0

@LS jak to w życiu bywa prawakowi skończyły się argumenty, bo tego już w tvpis nie powiedzieli, więc wymyśla sobie bzdury. Dobrego dnia, mimo wszystko.

1

@LS nie no, w ogóle nie ma problemu. Coś tam sobie wlatuje w głąb kraju i nie ma problemu. Nieważne. Nic się nie stało. Nie ma po co ludzi ostrzegać, nie ma po co reagować. Lepiej zrobić sobie selfie z kołem gospodyń, albo rozwalić linię wysokiego napięcia helikopterem.

Bum z drugiej wojny raczej nie leży na drodze leśnej, a poza tym nikt na to wpływu już nie ma. Za to odpowiedzialny człowiek, na odpowiedzialnym stanowisku ma narzędzia na zabezpieczenie terenu, na który nie wiadomo co wleciało.

5

@LS bunkier od razu? Jak zwykle prawak nie widzi nic poza skrajnością. A ja na przykład gdy jadę z rodziną na spacer do lasu wolałbym wiedzieć, że nic co może zrobić bum tam nie leży od miesiąca, bo nieudolny minister zamiast obowiązkami zajmuje się propagandą.

1

Pan Zbyszek w formie


0

@Tom0VeB ale to logiczne. Firmy działające międzynarodowo nie działają marketingowo na każdy kraj osobno.

Teraz pytanie, czy jak w Polsce prawacy widzą reklamę z czarnoskórm piłkarzem, lub koszykarzem to też larum grają?

3

@MichuZ44 tu już tylko Braun i jego gaśnica pomoże.

@Tom0VeB tak,wejdź na angielską stronę na przykład i też znajdziesz tę dziewczynkę.

0

Do Polski właśnie wpłynęło 5 mld euro z programu RePowerEU będącego częścią KPO, to środki na tanią zieloną energię - napisała na platformie X minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz.

1

@tadzik447 teraz przed niedzielą, to by się przydało 0,7 czystej, druga gratis.

0

@Krisgum Tusk ma taki plan, żeby nad Wisłą zrobić Europejską Republike Islamską. Przyjechać ma około 50 mln. Muzułmanów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Polacy mają chwilę przed tym wyjechać do Niemiec na szparagi. I wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie. Für Deutschland.

P. S. Ponoć poseł Braun ma zostać.

1

@Kgorecki2500 po pierwsze nie ma co mieszać dwóch różnych ustaw. To, że podpisał jedną, wcale nie znaczy, że przy drugiej nie jest marionetką. Oczywiście, że Duda, a raczej Kaczyński dał tu się ograć jak małe dziecko.

@skubi99 Duda w tej chwili jest jeszcze bardziej zależny od Kaczyńskiego, niż w poprzedniej kadencji. On wie, że kaczy to mściwy człowiek i nie raz robił głupoty, bo tak. Dudzie pis jest potrzebny, żeby nie stanąć przed TS. Dużej przewagi nie ma. I o ile posłowie pis za TS dla Dudy nigdy nie zagłosują, to zawsze na polecenie Kaczego część może się rozchorować, a cześć podczas głosowania za trzasnąć w kiblu.

2

@skype77 stary, ale to do ortopedy z takim pytaniem, a nie na la bambie pytasz

0

@Seneka tak właśnie

1

@Compadre zarejestrować go można dopiero w styczniu. Trening chyba już z drużyną zacznie

1

@TR3YWAY zostawiam komentarz, żeby znaleźć wieczorem. Dzięki.

0

@Barcanajlepszyteam Lewa już się zastanowiła i Lewy jest nie na sprzedaż

2

@NeroTFP1 gówniara z paletą? Nigdy! Ja to widzę tak:

1. Robert Lewandowski
2. Robert Lewandowski
3. Robert Lewandowski

1

@RosjaninBut prognoza to prognoza. Wcale mnie nie zdziwi, jak jutro ktoś na podstawie równie mocnych cyferek opublikuje inną.

16

No tak


8

@RosjaninBut to jest prognoza, a prognozy mają do siebie to, że się zmieniają.

0

@Rust_Cohle Ronaldo, Cruyff, van Basten, Beckenbauer, Platini.

To moja piątka

1

@ArterkHD jeśli pytasz o jakość, to ostatnio bardzo spadła. Jeszcze dwa lata temu było przynajmniej ok. Teraz jest słabo

0

@Kgorecki2500 zobaczymy co zrobi KRS. Jeśli zarejestrują ludzi, których wskazał Tusk to mam nadzieję, że policja tam wejdzie i wywali posłów, którzy robią tam wszystko, tylko nie interwencję poselską. Generalnie prawnie sytuacja jest bardzo skomplikowana i nawet prawnik nie był mi w stanie wczoraj powiedzieć kto tu ma rację.

0

@RoberDzik no to policzmy

Pele - 3
Ronaldo - 2
Messi - 1

0

@Kgorecki2500 ja chyba nie :)

0

@cules100pro opowiedz w takim razie o swoich osiągnięciach. Chętnie poczytamy. Ponad 14 tys. głupich wpisów na la bambie się nie liczy

1

@TR3YWAY obejrzałbyś?

1

@LuismessiJr czekałabym do lutego/marca, bo mają wyjść jakieś nowości. Jeśli nie to brałbym tego Radeona że względu na pamięć. Cała reszta jest porównywalna

1

@PatrykBarca w styczniu będzie pięć lat jak nie piję i powiem Ci taką sentencje życiową

Piłeś, nie jedź. Nie piłeś, napij się.

5

@Barcasub a co Ci konkretnie zabrał?

4

@LS pan Jezus był Polakiem i katolikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?