7

@NeroTFP1 pożycz stówkę do dziesiątego.

2

@FcPortoFan1999 tylko Ty masz specjalne względy ;)

32

@NeroTFP1 jest taki film "Prawo Bronxu".
A w nim lokalny boss mafii udziela lekcji swojemu podopiecznemu, gdy ten chce gonić dłużnika za 20 dolarów.

Boss zatrzymuje chłopaka i tłumaczy, że te 20 dolarów to była świetna inwestycja. Dzięki nim dowiedział się, że ten człowiek nie jest wart jego czasu ani zaufania.

A sam film bardzo polecam. @MesQueUnClub_87 @Giwera @JimMorrisonFCB i inni.

@FcPortoFan1999 cześć Oski

3

@clyde i bardzo dobrze. Po tym kursie odbierzesz 126 kilo fileta i sześć kurzych łapek.

9

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

Dzisiaj będzie 2-0 do przerwy dla nas. Potem wylew Araujo i czerwona kartka. Będzie dogrywka. Alvarez i Simeone nie trafią w bramkę. Przechodzimy do półfinału.

P. S. Araujo jutro pielgrzymka do Lichenia.

Stawiać domy. Pewniaczek.

3

@Kgorecki2500 obejrzę na Disney jak wleci

1

@Roobo Krzysio Bosak zwany w swoich kręgach "ślumok", lub "mosiek" jest wychowaniem Romana Giertycha zwanego "Koniem" i jego ojca Macieja.

1

@Colon nie no poświęciłem po dwie minuty na każdy z tych utworów. Zupełnie nie moja bajka po prostu.

2

@Gary a to tak. Haha

1

@Colon dzisiaj nic dla mnie. Ale niech będzie ten Changeling

2

@Gary @Konradowskyy ja generalnie najbardziej lubię te mecze sprzed ery Messiego.

0

A co dzisiaj Zerov miał na obiad?
Jeszcze leczo, czy już draniki?

2

@Konradowskyy no ja najlepiej wspominam z 1994 roku. Romario hat trick.
Ale tam było 5-0.

Bardzo miło wspominam mecz z 2005 roku bodajże. Dwie bramki Ronaldinho i owacja na stojąco przez kibiców Realu.

4

@Konradowskyy uwielbiam.
Piękny i zarazem smutny utwór

0

@Ilka byłaś na Widzewie w sobotę?

0

@Kgorecki2500 a jak Ci BG3 idzie?

0

Tymczasem w odległej galaktyce

2

@Cochise obejrzę. Dzięki

0

@mekston a nawet mortadeli

12

@norbi77 toć to nie fikołek, tylko salto mortale. Nie mylić z salto morale, choć też pasuje

0

@Gary może kiedyś. Zapisałem w każdym razie.

0

@PatrykBarca nie wiem, czy liczba zawodów rośnie. Pojawiają się nowe, ale to nie znaczy, że rośnie. Inne zanikają.

0

@bartekvisca tak jak napisał @Kozinho. , część zawodów zniknie, a pojawią się nowe. To już ludzkość przerabiała.
Do tego wcześniej, czy później wprowadzą dochód podstawowy.

1

@kamyk_23 spokojnie. Wcześniej, czy później się ustawi. Tak jak Krzysio Bosak

1

@FcPortoFan1999 nie nie nie. Ty jesteś ten porządny Oski.

1

@MesQueUnClub_87 no ja nie twierdzę, że to zły film. Po prostu nie moja tematyka zupełnie. Moja żona już bardziej

1

@RozowaPantera jeszcze są procedury demokratyczne i praworządności, które są przestrzegane. To sąd decyduje o aresztowaniu itp., nie władza. Ale wiem, że ciężko Ci zrozumieć.
A Zerov i Romanowski zwiali na dzień przed decyzją sądu. Przypadek oczywiście.

2

@MesQueUnClub_87 no to dzisiaj nie widziałem trzech.

Pułapka, Boyhood i o dziwo Wiatr buszujący.

Boyhood odpuszczam, resztę nadrobię.

2

@RozowaPantera dlatego zwiał na Węgry. Logiczne.

8

Oski chyba nie bardzo rozumie język wegierskich wiewiórek.



Oski opinia @FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?