1

@Frimpong a kto to kur zapiał jest Pietruszewski?

7

@PatrychoO obejrzałeś całe Fakty, żeby nam to napisać? Szacun

1

Ja dzisiaj tak

1

@FcPortoFan1999 cześć Oski

0

@gumaz z wędliną, serem żółtym i ogórkiem.

9

@FCBparasiempre no to było żenujące

1

@MagFCB zgadzam się w 100%

3

@NeroTFP1 po prostu GOAT

2

@eckov nadal nie odpowiedziałeś, jak rząd stworzył problem, że paliwo podrożało.

P. S. Jak już tak porównujesz cenę za baryłkę i cenę dolara, to porównaj dodatkowe zmienne, które są równie ważne.
Cena transportu tej baryłki i cenę przerobu tej baryłki.
A na koniec porównaj marże Orlenu miesiąc po miesiącu do tego 2022.

1

@clyde usuń to, bo jak stowarzyszenie Kurczak Polski to zobaczy, to się doigrasz. Taka zdrada kury na rzecz wpieprza?

1

@JimMorrisonFCB golonka z indyka i szynka wieprzowa.

10

@eckov możliwe. Ale wytłumacz mi jak ten rząd spowodował, że wzrosły cen paliw? Czyżby Tusek namówił Donalda do bezsensownego ataku na Iran?

10

Ona jest jednak niepodrabialna. I jeszcze ten napis o Niemcu...

0

@michal26 ja w sumie też nie. Szczególnie, że dzisiejszej władzy to ten Braun trochę na rękę jest. I trochę też Konfie

5

@kubix05 lubię bardzo

3

@FCB_dimiC no to ja nie wiem co mam myśleć

3

@AssisMoreira niestety @Popitek12 wszystko zamówił. A on może i rachunki małe płaci, ale za to pincet napiwku rzuci

0

@Czyhrynski jak się pojawi sensowna alternatywa, to może przestaną. Problem jest, że od 20 lat się nie pojawia.

0

@michal26 jakby była wola i chęci, to go w pół roku skażą.

2

@Batys dzięki. :)

6

@Batys następnym razem, bo i tak nie zdążysz. ;)

@MesQueUnClub_87 w sumie to można i z ogórem dryblasem. Też mam własnej roboty.

15

@MesQueUnClub_87 tak wyglądają te kiełbaski własnej roboty. I cwikla do tego. Też własnej roboty..

I uprzedzając wpisy, że mało. To pierwsza próba. Kiełbasek zrobiłem wczoraj 48 sztuk.

https://zapodaj.net/plik-N3Wxr15rJL

1

@Vegeta88 ryby różne wedzilem. Łososia jeszcze nie, ale spróbuję

2

@michal26 @macio_944 dlatego trzeba go szybko i prawomocnie skazać za któryś z jego odpałów. Żeby nie mógł startować.

1

@Vegeta88 tak. Ja mam w domku letniskowym. Teraz będę stawiał przy domu.

1

@michal26 Daryush Yahya Teramp-Zadeh

0

@michal26 no nie do końca tak można. Wiesz, że mając dwie stacje benzynowe dzisiaj do jednej kupisz litr paliwa w hurcie po 4 zł, a jutro do drugiej po 4,50, albo drożej? To są wcale nierzadkie sytuacje.

3

@MesQueUnClub_87 @kubix05 zawsze klasa, ale podroby już nie te i bardzo rzadko jadam.

@lajcior u mnie też, jak miały być na słodko. Częściej jednak był do nich gulasz

0

@Colon Odyssey. A Dixie Dregs to nowe dla mnie odkrycie.

2

@MesQueUnClub_87 dobre są.
A niedługo będę miał wędzarnie, więc będą lepsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?