1

@michal26 najważniejsze zwycięstwo.
I to, że od kiedy jest Vuko, to Widzew nie przegrywa

1

@Gary tapasy srasy.

Owoce morza i ryby głównie jedliśmy

0

@MesQueUnClub_87 no świetnie świetnie

0

@gumaz nie lubię

1

@Giwera niezły kot

1

@MesQueUnClub_87 o tak, świetny tekst

1

@PeterMaro sorry, że dopiero teraz odpisuję, ale nie było mnie na tej stronie.

Bilety zawsze kupuję na oficjalnej stronie. Na Espanyol kupiłem normalne Basic. Na Atletico kupiłem Basic Plus.

44

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze

Czekamy sobie z żoną na odprawę na samolot do Barcelony.
Cel - mecz z Atletico i Espanyolem.

0

@Colon oczywiście Nirvana

0

@Hosh oni też się utrzymają.

1

@Giwera tak. Ale nie o poranku

0

@Hosh haha.

Jest to możliwe, ale właśnie patrzyłem na terminarz i jakoś jeszcze jestem spokojny.

0

@FcPortoFan1999 po wczorajszym mi nie brakuje. Za dwa tygodnie dopiero obejrzę

5

Ależ piękny zapach wiosennego deszczu.
I tak trzeba świętować.

2

@Bernard777 w to kiedyś grali ludzie w okolicach @FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 dziękuję.
I wesołych Świąt :)

0

Cześć Oski
Z okazji Świąt Wielkanocnych mam do Ciebie dwa pytania.

1. Grałeś w walatkę lub wałkonkę?
2. Uprawiasz pigwe?

@FcPortoFan1999

5

3

@kubix05 ja już po żurku.
@Bernard777 na Twoim miejscu bym nie pisał o udkach i skrzydełkach. @clyde przeczyta i masz gościa żarłoka w domu.

0

@marcin62 aha, ok. Dzięki

1

@michal26 haha, to Ci się udało.

1

@michal26 Ty widziałeś ceny biletów? Bo ja kupowałem na dwa najbliższe mecze i na stare Camp Nou wchodziliśmy w czwórkę w cenie jednego biletu. I jeszcze chcesz podnosić?

Nie chcę tu Messiego nawet na miesiąc. Jego historia jako piłkarza Barcelony jest już zakończona.

4

Bądź jak Sławek

Z pozdrowieniami dla @michal26 ;)


https://zapodaj.net/plik-HWM5xCziyw

4

@michal26 na szczęście to się nie wydarzy.
A Messi w Barcelonie to już melodia przeszłości. Drużynę trzeba budować na perspektywie, nie na ludziach na sezon.

I śmiem wątpić, że Leoś byłby fizycznie gotowy na cały sezon z tyloma meczami.

Jestem na nie.

I stop argentynizacji Barcelony.

1

@Foton ale ja tylko opisałem sytuację, z nikogo nic nie zrobiłem. Ta patologia, to już Twoja interpretacja i to Ty tak najwyraźniej pomyślałeś.

A tak swoją drogą, to argument nie obchodzisz świąt, to do pracy jest totalnie bez sensu. Bo większość ludzi nawet jakby chciało, to i tak nie może iść do tej pracy.

0

@marcin62 @clyde chodzi mi o BG3.
Mam ustawione 180 klatek. 4K rozdzielczość.

0

Mam pytanie do graczy @clyde @marcin62 @Kgorecki2500 i inni.

Czy opłaca się, albo co daje włączenie tego DLSS jak gram? Będzie jakaś różnica?
Mam RTX 4090.

1

@Giwera tak trzymać

11

@Kgorecki2500 to Trump zaraz będzie miał nowego wrogay. Kościół Katolicki

1

@Giwera świetne zagranie.

Ale zgłoszone za nie oznaczenie mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?