Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kanver_ @NeroTFP1 biorę taki scenariusz w ciemno.
@MesQueUnClub_87 dla mnie Messi przestał istnieć, jak poszedł do PSG. Teraz może i do Realu iść.
5
@mrboom a historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał
0
@Kgorecki2500 no to dobrze. Tak trzymaj
1
@FCB_dimiC Magne B6 Forte Lek OTC.
Witamina D od Pharma Nord
1
@Kgorecki2500 zajmij Ty się Kacper ratowaniem Wybrzeża Mieczy, a nie skaczesz z uniwersum na uniwersum.
1
Minister energii określił maksymalne ceny paliw. Od wtorku benzyna 95 ma kosztować nie więcej niż 6,16 zł za litr, benzyna 98 - 6,76 zł, a olej napędowy - 7,60 zł.
2
@Ilka to wcale nie jest takie głupie jak brzmi nazwa.
Kwestią dyskusyjną jest tu co innego. Ale to by trzeba było przeczytać ustawę.
0
@FcPortoFan1999 nie.
3
@Zoker a jak odpowiednio przestawisz litery w tytule, to Ci wyjdzie
Real Madryt to najbardziej obrzydliwy klub w historii.
1
@Trencaxarxes jak możesz to oznaczaj mnie proszę.
2
@FcPortoFan1999 dlatego czekam na to "może kiedyś".
1
@Aragorn33 szczerze mówiąc odechciało mi się oglądać tego typu programy. Wcześniej, czy później każdy zaczyna bredzić w jedną stronę.
Szczerze powiedziawszy, to mam lepsze zajęcia do roboty.
Zacznę oglądać, jak Oski założy kanał o Ekstraklasie. @FcPortoFan1999
4
@Aragorn33 o widzisz. I tego też nie będę oglądał
4
@kanver_ to trochę bardziej skomplikowane, niż odpowiedź takie czasy lub efekt Tuska.
4
@MesQueUnClub_87 wszystko widziałem. Strefa Interesów może nie najlepsza z dzisiejszego zestawienia, ale robi wrażenie i daje do myślenia.
3
@Konradowskyy fajny utwór
1
@FcPortoFan1999 no tak, rzeczywiście mają szansę zlecieć
4
@FcPortoFan1999 nic nie wiem. Ale wydaje mi się, że Sosnowiec to ma codziennie ciężki dzień.
Cześć Oski
0
@qbsonFCBarca dokładnie.
4
@tbas zdarza mi się wspierać nazistów.
9
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze
Tymczasem w Sosnowcu
https://zapodaj.net/plik-H5vP5CNqFb
0
@Kgorecki2500 nie chcę Ci tu spojlerów rzucać, ale Lae'zel się zmienia w trakcie gry, jak dobrze rozgrywkę poprowadzisz.
0
@Kgorecki2500 tam to się robi tak.
Shadowheart ma czar rozkaz. Rzuca na diabła czar rozkaz upuścić i ten wyrzuca ten miecz.
Choć jak już się ktoś nauczy porządnie mechaniki, to tego diabła zabije i tego ilithida też. A nawet dwa kolejne diabły.
1
@Kgorecki2500 no niech będzie
0
@Kgorecki2500 graj drowem Seldarine. Ewentualnie Githem.
Sprawdzaj wszystko, zaglądaj wszędzie.
Nie śpiesz się.
0
@Kgorecki2500 zacząłeś od nowa Bg3?
0
Szalony Król
1
@FcPortoFan1999 dziękuję
2
Z okazji zjedzenia Czechów jak Knedlicki-mniam mniam bez popitki mam do Ciebie dwa pytania Oski.
1. Uprawiasz proso?
2. Lubisz kaszę jaglaną
@FcPortoFan1999
1
@Kgorecki2500 a ja się właśnie zbieram do miasta Uć.
I nie słuchaj podszeptów @Rastafarnianin . Bywam w Kaliszu. Panie, toć do tego można tylko Sosnowiec i Kraśnik porównać. No może jeszcze Zgierz. Albo łódzkie Bałuty.