0

@Kleps0n idąc tym tokiem rozumowania, to jeśli ktoś przytacza tu słowa dajmy na to Korwina o pedofilii, to albo też tak uważa, albo nie jest świadomy co pisze. Tak jak napisałem wcześniej, naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem wyciągaj wnioski. A jak nie potrafisz, to pytaj.

0

@FCB24 co ma mnie trzymać, jak ja nie stosuję żadnych używek?

0

@FCB24 wolę pierwsze miejsce w grupie, a potem wygraną w finale

0

@Kleps0n a gdzie ja napisałem, że tak uważam? Naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem wróć, to porozmawiamy kto jest przygłupi.

0

@Wojcio akurat w naszym kraju psychologów i psychiatrów brakuje i z robotą nie mają problemu

4

@hayek ostatnio rozmawiałem z sąsiadką, która jest psychologiem, na ten temat. I rzeczywiście mówiła, że dzieci ze spektrum autyzmu i Aspergerem z roku na rok przybywa. Nawet jakieś badania są prowadzone, żeby ustalić przyczynę. Póki co stanęło na tym, że albo to wina szczepionek w wieku niemowlęcy, albo ludzkości geny się wypaczają

5

@Ls0811 wszystko ustawili płaskoziemcy, reptaljanie i politycy Konfederacji

0

@BorzyKrzys zamieszkaj. I tak tego nie zauważy. A tyle pięknych kobiet jest wkoło.

2

@DaPidejpi zasilacz dałbym mimo wszystko 700 W.
Dołożył bym też drugi mniejszy dysk na sam system i programy

1

@Popitek12 mów, że to nie Twoja popitka

4

Masakra


2

@Commandement miasta powiatowe są najlepsze. Masz wszystko co potrzebne do życia, czyli kino, galerię, puby i restauracje, basen i co tam jeszcze, a nie masz korków na drogach.

0

Podobno bajzel zaczyna się robić w Konfederacji. Korwin chce zakładać nową partię, Braun szantażuje, że jeśli nie dostanie 1/3 kasy z subwencji to odejdzie z innymi, a Mentzen się gdzieś zaszył i psa piecze. A wszystkim tym zarządza szemrany Wipler

2

@koksik2700 napisz na forum pclab. Oni Ci tam wszystko ładnie ułożą. Sprzęt potem kupisz w morele na raty. Ale 3 tys. to nawet nie tak średnio.

1

@macio_944 La Gazza Ladra – jeśli chcesz pojeść tradycyjną kuchnię, ale w nowoczesnym wydaniu.

Osteria I Malavoglia - jeśli chcesz poczuć klimat Sycylii i dobrze zjeść

1

@GeneralXavi dzisiaj rano założyłem

0

@DaPidejpi ależ Ty właśnie proponujesz mordowanie. Strzał w łódź to zamordowanie wszystkich na niej. Strzały obok łodzi zniechęcą tylko na chwilę.

2

@DaPidejpi mnie nie pytaj jak widzę, bo ja się na tym nie znam. W związku z tym nie mam złotego środka na to. Ty proponujesz mordowanie, więc ja postuluje o bardziej humanitarny sposób niż utonięcie na morzu.

5

@Kgorecki2500 @DaPidejpi to może zrobić to w sposób bardziej humanitarny i otworzyć obozy zagłady? Wyłapywać ich już na lądzie i wozić prosto do komór gazowych? Taka śmierć jest trochę lepsza.

7

@DaPidejpi no dobrze, strzelić w łódkę i co dalej? Zostawić ich, czy wyłowić? Jak zostawić, to znaczy zabić. O to Ci chodzi? Mamy zabijać ludzi?

2

@DaPidejpi przecież Twój wpis pokazuje, że jego taktyka działa. On puści bąka, a Ty to roznosisz. I o to w tym wszystkim chodzi.

2

@Rewolucja123 nie, bo Haaland w tym samym czasie strzela 108 goli i notuje dwie asysty. Zdobywa potrojną koronę i puchar Myszki Miki

3

@ObiwanKenobi ale jakich Ty argumentów oczekujesz ode mnie na te bzdury, które piszesz? Poczytaj o Holland. Porozmawiaj z ludźmi, którzy mieli do czynienia z Solidarnością, to się wszystkiego dowiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.

1

@ObiwanKenobi bzdury piszesz

4

@ObiwanKenobi no to może doczytaj co się działo po jej filmach Kobita Samotna, lub Zabić Księdza.

0

@BorzyKrzys proponuję najpierw przeczytać artykuł.

0

@Comentateiro Duda weto postawi. Poza tym, to niech maszerują, jeśli chcą.

0

@Arys zaraz United przejmie INEOS i zrobi porządki, a City za wałki zostanie zdegradowany kilka klas niżej. Tego sobie i Tobie życzę

0

@Donnie_Darko ja to wszystko wiem i nadal wolę, żeby Barca wygrywała mecze, niż jakikolwiek jej były piłkarz zdobywał indywidualne trofea.

0

@Dominx w nosie mam piłkarza z Miami i jego złotą piłkę. Wolę by Barca wygrywała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?