Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 bardzo fajny szalik.
2
@fart i ja się tutaj z Tobą absolutnie zgodzę.
Kościół jest od nauczania, a nie nakazów i zakazów. Ale wiemy jak to wygląda w rzeczywistości. I dotyczy to wszystkiego, nie tylko postu.
Często niestety to jest tak, że Bóg dał nam wolną wolę, ale kościół nie pozwala z niej korzystać.
1
@fart tak, masz rację. Problem polega na tym, że bardzo często te religijne nauki kościoła (nie tylko KK) w miejscach, gdzie dany kościół dominuje często stają się nakazem.
1
@michal26 jeśli ja miałbym zgadywać, to cicha, może nawet niepisana umowa Europa - Iran. Po to, żeby Europa do wojny nie miała powodów przystąpić.
2
@BillyButcher i dobrze powiedział.
3
@michal26 @Bykunn podejrzewam, że za chwilę każdy europejski statek będzie płynął na tej zasadzie. Nawet bez formalnej umowy.
0
@clyde Karolina, świat by się skończył, gdyby Ci kurak zaszkodził ;)
0
@Popitek12 ale czym to wszystko przepijesz Popi?
9
Kontenerowiec CMA CGM Kribi, należący do francuskiej grupy żeglugowej, przepłynął w czwartek przez cieśninę Ormuz - przekazała w piątek agencja Bloomberga. To pierwszy od początku wojny USA i Izraela z Iranem zachodni kontenerowiec, który pokonał ten strategiczny szlak.
W trakcie kursu, zamiast podania celu podróży, nadawał komunikat o treści "Właściciel - Francja".
@BillyButcher @Kgorecki2500 @kamyk_23 @Bykunn @Cryptolis @michal26 i inni.
0
@KamQiX @Hosh @Bykunn i znów dziwna dyskusja, a nikt nie zadał najważniejszego pytania. Czy śmieciarka była trzeźwa?
1
@Batys już nie ma do czego ;)
Ale dziękuję
10
@Cryptolis a ja myślę, że tu nie chodzi o kupowanie surowców od Iranu. Persom raczej chodzi o to, żeby Europa nie miała powodu do przyłączenia się do wojny.
9
@FCBparasiempre post w Wielki Piątek jest nakazem kościelnym. Wymyślili to ludzie.
Wymyślona religia? A, która nie jest wymyślona? Przecież Islam, Judaizm, Katolicyzm to wiara dokładnie w tego samego Boga. Tak samo Baptyści, Jechowi, Zielonośiątkowcy i inni. Wszyscy dokładnie wierzą w tego samego Boga. Różnica między Judaizmem, Islamem i Chrześcijaństwem jest na etapie Jezusa. Judaizm go nie uznaje, a Islam tak, tylko nie jako syna Bożego a proroka.
Różnica między odlamami chrześcijanstwa polega tylko i wyłącznie na praktyce i rytuałach.
25
@BillyButcher pytanie tylko, cz ktokolwiek w Europie powinien się jeszcze Pomarańczowym i jego fochami przejmować?
1
@Gary no ja bez makaronu jem. Dużo warzyw i tego nieszczęsnego mięsa jest w środku, ale nie widać na tym zdjęciu.
4
@FCBparasiempre tak, jeśli jesteś Katolikiem to musisz pościć dzisiaj. Ale na przykład Baptyści tego w ogóle nie wymagają. Wiele innych daje swobodę. Możesz na przykład odmówić sobie słodyczy, albo papierosów, a mięso możesz jeść do bólu.
I na koniec. W Biblii nie ma słowa o nakazie niejedzenia mięsa.
4
@Kgorecki2500 w sumie dobry plan byś miał. Pytanie, czy udałoby Ci się go zrealizować? Bo taki nagły przypływ tak dużej kasy może ogłupić każdego.
1
@FCBparasiempre lubisz ciekawe rzeczy, to Ci powiem.
Wiesz, że nie wszystkie odlamy Chrześcijaństwa mają nakaz niejedzenia mięsa w Wielki Piątek?
4
@MesQueUnClub_87 nie nie, haha.
To jest taka miska z dziwnego szkła.
14
Uff... Wjechało pierwsze danie.
Zupa pomidorowa na żeberkach i golonce. Zupa pół na pół ze świeżych pomidorów i pasaty.
Drugie danie trochę potem.
https://zapodaj.net/plik-8tr5EVwTYw
@MesQueUnClub_87 @Gary @clyde @Lionel_Messi10 @Kluivert_P @Kgorecki2500 @gumaz @Kozinho. @Batys
0
@draxidox kur zapiał, tego nie przewidziałem. Daruj choć raz.
1
@Kozinho. Haha... Nie no, ja jestem Łodziak z krwi i kości, ale już w mieście Uć nie mieszkam.
Też lubię z Tobą pogadać i Cię poczytać.
0
@Kazragore no generalnie jak już się osiąga piąty lub szósty level, w zależności od klasy, to postaci stają się potężne. @Kgorecki2500
7
@Popitek12 ktoś jadł mięso z patelsona?
1
@Kgorecki2500 ja póki co na jednym bananie i sześciu kawach jadę, ale to się niedługo zmieni mam nadzieję.
0
@qbsonFCBarca doradzam chińskie opony tym, których nie lubię. Bardzo nie lubię.
5
@gumaz oczywiście. Tacy nie mają skrupułów i nie potrafią uszanować żadnych świętości.
23
Nie sądzicie, że @draxidox trochę przesadza z nadgorliwością?
https://zapodaj.net/plik-gz5YP27fJd
0
@arasz1819 jeszcze jak
12
Spytałem się jednego konserwatysty, katolika, czy można jeść mięso dzisiaj
Oto jego odpowiedź:
https://zapodaj.net/plik-LqpyZZiS3O