Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 prawda. Tęsknisz już za Ekstraklasą Oski?
3
@draxidox trzeba było nie donosić na dziadka, że rower na chodniku parkuje
3
Iranowi chyba Bóg Piorunów pomaga.
Pierun w Burdż Chalifę szczelił.
1
@draxidox jakby mu tak przejechać gwoździem od przedniego do tylnego światła, to może by się czegoś nauczył.
0
@Rifek oczywiście, że tak
1
@Kgorecki2500 i tak oto niedługo się okaże, że Chiny nie muszą nic robić, żeby stać się najpotężniejszym mocarastwem. Ruskie się wykrwawiaja w Ukrainie, a USA rozbraja na Bliskim Wschodzie.
1
@FcPortoFan1999 dziękuję.
2
Z okazji wygranej Polski U-21 mam do Ciebie dwa pytania Oski.
1. Uprawiasz kapustę?
2. Lubisz gołąbki?
@FcPortoFan1999
1
@Rupert_Haubica ciekawe, czy Guardiola by się zamienił? Skoro Polak Rodak ma lepszą liczbę
6
@NeroTFP1 skoro przy badaniu można kolana pomylić, to i Karola można pomylić.
Co nie @Karol145 ?
2
@Kgorecki2500 u mnie tego na szczęście nie ma.
0
@ferdas_rawa nie nie. To będzie osobne konto, które możesz sobie otworzyć. W banku, albo biurze maklerskim.
0
@Chimera niech przyjdzie. Dostanie napiwku ile trzeba.
Blika nie używam.
3
@lithotripter ja też mieszkam na wsi i mi tu dowożą jak chcę. Ale raczej nie chcę. Boję się, że mi w progu @Kgorecki2500 się pojawi.
1
@Arkon sposób na ominięcie
1
@Kgorecki2500 ja pierdziele, zamiast kręcić biznes, to ten na wycieczkę jedzie. I jeszcze bym zrozumiał, gdy to było do Łodzi, Gdańska, Białegostoku, czy nawet do Sosnowca. Ale Poznań? Ty wiesz z kim oni trzymają?
1
@Adran360 no ale były zrobione. Nie tyle czy im się to będzie opłacać, a na ile im się to będzie opłacać. To tak działa.
0
@Lionel_Messi10 ja doskonale wiem jak działa biznes amerykański. Zrobili badania, w tym fokusowe i wyszło, że im to się opłaci. Gdyby im tak nie wyszło, to by nie nazwali. Taka prawda. Zapewne za jakiś czas cena biletu na tę trybunę pójdzie w górę.
3
@Messibestplayerintheworld tu chodzi tylko i wyłącznie o marketing.
@Kgorecki2500
0
@FcPortoFan1999 to dobrze. Odpoczniesz.
1
@Roobo taaa.... Ciekawe skąd miałeś patelnię?
https://zapodaj.net/plik-X4Awii3r5i
0
@ProMILs punkt widzenia jak zwykle zależy od punktu siedzenia. Domyślam się, że dla trenera kadry każdy mecz jest ważny, żeby zgrać zespół. Szczególnie, że kadra tych meczów nie gra za dużo.
1
@michal26 to ma pokazać, że dobry rząd z jeszcze lepszym Tuskiem pilnują i walczą ze spekulantami.
Oj Panowie, przecież to podstawy każdej władzy.
1
@FcPortoFan1999 tak myślałem cześć Oski.
Weekend?
1
@Arkon nie, tylko ten fundusz
3
@MesQueUnClub_87 a rzuć to wszystko i jedź w Bieszczady. Te żeberka jagnięce zrób. Ja dojadę jutro.
1
@Marusek a to mój nr 2 Michała.
1
@mmaciass pogadam. Jeśli nie dziś wieczorem, to jutro
1
@mmaciass wiesz co Maciek. Ja wieczorem mogę pogadać o tej Tesli z jej byłym właścicielem, bo ciężko mi się mądrzyć teraz. Ale z tego co pamiętam, to on słyszał przed zakupem te same gadki. Jakie te baterie nie są super i w ogóle i w szczególe. A potem się zesrało.
0
@Azazel_Pazuzu trzeba by Oskiego zapytać. @FcPortoFan1999 ?