Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kleps0n idąc tym tokiem rozumowania, to jeśli ktoś przytacza tu słowa dajmy na to Korwina o pedofilii, to albo też tak uważa, albo nie jest świadomy co pisze. Tak jak napisałem wcześniej, naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem wyciągaj wnioski. A jak nie potrafisz, to pytaj.
0
@FCB24 co ma mnie trzymać, jak ja nie stosuję żadnych używek?
0
@FCB24 wolę pierwsze miejsce w grupie, a potem wygraną w finale
0
@Kleps0n a gdzie ja napisałem, że tak uważam? Naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem wróć, to porozmawiamy kto jest przygłupi.
0
@Wojcio akurat w naszym kraju psychologów i psychiatrów brakuje i z robotą nie mają problemu
4
@hayek ostatnio rozmawiałem z sąsiadką, która jest psychologiem, na ten temat. I rzeczywiście mówiła, że dzieci ze spektrum autyzmu i Aspergerem z roku na rok przybywa. Nawet jakieś badania są prowadzone, żeby ustalić przyczynę. Póki co stanęło na tym, że albo to wina szczepionek w wieku niemowlęcy, albo ludzkości geny się wypaczają
5
@Ls0811 wszystko ustawili płaskoziemcy, reptaljanie i politycy Konfederacji
0
@BorzyKrzys zamieszkaj. I tak tego nie zauważy. A tyle pięknych kobiet jest wkoło.
2
@DaPidejpi zasilacz dałbym mimo wszystko 700 W.
Dołożył bym też drugi mniejszy dysk na sam system i programy
1
@Popitek12 mów, że to nie Twoja popitka
4
Masakra
2
@Commandement miasta powiatowe są najlepsze. Masz wszystko co potrzebne do życia, czyli kino, galerię, puby i restauracje, basen i co tam jeszcze, a nie masz korków na drogach.
0
Podobno bajzel zaczyna się robić w Konfederacji. Korwin chce zakładać nową partię, Braun szantażuje, że jeśli nie dostanie 1/3 kasy z subwencji to odejdzie z innymi, a Mentzen się gdzieś zaszył i psa piecze. A wszystkim tym zarządza szemrany Wipler
2
@koksik2700 napisz na forum pclab. Oni Ci tam wszystko ładnie ułożą. Sprzęt potem kupisz w morele na raty. Ale 3 tys. to nawet nie tak średnio.
1
@macio_944 La Gazza Ladra – jeśli chcesz pojeść tradycyjną kuchnię, ale w nowoczesnym wydaniu.
Osteria I Malavoglia - jeśli chcesz poczuć klimat Sycylii i dobrze zjeść
1
@GeneralXavi dzisiaj rano założyłem
0
@DaPidejpi ależ Ty właśnie proponujesz mordowanie. Strzał w łódź to zamordowanie wszystkich na niej. Strzały obok łodzi zniechęcą tylko na chwilę.
2
@DaPidejpi mnie nie pytaj jak widzę, bo ja się na tym nie znam. W związku z tym nie mam złotego środka na to. Ty proponujesz mordowanie, więc ja postuluje o bardziej humanitarny sposób niż utonięcie na morzu.
5
@Kgorecki2500 @DaPidejpi to może zrobić to w sposób bardziej humanitarny i otworzyć obozy zagłady? Wyłapywać ich już na lądzie i wozić prosto do komór gazowych? Taka śmierć jest trochę lepsza.
7
@DaPidejpi no dobrze, strzelić w łódkę i co dalej? Zostawić ich, czy wyłowić? Jak zostawić, to znaczy zabić. O to Ci chodzi? Mamy zabijać ludzi?
2
@DaPidejpi przecież Twój wpis pokazuje, że jego taktyka działa. On puści bąka, a Ty to roznosisz. I o to w tym wszystkim chodzi.
2
@Rewolucja123 nie, bo Haaland w tym samym czasie strzela 108 goli i notuje dwie asysty. Zdobywa potrojną koronę i puchar Myszki Miki
3
@ObiwanKenobi ale jakich Ty argumentów oczekujesz ode mnie na te bzdury, które piszesz? Poczytaj o Holland. Porozmawiaj z ludźmi, którzy mieli do czynienia z Solidarnością, to się wszystkiego dowiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.
1
@ObiwanKenobi bzdury piszesz
4
@ObiwanKenobi no to może doczytaj co się działo po jej filmach Kobita Samotna, lub Zabić Księdza.
0
@BorzyKrzys proponuję najpierw przeczytać artykuł.
0
@Comentateiro Duda weto postawi. Poza tym, to niech maszerują, jeśli chcą.
0
@Arys zaraz United przejmie INEOS i zrobi porządki, a City za wałki zostanie zdegradowany kilka klas niżej. Tego sobie i Tobie życzę
0
@Donnie_Darko ja to wszystko wiem i nadal wolę, żeby Barca wygrywała mecze, niż jakikolwiek jej były piłkarz zdobywał indywidualne trofea.
0
@Dominx w nosie mam piłkarza z Miami i jego złotą piłkę. Wolę by Barca wygrywała