Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcelonka070 ja nie mam czasu na wywiady z Wilkiem. Ja wiem jak się składa wnioski o dofinansowanie, bo moja żona zajmuje się tym zawodowo. Pierwszy wniosek złożyła 5 maja 2004 roku. Od tamtej pory były ich setki.
2
@misterio a chociaż legitymację członka dają?
1
@Bykunn no ja moje dzieci już uprzedziłem, że w razie co to chcę lub sam zrobię eutanazje. Nieraz jest to po prostu lepsze wyjście. Nawet dla najbliższych.
0
@Barcelonka070 jest to strata czasu. Ale złożenie tego wniosku na takich zasadach skończyłoby się źle, albo jeszcze gorzej.
- albo komisja doszła by do wniosku, że terminy podane są nierealne i wniosek odrzuciła. Drugiego składać nie można.
- albo by się nie dopatrzyli, kasę dali, a potem tę kasę trzeba by było zwracać.
Pierwsza opcja jest tutaj bardziej realna.
2
Nie żyje były premier Holandii i jego żona. Poddali się eutanazji.
Były premier wraz żoną zmarli w poniedziałek i zostaną pochowani podczas prywatnej ceremonii w Nijmegen na wschodzie Holandii.
"Umarł wraz ze swoją ukochaną żoną Eugenią van Agt-Krekelberg, wsparciem i kotwicą, z którą był przez ponad 70 lat i którą zawsze nazywał 'moją dziewczyną' " - napisano w komunikacie.
2
@Explode do 15 grudnia mieli swojego wojewodę. Mógł wydać.
2
@tbas bo pisowi nie chodziło o to, by złapać króliczka, lecz by doić go...
0
@Barcelonka070 o tę dotacje będzie się można starać w kolejnych latach, bo teraz nawet jakby ją przyznali, to byśmy musieli ją zwrócić z odsetkami. I nie bo projekt pisowski, tylko terminy nierealne.
Doczytaj jak działają dotarcje z UE, a potem zabieraj głos.
0
@Rewolucja123 kawa w towarzystwie dziewczyny/kobiety smakuje idealnie. Spróbuj.
0
@Barcelonka070 ja o niebie, Ty o chlebie. Bez sensu rozmowa.
1
@NeroTFP1 pewnie, że pamiętam. Tak samo to co @koksik2700 wstawił i jeszcze USA for Africa - We Are The World.
0
@Barcelonka070 no tak. Przekonałeś mnie siłą argumentów.
8
@TR3YWAY bo wbrew temu co mówią i piszą kibice (o zgrozo) Barcelony, to ten klub jest nadal potężnym magnesem.
0
@Barcelonka070 no jeśli mieli złożyć wniosek według tych terminów co to je pis ułożył i się później z tego rozliczać, to nie dziwię się, że nie złożyli. Te terminy są tak realne, jak wschód słońca na zachodzie.
1
@pt9 wszystko zależy od ludzi i branży. Niska podstawa też może być demotywująca. Do tego, gdy dasz pracownikowi niską podstawę musisz brać pod uwagę, że ten zwieje do konkurencji przy pierwszej lepszej okazji.
Piłka nożna, to w ogóle osobny temat. Zarobki w niej są wręcz patologiczne.
1
@pt9 mam stałą pensję plus premie plus oddzielnie za szkolenia, które prowadzę.
0
@MOLESTA przyznam, że nie wiem kto napisał te regulacje i w sumie nie jest to tak istotne. Najważniejsze jest kto je wprowadził. A wprowadziły je kluby.
0
@MOLESTA widzisz, cały pic polega na tym, że to nie Tebas wprowadził to FFP, tylko kluby. Tebas nie mógł i nie może takich rzeczy robić. To kluby pierwszej i drugiej ligi poprzez głosowanie wprowadzają. Tebas (nie sam) pilnuje tylko tych ustaleń.
1
@MOLESTA a co ma Tebas do tego? Kluby się same zaorały durną polityką życia ponad stan.
8
@DonCarletto Krzysiu musi debatę zrobić. Inaczej nikt nie rozwiąże tego węzła.
1
@J4no to ma śmieszyć? Tumanić? Przestraszać?
Przecież to jest żenujące.
3
@ObiwanKenobi Uliprystal
Stary, ten lek jest sprzedawany bez recepty w wielu krajach świata. Także dziewczynom od 15 roku życia. I nic się nie wydarzyło. Nagle w Polsce się wydarzy. Spójrz też na wpis @SuagryzIPogryzl wyzej
1
@NsKi @ObiwanKenobi mięśniaki na macicy leczy się tym hirmonem podczas ciąży, bo inaczej nie można
2
@ObiwanKenobi ja nie muszę mieć takiej pewności.
7
Uważam, że dziewczyny/kobiety od pierwszej miesięcznicy tfu. miesiączki, aż do menopauzy, nie powinny mieć prawa kupowania jakichkolwiek leków bez zgody męża/partnera i lekarza po konsultacji z farmaceutą. Dyspensy od tego zakazu może udzielić ksiądz proboszcz po konsultacjach z kościelnym.
6
@ObiwanKenobi nie ma żadnych badań, które potwierdzają, że ta tabletka jest szkodliwa, gdy się weźmie ją podczas ciąży. Kobiety bardzo często, a nawet coraz częściej są leczone hormonami podczas trwania ciąży.
1
Prowadź nas kapitanie
1
@Bobo25 @Bykunn @FcPortoFan1999 @Mattems@Mattems to była zagadka xD
A tak serio, to gdzieś mi umknęło
0
Mentzen:
Znów wyszliśmy na wariatów, a sytuacja z gaśnicą nam nie pomogła.
Musimy o tym Braunem porozmawiać, czy chcemy dalej iść w tym samym kierunku, czy też nie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Grzegorzem Braunem do mniej więcej października 2023 roku. Współpraca nam się bardzo dobrze układała, potem przestała się układać. Być może jesteśmy w stanie wrócić do relacji z 2023 roku, a być może nie. Ale muszę z nim porozmawiać.
Mamy przed sobą bardzo trudne wybory samorządowe. Podejrzewam, że nasz wynik w nich nie będzie oszałamiający. Zaraz potem są wybory do Parlamentu Europejskiego, do których będzie nam ciężko podejść, mając dopiero co słaby wynik w wyborach samorządowych.
3
@KichuBlaugrana gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Netto lub Aldi gurom.