Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ilka mogę Ci nawet dokładną datę urodzin podać
1
@Marusek tak, to prawda
5
@heniusss haha, udało to Ci się
1
@michal26 ja tak mam od wielu lat. Nie piję słodkich napojów, alko i nie jem słodyczy. Energetyków nie piłem nigdy. Jednego Red Bulla ze 20 lat temu i nigdy więcej.
13
@majkiii nie. Lucek wysłał zdjęcie mikrusa do @clyde i podpisał Pytong. A Karolina mało się nie udusiła ze śmiechu
1
@Ilka zodiakalne panny, szczególnie te urodzone pod koniec, a nawet na przełomie znaków zodiaku tak już mają
0
@BorzyKrzys w zasadzie, to chyba dobra pora, żeby wrócić do tego serialu, a raczej sezonu
4
@Comentateiro suchar z szynką
0
@Spacedragon Nine Dead, Identity, Exam, Escape Room
1
@NeroTFP1 no właśnie
1
@Kozinho. Podobno. Ja nie wiem
2
@MesQueUnClub_87 tak, szczególnie Nieoszlifowane
1
@Ilka w sumie możliwe. Choć ja od początku nowego stadionu w loży siedzę
2
@Kozinho. Zaraz za braćmi Mroczek
3
@escarabajo on ma zajebista umowę z Netflix. A zagrał tylko w
Jay Kelly i Happy Gilmore 2
6
Pierwsza dziesiątka aktorów, którzy zarobili najwięcej w 2025 roku.
1. Adam Sandler – 48 mln USD
2. Tom Cruise – 46 mln USD
3. Mark Wahlberg – 44 mln USD
4. Scarlett Johansson – 43 mln USD
5. Brad Pitt – 41 mln USD
6. Denzel Washington – 38 mln USD
7. Jack Black – 28 mln USD
8. Jason Momoa – 28 mln USD
9. Daniel Craig – 27 mln USD
10. Millie Bobby Brown – 26 mln USD
7
@FajfusLodowy ja dzisiaj jestem
Czarnek - Srarnek
2
@Ilka może się kiedyś na stadionie spotkamy ;)
1
@kubix05 kto wie? Może się darła po swojemu "naszym klubem RTS, cała Polska o tym wie....."
@Ilka
2
@Ilka ja pamiętam ten mecz. Trudno powiedzieć, że wtedy kibicowałem Widzewowi, ale ojciec kibicował, dziadek kibicował.
@kubix05
1
@Kozinho. Pierwszą budowę uwaliło referendum.
Potem to raczej brak kasy. A potem populizm pisu.
2
@AlexDark00 no widzisz. Też nie
2
@AlexDark00 ja na KO, Tuska itd. Nie głosowałem
3
@Kozinho. Stary, od początku lat 90-tych mogliśmy, a nawet planowaliśmy budować atom. Najpierw został uwalony przez referendum i już mi się nie chce pisać, którzy politycy podburzyli ludzi.
Potem UE dała nam narzędzia i sposób finansowania tej elektrowni. To pis rozpieprzył te pieniądze.
Teraz w końcu zaczęliśmy.
2
@Kozinho. Niestety, albo stety nie kłamię. Problem polskiego węgla jest jeden. Jest on za głęboko. A drugi, choć o wiele mniejszy, to to co napisałeś. Przywileje górników, związki i inne pierdoły.
7
@Kozinho. Pytałem i rozmawiałem o tym nie raz ze specami z Politechniki Śląskiej.
Dane za zeszły rok to.
Koszt wydobycia tony węgla o rynkowej wartości 320 - 460 złotych polskich to było 1000 złotych. W tym ten cały Ets to było 4,30 zł.
6
@michal26 tak jak za rozdziałem kościoła? ;)
16
@Arkon bo taki @AlexDark00 też ma głos w wyborach.
20
@Arkon nie będzie żadnego powrotu do węgla. I z tego sobie zdają sprawę wszyscy ważniejsi politycy. Nawet ci z pisu, czy Konfy. I wcale nie chodzi tu o UE czy inne rzeczy.
0
@Colon Walkway to Heaven