Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 w sumie, to się cieszę, że mój syn zgarnął sobie dziewczynę do domu. Zamieszkała z nim i gotuje normalne żarcie.
2
@kubix05 oglądałem to ze sto razy za dzieciaka
2
@Kgorecki2500 jeszcze trochę testowania tego szajsu, to czekają Cię testy wątroby.
Przecież taki gulasz węgierski to bardziej ryje podroby, niż pięć lat chlania wódki.
3
@Gary @FCBparasiempre albo tamto Camp Nou było oddawane, jak te Laporty
3
@Ojciec5tkidzieci kiedy już stwierdzę, że polska polityka osiągnęła dno, to zawsze znajdzie się ktoś, kto zapuka spod spodu.
0
@FcPortoFan1999 wolisz Oskar, Oskarze, Szanowny Panie Oskarze?
3
@FcPortoFan1999 Oski, ja jestem Michał, nie Oskar.
Stawiam na pracoholizm
0
Cześć Oski. Jak tam Ci minął dzień w pracy?
0
@FcPortoFan1999 spokojnie Oski. Pytania nie będą trudne.
2
@zgiru tak, szkoda
2
@Colon Hear My Train A Comin. Zdecydowanie
1
@MesQueUnClub_87 u mnie jest kapuśniak na żeberkach. A może to kwaśnica? Bo chyba mamy różne nazwy. W każdym razie zupa na kapuście kiszonej i żeberkach.
Na drugie kotlet mielony z mięsa wołowego i indyczego. Plus surówka
2
@Marusek Smoki jednak lepsi od Abby
6
@Filipem myślę co @MesQueUnClub_87 ma na obiad dzisiaj
20
Ależ tu dzisiaj na La Bambie zazdrość o powodzenie i o to jak rozchwytywany jest @Kessie wybiła.
10
Saturny 2026 – Lista serialowych nagród
- Najlepszy aktor w serialu telewizyjnym: Diego Luna (Andor)
- Najlepsza aktorka w serialu telewizyjnym: Rhea Seehorn (Pluribus)
- Najlepszy serial horror: TO Witajcie w Derry
- Najlepszy serial science-fiction: Andor
- Najlepszy serial superbohaterski: Peacemaker Sezon 2
- Najlepszy serial fantasy: Outlander
- Najlepszy serial akcji / przygodowy: Duster
- Najlepszy serialowy thriller: Dexter: Zmartwychwstanie
- Najlepszy nowy serial: Pluribus
- Najlepsza prezentacja telewizyjna: The Walkid Dead Daryl Dixon
- Najlepszy animowany telewizyjny serial lub program specjalny: Predator: Pogromca zabójców
- Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu telewizyjnym: Stellan Skarsgård (Andor)
- Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu telewizyjnym: Karolina Wydra (Pluribus)
- Najlepsza kreacja młodego aktora lub aktorki w serialu telewizyjnym: Ravi Cabot-Conyers (Załoga rozbitków)
- Najlepszy występ gościnny: David Dastmalchian (Dexter: Zmartwychwstanie)
@MesQueUnClub_87 @Gary @Arkon @Giwera @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @shinthps @BorzyKrzys @NeroTFP1 @gumaz
2
@mmaciass nie chcę mi się tego szukać. Ale czytałem o tym nie raz.
Pamiętam, że 4 mln Polaków w ogóle nie myje zębów.
Coś około 40% facetów myje zęby dwa razy dziennie. Kobiet to było lekko ponad 60%
Codzienną kąpiel stosuje połowa Polaków. I tu znów odsetek kobiet jest dużo większy. Ale już nie pamiętam.
Takie są realia.
0
@marcin62 dzięki.
Zaraz kupię w takim razie jedynkę. Na dwójkę poczekam, jak będzie cała
0
@marcin62 zapisałem. Dzięki.
A wiesz może, czy najpierw trzeba zagrać w Solasta 1?
I drugie pytanie, czy tu będzie też D&D 5?
6
@clyde że Ci się chce. Nie lepiej pójść na spacer? Pograć w RE? Albo przygotować jakieś polędwiczki z kurczaka?
0
@zadafcb tak, w gorących już jest gorąca dyskusja na temat tego twitta
4
@gaucho104 wyjdź na miasto, to zobaczysz gdzie są te pieniądze.
Oczywiście, że mają rezerwy. Tylko odpowiedzialni ludzie mają rezerwy na tzw. czarną godzinę, a nie na wydanie ot tak, bo się jakiejś części prawej stronie w Polsce coś nie podoba.
Z resztą, kur zapiał, nie chce mi się Cię przekonywać, że białe jest białe. Myśl sobie co chcesz
Mnie tam wszytko jedno.
0
@ProMILs nie mówmy aż o takiej patologii
10
@gaucho104 przecież Unia sama najpierw pożycza te pieniądze, a potem przekazuje.
No geniusz
6
@Rastafarnianin idąc słownictwem autra tego twitta, napiszę tak
Może niech się p0lacy zastanowią nad sobą, skoro p0lki wybierają jak wybierają? Może prysznic raz dziennie by się przydał? Może mycie zębów dwa razy dziennie? Może użycie dezodorantu?
Tu badania pokazują, że u nas jest z tym bardzo źle.
1
@MesQueUnClub_87 i to nie pierwsza Twoja trójka. Chyba trzecia, jeśli się nie mylę.
4
@MesQueUnClub_87 tak widziałem wszystkie filmy z tej listy.
Obywatel X bardzo dobry, ale większe wrażenia zrobił na mnie Głosy niewinności.
@michaleu @Giwera @gumaz
2
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Wczoraj naczytałem się ekspertów z La Bamby, jak to City i Pep zmiotą Real. Wstałem, pacze wynik i rzeczywiście pozamiatane.
1
@PeRRy ja bym korzystał.
1
@Kgorecki2500 był już wcześniej, ale dodatkowo płatny