2

@tbas bo pisowi nie chodziło o to, by złapać króliczka, lecz by doić go...

0

@Barcelonka070 o tę dotacje będzie się można starać w kolejnych latach, bo teraz nawet jakby ją przyznali, to byśmy musieli ją zwrócić z odsetkami. I nie bo projekt pisowski, tylko terminy nierealne.

Doczytaj jak działają dotarcje z UE, a potem zabieraj głos.

0

@Rewolucja123 kawa w towarzystwie dziewczyny/kobiety smakuje idealnie. Spróbuj.

0

@Barcelonka070 ja o niebie, Ty o chlebie. Bez sensu rozmowa.

1

@NeroTFP1 pewnie, że pamiętam. Tak samo to co @koksik2700 wstawił i jeszcze USA for Africa - We Are The World.

0

@Barcelonka070 no tak. Przekonałeś mnie siłą argumentów.

8

@TR3YWAY bo wbrew temu co mówią i piszą kibice (o zgrozo) Barcelony, to ten klub jest nadal potężnym magnesem.

0

@Barcelonka070 no jeśli mieli złożyć wniosek według tych terminów co to je pis ułożył i się później z tego rozliczać, to nie dziwię się, że nie złożyli. Te terminy są tak realne, jak wschód słońca na zachodzie.

1

@pt9 wszystko zależy od ludzi i branży. Niska podstawa też może być demotywująca. Do tego, gdy dasz pracownikowi niską podstawę musisz brać pod uwagę, że ten zwieje do konkurencji przy pierwszej lepszej okazji.

Piłka nożna, to w ogóle osobny temat. Zarobki w niej są wręcz patologiczne.

1

@pt9 mam stałą pensję plus premie plus oddzielnie za szkolenia, które prowadzę.

0

@MOLESTA przyznam, że nie wiem kto napisał te regulacje i w sumie nie jest to tak istotne. Najważniejsze jest kto je wprowadził. A wprowadziły je kluby.

0

@MOLESTA widzisz, cały pic polega na tym, że to nie Tebas wprowadził to FFP, tylko kluby. Tebas nie mógł i nie może takich rzeczy robić. To kluby pierwszej i drugiej ligi poprzez głosowanie wprowadzają. Tebas (nie sam) pilnuje tylko tych ustaleń.

1

@MOLESTA a co ma Tebas do tego? Kluby się same zaorały durną polityką życia ponad stan.

8

@DonCarletto Krzysiu musi debatę zrobić. Inaczej nikt nie rozwiąże tego węzła.

1

@J4no to ma śmieszyć? Tumanić? Przestraszać?
Przecież to jest żenujące.

3

@ObiwanKenobi Uliprystal

Stary, ten lek jest sprzedawany bez recepty w wielu krajach świata. Także dziewczynom od 15 roku życia. I nic się nie wydarzyło. Nagle w Polsce się wydarzy. Spójrz też na wpis @SuagryzIPogryzl wyzej

1

@NsKi @ObiwanKenobi mięśniaki na macicy leczy się tym hirmonem podczas ciąży, bo inaczej nie można

2

@ObiwanKenobi ja nie muszę mieć takiej pewności.

7

Uważam, że dziewczyny/kobiety od pierwszej miesięcznicy tfu. miesiączki, aż do menopauzy, nie powinny mieć prawa kupowania jakichkolwiek leków bez zgody męża/partnera i lekarza po konsultacji z farmaceutą. Dyspensy od tego zakazu może udzielić ksiądz proboszcz po konsultacjach z kościelnym.

6

@ObiwanKenobi nie ma żadnych badań, które potwierdzają, że ta tabletka jest szkodliwa, gdy się weźmie ją podczas ciąży. Kobiety bardzo często, a nawet coraz częściej są leczone hormonami podczas trwania ciąży.


1

Prowadź nas kapitanie

1

@Bobo25 @Bykunn @FcPortoFan1999 @Mattems@Mattems to była zagadka xD
A tak serio, to gdzieś mi umknęło

0

Mentzen:

Znów wyszliśmy na wariatów, a sytuacja z gaśnicą nam nie pomogła.

Musimy o tym Braunem porozmawiać, czy chcemy dalej iść w tym samym kierunku, czy też nie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Grzegorzem Braunem do mniej więcej października 2023 roku. Współpraca nam się bardzo dobrze układała, potem przestała się układać. Być może jesteśmy w stanie wrócić do relacji z 2023 roku, a być może nie. Ale muszę z nim porozmawiać.

Mamy przed sobą bardzo trudne wybory samorządowe. Podejrzewam, że nasz wynik w nich nie będzie oszałamiający. Zaraz potem są wybory do Parlamentu Europejskiego, do których będzie nam ciężko podejść, mając dopiero co słaby wynik w wyborach samorządowych.

3

@KichuBlaugrana gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Netto lub Aldi gurom.

1

@ObiwanKenobi można sobie kupić kubek z ameliniun i z nim chodzić na tanie wino za garaże.

0

@lntrowertyk za zgubienie kary nie ma. Natomiast jeśli zgubiłeś i tego nie zgłosiłeś, a ktoś ją znalazł i oddał do urzędu miasta lub WKU, to wtedy robi się poważnie. Sprawa karna. To samo jak wywieziesz książeczkę za granicę.

6

@barcanawieki oni chyba nie wiedzą, że u Niemca trzeba zapierdzielać. Fur Deutschland.

12

@arasz1819 jak najbardziej codzienne. Teraz jest moment na
- nawożenie rzepaku i kilku innych upraw
- rozrzucanie obornika
- przycinanie drzew w sadach
- skracanie krzewów owocowych
- rozsady warzyw
- zabezpieczanie ziemi w szklarnuach i pod folią

2

@arasz1819 walić konfederosje, ale co w tej wypowiedzi jest dziwnego?

0

@draxidox trochę słaby przykład. Wystarczyło przekupić kogo trzeba i tyle mieli z tego zamku. A jakby mieli dwa, albo trzy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?