1

@Kinginiesta przecież to i tak pewnie tylko dla Niemców.

0

@prodigy tak to właśnie wygląda

1

@MesQueUnClub_87 u mnie ogórkowa na pierwsze.
Na drugie białe kiełbaski własnej roboty, zapiekane w air frajer. Do tego jakaś sałatka grecka.

3

Co ten Tusk odstawia? Teraz nam Niemcy wpadną i całą benzynę wypiją.


Rząd podjął decyzję o obniżce VAT-u i akcyzy na paliwa. Dzięki temu ceny na stacjach paliw spadną. - Od wielu dni, nie tylko my Polacy, ludzie na całym świecie cierpią konsekwencje wojny na Bliskim Wschodzie - powiedział w czwartek w trakcie konferencji prasowej premier Donald Tusk.

Premier zapowiedział obniżenie stawki VAT z 23 proc. na 8 proc., a także obniżenie akcyzy do minimum wymaganego przepisami unijnymi - benzyna o 29 groszy, olej o 28 groszy. Jak dodał, jeszcze przed Wielkanocą ceny paliw powinny być niższe.

0

@Kgorecki2500 nie bierz. Najpierw skończ Baldura.

2

@MesQueUnClub_87 ja też mam takie podejście, bo w sumie nie mamy na to żadnego wpływu.
Mam jedynie cichą, lecz płonną nadzieję, że niektórzy się ogarną. Że dojdą do wniosku, że nie warto wkładać łapy do wrzątku, żeby sprawdzić, czy się popatrzą.

0

@capricornusjrk oczywiście, że tak.

3

@Karol145 no jak Ci się robią zbyt często, albo krwawią, albo są zbyt bolesne, to jedyne wyjście to proktolog.

6

@MesQueUnClub_87 @Bykunn a wiecie, że najprawdopodobniej będzie tylko gorzej? W zasadzie w większości krajów zachodu zaczyna być coraz bardziej widoczna wojna plemienna. I coraz bardziej odchyleni politycy dochodzą do głosu. Robią coraz głupsze rzeczy, a społeczeństwo coraz bardziej im przyklaskuje.

0

@urbipl u mnie tak


40

Donald Trump oznajmił, że Teheran chciał uczynić go nowym najwyższym przywódcą Iranu. — Nie, dziękuję. Nie chcę tego — miał, według własnych słów, odpowiedzieć prezydent USA.

Może i najsilniejszym mocarastwem rządzi wariat. Może i będziemy płacić po kilkanaście złotych za litr paliwa. Może i będą kolejne wojny i ludzie będą ginąć.

Najważniejsze, że kogoś tam piecze.

A ja się tak uśmiecham do tych, co pisali o geniuszu Trumpa i jego szachach 5D. Ależ to były zachwyty.

0

@Ilka ludzie, którzy nie oglądają tv szukają informacji gdzie indziej. Nie tylko na fejsie.
A jak ktoś liczy na informacje tylko z fejsat, to sam skazuje się na niedoinformowanie. Bo fb nigdy nie był i nie jest medium informacyjnym.

0

@michal26 a to nie są szachy 5D 4K 720p turbo 200 KM z wtryskiem?

0

@Ilka ja w ogóle nie oglądam tv. Nie czytam też tych portali i gazet. Natomiast weryfikacja Twoich słów zajęła mi 5 sekund.
A fejsbuka nie mam wcale.

9

Nie ma żadnych negocjacji - przekazał irański minister spraw zagranicznych Abbas Aragczi, wskazując, że Teheran nie godzi się na zawieszenie broni w konflikcie z USA i Izraelem, a "wróg musi wyciągnąć lekcję".
Tymczasem Donald Trump przekonuje, że Iranowi bardzo zależy na zawarciu porozumienia pokojowego, jednak władze kraju "boją się o tym powiedzieć".


2

@JimMorrisonFCB @Chada widzę, że jest nas więcej.

6

@lajcior wcale. Moja żona twierdzi, że nie lubi patrzeć no coś, co umiera.
A do ogrodu i donic sama sobie kupuje.

4

@Ilka jakie media masz na myśli?
Newsweek o tym pisał, Onet pisał, WP.pl pisała, tvn i tvn24 o tym mówili i pisali.

