2

@Gary no nie ma co dyskutować o wartości rosołu, bo jest wielka. Ale ja wolę czerninę, żurek, ogórkową czy właśnie jak napisał @PeRRy gęsty kapuśniak.

1

@michal26 @kamyk_23 przed głosowaniem nad powiekszeniem rozgrywek był raport wewnętrzny FIFA podparty szczegółowymi analizami.
Wyszło im, że jeśli zwiększą liczbę krajów z Południowej Afryki i Azji to przychody z mundialu będzie większy o około miliard dolarów.
Były obawy, że sportowo jakość spadnie, ale wszystkie modele ekonomiczne i matematyczne wykazały, że otwarcie na nowe rynki, szczególnie azjatycki i południowo amerykański będzie finansowo bardzo korzystne. Nawet przy dużym spadku oglądalności w Europie.

0

@michal26 no to jesteś w błędzie.
Stawiam dolary przeciw orzechom, że to było gruntownie zbadane.

0

@michal26 sugerujesz, że FIFA, czyli organizacja, która istnieje tylko po to, żeby zarabiać nie sprawdziła tego wcześniej? Nie zrobili żadnego rozpoznania? Żadnych badań rynku? Żadnych preferencji i długo bym wymieniał?

Jakoś w to nie wierzę.

1

@Giwera jajko na twardo podzielone na pół i włożone do talerza.

3

@Safinetka Wy się z @Gary nieźle dobraliście ;)

1

@FCBparasiempre chyba po prostu mniej liczyły się pieniądze

1

@Giwera u mnie raczej z jajkiem była zawsze. Ale muszę zrobić z pulpecikami w takim razie

0

@Frimpong niektórzy dają też do rosołu, albo ogórkowej

10

Zupa koperkowa?
Hit, czy kit?

Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.

@MesQueUnClub_87 @Gary @Safinetka @Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 @Kluivert_P @gumaz @Arkon @July_6_BcN

1

@FCBparasiempre ech.... Kiedyś to my graliśmy w tę piłkę

4

@Kgorecki2500 czyli przeterminowane

6

@NeroTFP1 żart to to nie jest, ale już data wprowadzenia nieprzypadkowa.

1

Czyli jednak wysyłamy wsparcie


0

@Ilka najlepszy zawodnik w historii grał co prawda dla Argentyny, ale kiedy to było. Lata 80-te poprzedniego wieku.
Drugi najlepszy grał dla Brazoli. Tak jak trzeci.

2

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Samotne.

Rzeka ocalenia świetny film

22

Czytam właśnie, że siarka zdrożała o 40% na światowych rynkach. Hel też mocno w górę.
Czyli zaraz, stal w górę, inne metale jeszcze bardziej w górę. Czyli zaraz po tym zdrożeje wszystko.
Śpieszcie się kupować konsole, smartfony, telewizory i inne duperele, bo jeszcze krótko będzie tanio.

A wszystko to dzięki szachom 5D szalonego człowieka.

0

@Ilka u mnie jest ok.
Hiszpania, Portugalia, Brazylia

3

@MessiForeverTheBest zgłoszone za spojler.

9

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze

Do piłkarzy - spieprzyliście nam Prima Aprilis!

0

@michal26 my od dawna graliśmy na trzech stoperów. Przyszedł nowy trener i w najważniejszych meczach miał odwrócić wszystko do góry nogami?
No raczej nie. Czas na zmianę taktyki przyjdzie teraz.

0

@Kgorecki2500 aspiryna i do łóżka. Jutro będziesz zdrowy i gotowy na nowe przygody w BG3.

1

@Arkon rozumiem.

1

@Kgorecki2500 smacznie i tanio. I w sumie zdrowo.

2

@Kgorecki2500 to usmaż więcej, bo Drapek i Sowodźwiedź wszystko zeżrą.

1

@gumaz z masłem czosnkowym i limonką. Uwielbiam.
Ale kupuję tylko mrożone. Jakoś nie miałbym serca wrzucać na żywca do wrzątku.

5

@MesQueUnClub_87 jadł bym prosto z tego patelsona

2

@Batys ja kiedyś w ogóle nie wchodziłem na La Bambę i tylko artykuły czytałem. Teraz jest zupełnie odwrotnie.

4

@Batys dlatego już w ogóle nie wchodzę w artykuły.
Nie będzie redakcja pluć nam w twarz, ni dzieci nam bajtować.

2

@draxidox póki nie grożą nam braki paliwa, to nie widzę powodu, żeby wprowadzać ograniczenia.
Orlen zarabia, stacja zarabia, prywaciarz zarabia, firma transportowa zarabia i w końcu budżet zarabia.

A to wszystko Fur Deutschland.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?