0

@Ilka mogę Ci nawet dokładną datę urodzin podać

1

@Marusek tak, to prawda

5

@heniusss haha, udało to Ci się

1

@michal26 ja tak mam od wielu lat. Nie piję słodkich napojów, alko i nie jem słodyczy. Energetyków nie piłem nigdy. Jednego Red Bulla ze 20 lat temu i nigdy więcej.

13

@majkiii nie. Lucek wysłał zdjęcie mikrusa do @clyde i podpisał Pytong. A Karolina mało się nie udusiła ze śmiechu

1

@Ilka zodiakalne panny, szczególnie te urodzone pod koniec, a nawet na przełomie znaków zodiaku tak już mają

0

@BorzyKrzys w zasadzie, to chyba dobra pora, żeby wrócić do tego serialu, a raczej sezonu

4

@Comentateiro suchar z szynką

0

@Spacedragon Nine Dead, Identity, Exam, Escape Room

1

@NeroTFP1 no właśnie

1

@Kozinho. Podobno. Ja nie wiem

2

@MesQueUnClub_87 tak, szczególnie Nieoszlifowane

1

@Ilka w sumie możliwe. Choć ja od początku nowego stadionu w loży siedzę

2

@Kozinho. Zaraz za braćmi Mroczek

3

@escarabajo on ma zajebista umowę z Netflix. A zagrał tylko w
Jay Kelly i Happy Gilmore 2

6

Pierwsza dziesiątka aktorów, którzy zarobili najwięcej w 2025 roku.

1. ​Adam Sandler – 48 mln USD
​2. Tom Cruise – 46 mln USD
​3. Mark Wahlberg – 44 mln USD
4. ​Scarlett Johansson – 43 mln USD
5. ​Brad Pitt – 41 mln USD
6. ​Denzel Washington – 38 mln USD
7. ​Jack Black – 28 mln USD
8. ​Jason Momoa – 28 mln USD
9. ​Daniel Craig – 27 mln USD
​10. Millie Bobby Brown – 26 mln USD

7

@FajfusLodowy ja dzisiaj jestem
Czarnek - Srarnek

2

@Ilka może się kiedyś na stadionie spotkamy ;)

1

@kubix05 kto wie? Może się darła po swojemu "naszym klubem RTS, cała Polska o tym wie....."

@Ilka

2

@Ilka ja pamiętam ten mecz. Trudno powiedzieć, że wtedy kibicowałem Widzewowi, ale ojciec kibicował, dziadek kibicował.
@kubix05

1

@Kozinho. Pierwszą budowę uwaliło referendum.
Potem to raczej brak kasy. A potem populizm pisu.

2

@AlexDark00 no widzisz. Też nie

2

@AlexDark00 ja na KO, Tuska itd. Nie głosowałem

3

@Kozinho. Stary, od początku lat 90-tych mogliśmy, a nawet planowaliśmy budować atom. Najpierw został uwalony przez referendum i już mi się nie chce pisać, którzy politycy podburzyli ludzi.
Potem UE dała nam narzędzia i sposób finansowania tej elektrowni. To pis rozpieprzył te pieniądze.
Teraz w końcu zaczęliśmy.

2

@Kozinho. Niestety, albo stety nie kłamię. Problem polskiego węgla jest jeden. Jest on za głęboko. A drugi, choć o wiele mniejszy, to to co napisałeś. Przywileje górników, związki i inne pierdoły.

7

@Kozinho. Pytałem i rozmawiałem o tym nie raz ze specami z Politechniki Śląskiej.
Dane za zeszły rok to.

Koszt wydobycia tony węgla o rynkowej wartości 320 - 460 złotych polskich to było 1000 złotych. W tym ten cały Ets to było 4,30 zł.

6

@michal26 tak jak za rozdziałem kościoła? ;)

16

@Arkon bo taki @AlexDark00 też ma głos w wyborach.

20

@Arkon nie będzie żadnego powrotu do węgla. I z tego sobie zdają sprawę wszyscy ważniejsi politycy. Nawet ci z pisu, czy Konfy. I wcale nie chodzi tu o UE czy inne rzeczy.

0

@Colon Walkway to Heaven

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?