Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 audyt audytowi nierówny. Są audyty zewnętrzne, które teraz CPK chce organizować poprzez firmy audytorskie. Są audyty wewnętrzne, które robi się firmie. Często właśnie po zmianie kierownictwa w tej firmie. I taki audyt był przeprowadzony. Dzisiaj Duda ma poznać wyniki.
4
@Ambasador tylko Franek Smuda czyni cuda.
1
@Pawlak1992 tych klubów, które bezproblemowo spełnią jego warunki to na palcach ręki można policzyć. Nie wiadomo, czy którykolwiek nie próbował i odbił się po pierwszym telefonie. Nie wszystko wycieknie do mediów.
13
@DLFCB ale, że wolnych "medii" nie będzie? A co to te "medii"?
0
@takisobiektos myślisz, że to ruskie i niemieckie boty?
0
@MESSIah16 w mieście, obok którego mieszkam w tamtym roku były trzy ciężkie przypadki.
Pierwszy to Gruzini pobili Ukraińca, aż mu oko wyleciało.
Drugi to Ukrainiec walnął pałką Polaka i ten w ciężkim stanie poleciał helikopterem do Warszawy.
Trzeci, to mój faworyt. Polacy pobili Polaka. Potem go rozebrali i wsadzili drzewko w D.
1
@MESSIah16 u mnie spokój, nic się nie dzieje. Po godzinie 22 mogę chodzić nagi i nie wiem, czy ktoś to by zauważył.
0
@Romario87 nie jestem polonistą.
Gdybyś napisał przynajmniej, zamiast bynajmniej byłoby ok. A tak wyszedł Ci dziwoląg, bo bynajmniej nie znaczy przynajmniej.
0
@Romario87 widzisz, zamiast poświęcać czas na odpisanie, trzeba było poświęcić na sprawdzenie. Dowiedziałbyś się wtedy, że Twój wpis jest pozbawiony logiki, czyli to Ty wypisujesz dyrdymały.
0
@Romario87 ech. Ty sobie sprawdź znaczenie słowa "bynajmniej".
2
@Romario87 bynajmniej powiadasz
3
Premier Mateusz Morawiecki miał być wśród polityków PiS inwigiliowanych pegasusem przez służby specjalne nadzorowane przez Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika - poinformowało Radio RMF FM.
Grubo.
0
@michal26 nie każdy trener chce być strażakiem. Dużo z nich woli zacząć od nowa. Do tego pewnie nie ma zwyczajnie kasy, żeby opłacić pół sezonu za Xaviego i jego sztab i nowego trenera wraz ze sztabem. Pozostaje jeszcze FFP i rejestracja nowego trenera.
7
@FcPortoFan1999 bardziej bolą mnie oczy od oglądania jego dzieła.
0
@Varkond nawet mi się nie chce odpowiadać na tę Twoją głupotę.
2
Granada w tym sezonie strzeliła 26 bramek. Prawie 20% tego mizernego dorobku strzeliła Barcelonie.
Trener, trenerem. Do zmiany natychmiast, ale jak piłkarzom się nie chce (nie wszystkim) to żaden trener nie pomoże.
2
@Pawci023x po wycięciu wyrostka, to tak z pół roku, po przeszczepie serca, to tak z trzy, no może pięć dni.
1
@michal26 wszystkich nie. Wystarczy dwa kraje.
1
@AxelF oczywiście masz rację w całej rozciągłości. Do tego eksperci tacy jak @michal26 nie biorą pod uwagę, że ruskie wcale nie muszą iść od razu na Zachód. Mogą zaatakować najpierw Mołdawię, potem Rumunię i/lub Bułgarię. Potem już z górki, bo Serbia i Węgry poda im rękę. Trump mówiąc takie rzeczy po prostu rozwala sojusz. Ku uciesze Rosji i Konfederacji.
0
@ArterkHD badam się raz do roku. Teraz w moim wieku trzeba się zdecydować na bardziej niefajne badania. Kolonoskopia i prostata.
1
@NeroTFP1 Bilewski, który miał problemy wieńcowe reklamował margarynę hasłem "serce jak dzwon" i w końcu zszedł na to serce.
Reklamują to, za co im płacą.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Chelsea i Klub Poselski Konfederacja.
0
@FcPortoFan1999 gorzej z poziomem.
0
Trump, być może przyszły prezydent USA zamiast konsolidować grupę państw w NATO, to wpisuje się w działania Kremla. I co? I wyborcy Konfederosji się cieszą. O tempora, o mores.
3
@michal26 Trump to człek nieobliczalny. Ja nie wiem po co on to tak naprawdę to mówi i Ty też nie. I jak najbardziej Rosja jest w stanie, a raczej będzie w stanie zaatakować Niemcy, bez wchodzenia do Polski. Atak nie musi oznaczać podboju terytorialnego.
13
@michal26 Ty to musisz raz na jakiś czas głupotę walnąć. No chyba, że to jakiś pokraczny sarkazm. Już lepiej pisz o Ukrainie. Było może głupio, ale za to pokracznie.
0
@MESSIah16 nadzoru nie wprowadzisz, bo niby jak?
Jedynie co można, to zaostrzyć kodeks karny. Generalnie kary za wykroczenia i przestępstwa drogowe powinny być surowsze.
0
@MESSIah16 pisać łatwo, niech autor twitta powie jak prowadzić taki nadzór.
Tacy ludzie powinni być sądzeni za morderstwo.
@tbas już nie jeden został skazany na rok za podobne morderstwo.
@SuperPatsonFCB w punkt
0
@Barcelonka070 ja się odnoszę tylko i wyłącznie do wniosku o dofinansowanie. Nie do całej reszty. Ten wniosek złożony do 30 stycznia po prostu by przepadł. Tyle w tym temacie. Nie byłoby żadnych pieniędzy.
2
@Kgorecki2500 przekonałeś.