Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong a kto to kur zapiał jest Pietruszewski?
7
@PatrychoO obejrzałeś całe Fakty, żeby nam to napisać? Szacun
1
Ja dzisiaj tak
1
@FcPortoFan1999 cześć Oski
0
@gumaz z wędliną, serem żółtym i ogórkiem.
9
@FCBparasiempre no to było żenujące
1
@MagFCB zgadzam się w 100%
3
@NeroTFP1 po prostu GOAT
2
@eckov nadal nie odpowiedziałeś, jak rząd stworzył problem, że paliwo podrożało.
P. S. Jak już tak porównujesz cenę za baryłkę i cenę dolara, to porównaj dodatkowe zmienne, które są równie ważne.
Cena transportu tej baryłki i cenę przerobu tej baryłki.
A na koniec porównaj marże Orlenu miesiąc po miesiącu do tego 2022.
1
@clyde usuń to, bo jak stowarzyszenie Kurczak Polski to zobaczy, to się doigrasz. Taka zdrada kury na rzecz wpieprza?
1
@JimMorrisonFCB golonka z indyka i szynka wieprzowa.
10
@eckov możliwe. Ale wytłumacz mi jak ten rząd spowodował, że wzrosły cen paliw? Czyżby Tusek namówił Donalda do bezsensownego ataku na Iran?
10
Ona jest jednak niepodrabialna. I jeszcze ten napis o Niemcu...
0
@michal26 ja w sumie też nie. Szczególnie, że dzisiejszej władzy to ten Braun trochę na rękę jest. I trochę też Konfie
5
@kubix05 lubię bardzo
3
@FCB_dimiC no to ja nie wiem co mam myśleć
3
@AssisMoreira niestety @Popitek12 wszystko zamówił. A on może i rachunki małe płaci, ale za to pincet napiwku rzuci
0
@Czyhrynski jak się pojawi sensowna alternatywa, to może przestaną. Problem jest, że od 20 lat się nie pojawia.
0
@michal26 jakby była wola i chęci, to go w pół roku skażą.
2
@Batys dzięki. :)
6
@Batys następnym razem, bo i tak nie zdążysz. ;)
@MesQueUnClub_87 w sumie to można i z ogórem dryblasem. Też mam własnej roboty.
15
@MesQueUnClub_87 tak wyglądają te kiełbaski własnej roboty. I cwikla do tego. Też własnej roboty..
I uprzedzając wpisy, że mało. To pierwsza próba. Kiełbasek zrobiłem wczoraj 48 sztuk.
https://zapodaj.net/plik-N3Wxr15rJL
1
@Vegeta88 ryby różne wedzilem. Łososia jeszcze nie, ale spróbuję
2
@michal26 @macio_944 dlatego trzeba go szybko i prawomocnie skazać za któryś z jego odpałów. Żeby nie mógł startować.
1
@Vegeta88 tak. Ja mam w domku letniskowym. Teraz będę stawiał przy domu.
1
@michal26 Daryush Yahya Teramp-Zadeh
0
@michal26 no nie do końca tak można. Wiesz, że mając dwie stacje benzynowe dzisiaj do jednej kupisz litr paliwa w hurcie po 4 zł, a jutro do drugiej po 4,50, albo drożej? To są wcale nierzadkie sytuacje.
3
@MesQueUnClub_87 @kubix05 zawsze klasa, ale podroby już nie te i bardzo rzadko jadam.
@lajcior u mnie też, jak miały być na słodko. Częściej jednak był do nich gulasz
0
@Colon Odyssey. A Dixie Dregs to nowe dla mnie odkrycie.
2
@MesQueUnClub_87 dobre są.
A niedługo będę miał wędzarnie, więc będą lepsze