Najmniej o tym w Radio Maryja i Trwam, bo temat pedofilii jest dla tych mediów niewygodny.

Edit, bo musiałem sprawdzić. TVP też pisało i mówiło.

0

@draxidox dotarcie do firmy zajmuje mi 75-90 minut. W zależności od pory dnia. Między innymi dlatego coraz rzadziej tam jeżdżę. Raz w tygodniu to maks chyba, że coś wypadnie.

1

@mmaciass ja wiem, że to luźna dyskusja. Ja wiem, że napisałeś, że to utopia.
Ale jednocześnie dodaje, że system jednowładztwa nigdy nigdzie się na dłuższą metę nie sprawdził. Nawet u tych średniowiecznych królów.

1

@mmaciass Ty naprawdę myślisz, że na świecie jest człowiek, który przejmie jednoosobowo władzę w kraju, rozliczy i wsadzi elity do pierdla i na tym koniec? No tak nie będzie. On sobie stworzy własne elity, które będą kradły. Jeszcze szybciej i jeszcze więcej. Świat to przerabiał tysiące razy. Czasem na wielką skalę, czasem na małą.

2

@MesQueUnClub_87 wszystko widziałem. Życie jest piękne najlepszy

2

@Hosh i w sumie na tym można zakończyć całą dyskusję.

2

@AmigoBlancos nie wiem o co Środzie chodziło i to w czwartek, bo zapewne wypowiedź ucięta. Wiem natomiast, że zwierzęta hodowlane mają coś, co można nazwać obywatelstwem. Mają też paszporty.

Taka ciekawostka nie związana z wypowiedzią Środy, ale związana ze zwierzętami.

Jak w Polsce pójdziesz z psem, koniem, krową do weterynarza, to ten zbada odpowiednią kończynę zwierzęcia.

2

@mmaciass coś mi się wydaje, że przez ostatnie dwadzieścia lat, to my urośliśmy o wiele bardziej, niż za czasów Piłsudskiego.
Problem nie jest w rozwoju tego kraju, bo ten się rozwija w bardzo szybkim tempie, przynajmniej według mnie. Problem jest w tym, że niektórzy tego nie widzą, lub nie chcą zobaczyć. Szczególnie młodzi, którzy nie pamiętają, nie znają z autopsji lat 90-tych. Ja znam i pamiętam.

Problemem demokracji jest to, że jest powolna. Ale dzięki tej powolności jest bardziej przemyślana. Dyktator dziś podejmie decyzję, a jutro jest wprowadzana. Bez oglądania się na skutki, efekty uboczne itp.

2

@Konradowskyy i tak można dzień zaczynać

0

@marcin62 no ja wczoraj zacząłem nową grę przez tego Kacpra @Kgorecki2500 .

Paladyn zemsty dwa poziomy, reszta w barda kolegium mieczy. Rasa drow.

3

@mmaciass może nie, że dajcie spokój. Ale tak, jeśli coś takiego wyjdzie po stronie Konfy, pisu, PSL, Lewicy, a nawet Gaśniczaków, to nie łyknę, że partia do kampanii wyborczej wzięła świadomie pedofila.

Bo jak napisałem wyżej. Czym innym jest jakieś celowe chronienie takiej osoby, a czym innym wystawianie jej na światło dzienne, gdy walczy się o każdy głos.

2

@Arden gdyby ją kryli, pomagali jak piszesz, to byłbym skłonny w to uwierzyć. Ale nie łykam tego, że jakakolwiek partia, szczególnie duża partia ot tak, mając wiedzę bierze do kampanii wyborczej pedofila. No po prostu tego nie łykam i tyle. I wbrew temu, co pisze @Prorokk nie chodzi i o platformę, na którą mam z resztą totalnie wywalone. Bo żadna partia czegoś takiego świadomie by nie zrobiła.

7

@Arden Ty naprawdę uważasz, że jakąkolwiek partia, świadomie wzięłaby do kampanii wyborczej kogoś, kto ma zarzuty o pedefilie?

Ja tu naprawdę nie chcę nikogo bronić. Zastanawia mnie tylko tok i sposób myślenia ludzi takich jak Ty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?