Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz siedzę, piję kawę i patrzę, jak mój dzielny labrador chodzi po podwórku. Czekam też, jak reszta rodziny wstanie. No chociaż żona, bo na dzieci nie ma co liczyć przed dwunastą w południe.
5
@Azazel_Pazuzu list z odpowiedzią od Ferran Torresa:
W Barcelonie mi się podoba, chcę z nią zdobywać trofea.
3
@Chimera somsiadka ma z kim wrócić, a KK to nie jest moja bajka.
9
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze
Wczoraj prosiła mnie somsiadka, żebym ją dzisiaj rano na mszę odwiózł. No to odwiozłem. Dużo wcześniej, bo kobiecina chciała gdzieś blisko usiąść.
Kościół w miarę duży, parking mały.
Zajechałem i poczułem tę świąteczną atmosferę.
Jak oni się pięknie pozdrawiali, jakie piękne życzenia sobie składali. No miłość katolicka aż się wylewała.
Tyle ile, ja tam na tym parkingu bluźnierstw, wyzwisk itp. usłyszałem, to jestem pewien, że do końca roku łącznie tyle nie usłyszę. No generalnie atmosfera na stadionie, to przy tym sielanka.
A niektóre wiązanki, to naprawdę ciężko byłoby mi ułożyć siedząc na spokojnie, a niektórym wylatywały z ust, jak z karabinu.
Wesołych Świąt.
1
@Marusek no coś tam grali. Lepiej, niż ostatnio.
1
Jest Ołłowski, jest impłeza
1
@maniak33333 mi chodzi o kolejnego karnego ukradzionego Widzewowi.
1
Mam kuźwa dość tej ekstraklasy. Co drugi mecz średnio, to wałek na Widzewie.
2
@michal26 to już któryś karny, ważny karny zabrany Widzewowi. Serio, jakby postanowili ukarać Widzew za Dobrzyckiego.
0
@michal26 ja powiem tak. W rzeczywistości to lepiej, o wiele lepiej wygląda, niż na filmiku Sławomira.
1
@FcPortoFan1999 kiedy indziej potrzymasz za Raków.
1
@michal26 po prostu ludzie ze wsi podnoszą, zbierają i potem wiozą do Biedronki, czy innego Lidla.
Michał, ja tu mieszkam, no wiem lepiej, co się tu dzieje.
Podobnie z resztą jest w miejscu, gdzie mam domek letniskowy, czyli 100 km od mojego domu.
Po prostu, tak jak kiedyś zbierano puszki po piwie i wyważono na złom, tak teraz robią to ludzie z butelkami.
Dlatego jestem za tym, żeby jak najszybciej wprowadzić kaucję na butelki po setkach, dwustekach itp.
1
@FcPortoFan1999 trzymaj kciuki Oski. Bardzo mocno trzymaj
2
@Ilka @FcPortoFan1999 muszą być zmiany w przerwie.
Krajewski, albo Isaac za Żyrke. Baena za Shehu i jedziemy ofensywne 4-3-3
0
@MessiForeverTheBest nie mamy najdroższego. Jeszcze
1
@michal26 @FcPortoFan1999 mam nadzieję na zmiany w przerwie. Zmienić to ustawienie na bardziej ofensywne.
0
@michal26 no nie ludzie ze wsi, tylko z miasta. Przyjeżdżają tu do lasu, a śmieci jeb do rowu, albo gdzieś indziej.
I nie mam żadnego efektu psychologicznego. Po prostu jest tego mniej. Potrafię iść z psem i widzieć butelkę, a na drugi dzień jej nie ma.
3
Oski, siadaj wygodnie i oglądamy
@FcPortoFan1999
0
@michal26 bo mieszkasz w mieście. Ja na wsi różnicę widzę. W lesie też
1
@MesQueUnClub_87 o kurcze pieczone. Dawno nie słuchałem The Cure
0
@michal26 z czasem pewnie coś dopracują.
Mnie tam w sumie wszystko jedno. Jeszcze nie udało mi się kupić czegoś z butelką kaucyjną.
Ale w rowach jakby czyściej.
5
@Pedri16Future bierzemy to na miękko.
1
Polska zyskuje nową ważną datę w kalendarzu.
Od 2026 roku 12 kwietnia oficjalnie będziemy obchodzić święto na część bohaterów, którzy poświęcili zdrowie dla naszego kraju. To właśnie wtedy, na mocy ustawy będzie miał miejsce Dzień Inwalidy Wojennego.
0
@Roobo nawet ktoś z Widzewa mu życzenia złożył
4
@majkiii masz rację. Nie uwierzymy.
0
@Encore no nie będzie to samo, bo to będzie opowieść o innych ludziach w innych czasach.
@Esteban_ zasadniczo to nie Netflix, tylko BBC.
3
@Konradowskyy uwielbiam.
1
@kubix05 dobrego dnia :)
0
@Ignareks możecie iść wcześniej na Raków - Widzew
Jeśli liczysz na namiastkę stadionowej rzeczywistości, to przestań. Atmosfera jak na filmie bardziej.
0
@damian16161212 za moich czasów młodości, to PlayStation nie było. W Polsce pojawiła się w roku, w którym pisałem maturę.
Co do ciuchów oryginalnych, to kupowali mi rodzice w Pewex.
W latach 80-tych miałem telewizję staelitarną, a w roku 1990 peceta pierwszego dostałem. 386 DX i zawrotne 4MB RAM. Dysk miał niecałe 100 MB.