Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@NeroTFP1 pożycz stówkę do dziesiątego.
2
@FcPortoFan1999 tylko Ty masz specjalne względy ;)
32
@NeroTFP1 jest taki film "Prawo Bronxu".
A w nim lokalny boss mafii udziela lekcji swojemu podopiecznemu, gdy ten chce gonić dłużnika za 20 dolarów.
Boss zatrzymuje chłopaka i tłumaczy, że te 20 dolarów to była świetna inwestycja. Dzięki nim dowiedział się, że ten człowiek nie jest wart jego czasu ani zaufania.
A sam film bardzo polecam. @MesQueUnClub_87 @Giwera @JimMorrisonFCB i inni.
@FcPortoFan1999 cześć Oski
3
@clyde i bardzo dobrze. Po tym kursie odbierzesz 126 kilo fileta i sześć kurzych łapek.
9
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.
Dzisiaj będzie 2-0 do przerwy dla nas. Potem wylew Araujo i czerwona kartka. Będzie dogrywka. Alvarez i Simeone nie trafią w bramkę. Przechodzimy do półfinału.
P. S. Araujo jutro pielgrzymka do Lichenia.
Stawiać domy. Pewniaczek.
3
@Kgorecki2500 obejrzę na Disney jak wleci
1
@Roobo Krzysio Bosak zwany w swoich kręgach "ślumok", lub "mosiek" jest wychowaniem Romana Giertycha zwanego "Koniem" i jego ojca Macieja.
1
@Colon nie no poświęciłem po dwie minuty na każdy z tych utworów. Zupełnie nie moja bajka po prostu.
2
@Gary a to tak. Haha
1
@Colon dzisiaj nic dla mnie. Ale niech będzie ten Changeling
2
@Gary @Konradowskyy ja generalnie najbardziej lubię te mecze sprzed ery Messiego.
0
A co dzisiaj Zerov miał na obiad?
Jeszcze leczo, czy już draniki?
2
@Konradowskyy no ja najlepiej wspominam z 1994 roku. Romario hat trick.
Ale tam było 5-0.
Bardzo miło wspominam mecz z 2005 roku bodajże. Dwie bramki Ronaldinho i owacja na stojąco przez kibiców Realu.
4
@Konradowskyy uwielbiam.
Piękny i zarazem smutny utwór
0
@Ilka byłaś na Widzewie w sobotę?
0
@Kgorecki2500 a jak Ci BG3 idzie?
0
Tymczasem w odległej galaktyce
2
@Cochise obejrzę. Dzięki
0
@mekston a nawet mortadeli
12
@norbi77 toć to nie fikołek, tylko salto mortale. Nie mylić z salto morale, choć też pasuje
0
@Gary może kiedyś. Zapisałem w każdym razie.
0
@PatrykBarca nie wiem, czy liczba zawodów rośnie. Pojawiają się nowe, ale to nie znaczy, że rośnie. Inne zanikają.
0
@bartekvisca tak jak napisał @Kozinho. , część zawodów zniknie, a pojawią się nowe. To już ludzkość przerabiała.
Do tego wcześniej, czy później wprowadzą dochód podstawowy.
1
@kamyk_23 spokojnie. Wcześniej, czy później się ustawi. Tak jak Krzysio Bosak
1
@FcPortoFan1999 nie nie nie. Ty jesteś ten porządny Oski.
1
@MesQueUnClub_87 no ja nie twierdzę, że to zły film. Po prostu nie moja tematyka zupełnie. Moja żona już bardziej
1
@RozowaPantera jeszcze są procedury demokratyczne i praworządności, które są przestrzegane. To sąd decyduje o aresztowaniu itp., nie władza. Ale wiem, że ciężko Ci zrozumieć.
A Zerov i Romanowski zwiali na dzień przed decyzją sądu. Przypadek oczywiście.
2
@MesQueUnClub_87 no to dzisiaj nie widziałem trzech.
Pułapka, Boyhood i o dziwo Wiatr buszujący.
Boyhood odpuszczam, resztę nadrobię.
2
@RozowaPantera dlatego zwiał na Węgry. Logiczne.
8
Oski chyba nie bardzo rozumie język wegierskich wiewiórek.
Oski opinia @FcPortoFan1999