to był raport do mediów. Chcesz to szukaj. Chcesz to zwalniaj tego kogoś, zapewne z działu medialnego.

0

@mkord matko i córko, mi się nic nie wydaje. To jest fragment raportu, który opublikowała sama elektrownia. Nie wiem więc o wuj Ci chodzi. Błysnąć wiedzą z podstawówki chciałeś?

0

@mkord jeśli mówisz o SI, to masz rację, ale tu nie mówią o SI

0

@MESSIah16 nie przeszedł byś psychotestōw, żeby zostać katem.

0

@FcPortoFan1999 a aktywiszcze?

0

@mkord dobrze myślałeś. Jednak produkcję prądu podaje się w Wato godzinach.

1

@FcPortoFan1999 powiem Ci szczerze, że szkoda mi czasu na półtorej godziny z Dudą.

2

@JimMorrisonFCB póki co to z Trumpem przegrywa, ale ponoć nie jest na straconej pozycji. @Stoiczkow obojętnie kto, byle nie Trump.

0

@FcPortoFan1999 ja nie oglądałem. Nie lubię Stanowskiego jeszcze z czasów jak z Zarzeckim się bujali. Dudy nie trawię, a Mazurek jest mi obojętny.

1

@pt9 młodzież w tej chwili jest bardzo roszczeniowa. Wszystko im się należy, koniec, kropka.
Też chodzę na wszystkie możliwe szkolenia, bo świat i technologia się zmieniają. Tylko szpadlem kopało się i kopie tak samo.

1

Już wiem, że kanału Stanowskiego oglądać nie będę. A w ogóle, to jak można nazwać kanał Ziobro?

0

@pt9 mi też się wierzyć nie chce. Może czasowo będziemy importować prąd.

0

@mkord jaką? ....

0

@pt9 coś tam z OZE i atom

0

Główne założenia programu wygaszania kopalni i elektrowni Bełchatów:

-redukcja emisji dwutlenku węgla do atmosfery z 30,1 mln do 6,9 mln ton w 2030 r.,
-zmniejszenie produkcji prądu w elektrowni z 27,4 TWh w 2020 r. do 6,9 TWh w 2030 r.,
-spadek wydobycia węgla z 34,8 mln ton w 2020 r. do 8,4 mln ton w 2030 r.,
-zakończenie wydobycia węgla w polu Bełchatów do grudnia 2028 r.,
-zgłoszenie do wyłączenia jednego z bloków elektrowni (o mocy 380 MW) do końca grudnia 2030 r.,
-wyłączenie kolejnych bloków elektrowni do 2036 r.,

0

@Rewolucja123 Laporta nie zwalniając ostatecznie Xaviego po jego rezygnacji. Lub wcześniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?