11

@Arkon to można było przewidzieć. Z resztą ja pisałem tutaj, że ten gość będzie robił wszystko co Kaczka powie. To inni myśleli, że on jakiś pro Konfa, czy pro Polska, bo podpisał jakiś nic nieważny świstek u Mentzena.

Pozdrawiam @michal26

3

Oski, kto tam się dzisiaj przełamie? Cracovia czy Wisła. A może sprawiedliwy remis?

@FcPortoFan1999

12

@Arkon w niczym mnie nie zaskoczył. Od początku pisałem, mówiłem, że to podnóżek Kaczyńskiego.

1

@kubix05 dzięki.
Spacer też będzie.

1

@kubix05 jeszcze jak.
U mnie już grill startuje. Będą pieczarki, dorsz, karkówka i filet z indyka. Będą grillowane bakłażany i cukinie. Na koniec wrzucę ziemniaki i zeżremy z masełkiem.

1

@MesQueUnClub_87 tak. Ja sobie cenię Twoją filmową wiedzę i polecajki

1

@FcPortoFan1999 to jak były dobre do sprzedaży, to dlaczego już nie uprawiasz?

1

@FcPortoFan1999 truskawki dobre, ale mam uczulenie

0

Z okazji tego, że jutro jest niedziela 15 marca, mam do Ciebie dwa pytania Oski.

1. Lubisz słodką herbatę?
2. Uprawiasz truskawki?

@FcPortoFan1999

0

@michal26 tak, to są gotowe rolki. Ale potem musi się to ukorzenianić. Rolka, to tak naprawdę tylko inny sposób zakładania trawnika. Szybszy, niż wysiew.
Ale dopóki warunki atmosferyczne nie pozwolą, to nikt nowych rolek nie położy. Być może niektórzy to zrobią w przerwie na reprezentację.
Te rolki, żeby po nich tylu chłopa biegało też się muszą ukorzenić.

1

@FcPortoFan1999 nie nie nie.

5

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Ale się piękna sobota zapowiada. U mnie 19 stopni prognozują. I słońce. Czyli dzień w ogrodzie i grill na pełnej wjeżdżają.

@MesQueUnClub_87 byliśmy wczoraj na "Dobry Chłopiec". Bardzo udana produkcja. Polecam każdemu.

1

@FcPortoFan1999 będę brał @Ilka pod uwagę, jak będę miał jakieś gorące informacje. A sam wiesz, że mam je dużo wcześniej, niż wszyscy dziennikarze razem wzięci.

0

@michal26 to nie tak, że nie potrafią zadbać o trawę. W Łodzi zarżnięto trawę, bo nie chciano pierwszej kolejki przełożyć. Było koło minus 10 - 20 stopni, a trzeba było ogrzewanie włączyć. I to samo w sobie spowodowało katastrofę, bo zbyt duża różnica temperatur między korzeniami, a wierzchołkami trawy była. Do tego piłkarze dopełnili dzieła zniszczenia. A po meczu? Można tylko piaskować, bo w takich warunkach nic nie urośnie.

Z tego co wiem od osoby, która się na tym zna i zajmuje zawodowo, to my w Polsce nie mamy dobrego klimatu do porządnej trawy. Wilgoć powietrza jest nie taka jak trzeba.

4

@Roobo co z tego, że chcieli. Plan zagospodarowania przestrzennego przewidywał inaczej.
Wszyscy w tym kraju chcieli autostrad, byle nie koło nich. Wszyscy mówią, że za mało mieszkań, ale jak ktoś buduje, to byle nie koło mnie, bo ja chcę park.

Tamy, przy tej Jantarowej jest nowe osiedle, więc każdy kto kupował mieszkanie mógł się dowiedzieć, co będzie obok. Czy park, czy bloki.

1

@kamyk_23 przesłucham. Dzięki.

1

@Marusek dodawaj dodawaj

1

@Ilka ja nigdy nie poszczę. Dzień bez mięsa to dzień stracony i ciągle głodny jestem.

1

@Marusek znów Smokie lepszy

1

@Ilka u mnie ryba na obiad jest w środy i soboty lub niedziele.
Dzisiaj to akurat miałem kapuśniak na żeberkach z wczoraj, a drugie danie zjemy w mieście Uć.

1

@kubix05 no nieraz ryby też. Ale generalnie ja mięsny jestem

1

@gumaz nie nie nie. Mnie dzisiaj nie będzie.

0

@Colon tak, bo mam słabość do Nalepy.

2

@kubix05 jajko to jest dobre na śniadanie, a nie obiad.

@MesQueUnClub_87 zamiast jajka schabowy. Mizeria może zostać, a kefir jak najbardziej.

2

@Colon nie no, oczywiście, że Breakout

2

1

Cześć Oski

Gotowy na Ekstraklasę?

@FcPortoFan1999

1

@michal26 i tak to by się na chwilę obecną skończyło. Jak będzie za pótora roku? Stawiam, że tak samo. Ale tu się wiele jeszcze może wydarzyć. Z tym, że mimo wszystko tu pis ma przewagę na prawej stronie. Jeszcze.

1

@michal26 jakie 20? Trzy ostatnie sondaże to między 12,5 a 15,3.


4

@michal26 Konfa nie zdobędzie 20+%.
Jak zdobędzie 15 to dla nich aktualnie sufit.

Postawa Mentzena jest radykalna i ja się z Tobą zgodzę. Ale ona jest radykalna na teraz. Po wyborach wszystko się zmieni bo będzie zupełnie inna rzeczywistość.

Inaczej mówiąc, postawa Mentzena jest radykalna, bo może być radykalna i jest na chwilę obecną opłacalna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?