Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 możemy się wymienić ;)
1
@Bernard777 zdrowych i wesołych :)
1
@MesQueUnClub_87 śniadanie to był twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką. Potem pewnie barszcz biały, potem biała kiełbasa, ta własnej roboty z ćwiklą własnej roboty. Mam też upieczoną karkówkę.
A może grill wjedzie, bo jest całkiem ładnie. Albo jutro, bo ma być jeszcze ładniej.
Aha i mam też śledzie ze śliwka, porem i curry, oraz śledzie z suszonymi pomidorami.
1
@Luciano99 rozumiem, że rozwijasz firmę za kasę z pewniaczków.
Słusznie.
1
@MesQueUnClub_87 dobra już wiem. Jednak widziałem ten film.
Tak to jest, jak Cię budzi dzielny labrador i zamiast wstać iść kawę robić, to wchodzisz na La Bambę.
2
@FcPortoFan1999 tak jest. I dzisiaj Widzew, choć nie nastawiam się na fajerwerki w wykonaniu mojego klubu.
Nie zatęsknię za piłką reprezentacyjną.
Cześć Oski
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze
Mimo, że Wielka Sobota to praca u @Luciano99 wre.
1
@MesQueUnClub_87 co się wydało?
1
@Walker nie widziałem. Ale obejrzę
0
@JimMorrisonFCB koniecznie
4
@Kgorecki2500 kryptolewak?
2
@Walker uwielbiam ten utwór i mam z nim bardzo miłe wspomnienia.
1
@kubix05 pamiętam, ale u mnie tego nie było
3
@Comentateiro Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
A imię jego będzie czterdzieści i cztery
2
@Kgorecki2500 bardzo fajny szalik.
2
@fart i ja się tutaj z Tobą absolutnie zgodzę.
Kościół jest od nauczania, a nie nakazów i zakazów. Ale wiemy jak to wygląda w rzeczywistości. I dotyczy to wszystkiego, nie tylko postu.
Często niestety to jest tak, że Bóg dał nam wolną wolę, ale kościół nie pozwala z niej korzystać.
1
@fart tak, masz rację. Problem polega na tym, że bardzo często te religijne nauki kościoła (nie tylko KK) w miejscach, gdzie dany kościół dominuje często stają się nakazem.
1
@michal26 jeśli ja miałbym zgadywać, to cicha, może nawet niepisana umowa Europa - Iran. Po to, żeby Europa do wojny nie miała powodów przystąpić.
2
@BillyButcher i dobrze powiedział.
3
@michal26 @Bykunn podejrzewam, że za chwilę każdy europejski statek będzie płynął na tej zasadzie. Nawet bez formalnej umowy.
0
@clyde Karolina, świat by się skończył, gdyby Ci kurak zaszkodził ;)
0
@Popitek12 ale czym to wszystko przepijesz Popi?
9
Kontenerowiec CMA CGM Kribi, należący do francuskiej grupy żeglugowej, przepłynął w czwartek przez cieśninę Ormuz - przekazała w piątek agencja Bloomberga. To pierwszy od początku wojny USA i Izraela z Iranem zachodni kontenerowiec, który pokonał ten strategiczny szlak.
W trakcie kursu, zamiast podania celu podróży, nadawał komunikat o treści "Właściciel - Francja".
@BillyButcher @Kgorecki2500 @kamyk_23 @Bykunn @Cryptolis @michal26 i inni.
0
@KamQiX @Hosh @Bykunn i znów dziwna dyskusja, a nikt nie zadał najważniejszego pytania. Czy śmieciarka była trzeźwa?
1
@Batys już nie ma do czego ;)
Ale dziękuję
10
@Cryptolis a ja myślę, że tu nie chodzi o kupowanie surowców od Iranu. Persom raczej chodzi o to, żeby Europa nie miała powodu do przyłączenia się do wojny.
9
@FCBparasiempre post w Wielki Piątek jest nakazem kościelnym. Wymyślili to ludzie.
Wymyślona religia? A, która nie jest wymyślona? Przecież Islam, Judaizm, Katolicyzm to wiara dokładnie w tego samego Boga. Tak samo Baptyści, Jechowi, Zielonośiątkowcy i inni. Wszyscy dokładnie wierzą w tego samego Boga. Różnica między Judaizmem, Islamem i Chrześcijaństwem jest na etapie Jezusa. Judaizm go nie uznaje, a Islam tak, tylko nie jako syna Bożego a proroka.
Różnica między odlamami chrześcijanstwa polega tylko i wyłącznie na praktyce i rytuałach.
25
@BillyButcher pytanie tylko, cz ktokolwiek w Europie powinien się jeszcze Pomarańczowym i jego fochami przejmować?
1
@Gary no ja bez makaronu jem. Dużo warzyw i tego nieszczęsnego mięsa jest w środku, ale nie widać na tym zdjęciu.
4
@FCBparasiempre tak, jeśli jesteś Katolikiem to musisz pościć dzisiaj. Ale na przykład Baptyści tego w ogóle nie wymagają. Wiele innych daje swobodę. Możesz na przykład odmówić sobie słodyczy, albo papierosów, a mięso możesz jeść do bólu.
I na koniec. W Biblii nie ma słowa o nakazie niejedzenia mięsa.