0

@Pedritodejong Tępaku już tłumaczę - skoro cienias Milik strzela to Mbappe co najmniej 3 razy tyle i to dla niego nie jest wymierne i pokazuje poziom tej miernej ligi, zrozumiał czy łopatologicznie wyjaśnić

0

@barca87f jak fajk, Laporta obiecał

3

@Tomek54321 Czy Messi jest zawodnikiem Barcelony że o nim co chwila piszą? Z dupy argument

7

AS kiedy o Ramosie materiał o kontuzjach?

0

@Bogan Poczetino :) żartowałem, tam potrzeba Zidana i wtedy by to grało, miękki Poczetino tego nie ogarnie, mam nadzieję :)

3

@Bogan Proszę Cię w lidze francuskiej nawet Milik strzela, a LM - jak mu poszło po wyjściu z grupy?. Przypomnij mi jego liczby z Euro

2

@Przemas8411 Nie chcę go w Barcy, po pierwsze to "farbowany" Francuz, po drugie wolałbym kogoś kreatywnego

2

@Bogan Mpappe ostatnie dwa sezony więcej gwiazdorzy niż gra, tu naszego chce mordować, tam złapie bandyckie czerwo.

0

Ta,a, Aguero, Romero i kogo jeszcze? Potem by sp..ł do PSG, wiedział że ucieknie.

0

Janusze start - kiedy Gerard ma kończyć karierę?

0

@FCBurnley Idiota to Cię spłodził i do tego był pewnie na bani.

0

Od Elche też byliście lepsi w pierwszej kolejce?

0

Byliście lepsi równo po 20 pierwszych minut każdej połowy, później zdychaliście. Gol ze stałego fragmentu nie świadczy o waszej "lepszości". Ciekawy jestem czy z takim zaangażowanie rzucicie się na białych, pewnie nie bo wasz śmieszny trenerem Marcelinjo ma kompleksik Barcy.

0

@CTLM Sprawdź statystyki strat Messiego w ostatnich sezonach, co z tego że ma 5 strat jak dał asyste aktualnie na 1 pkt

0

@PeterGabriel tak, ale jest potencjał na 3

1

@ToJa79 Kto dał piłę Depayowi? idź spac

1

Będą dziś 3 pkt, damy radę. Antek strzeli

0

@ToJa79 no i wykrakałem 1-1, szkoda że ten cienias Alba prokuruje takie wolne

0

Bilbało puchnie powoli

0

@JUNIORcom taaa chyba w fifie

0

Jak to było? garsija nie grał u Guardioli bo mu sie kontrakt kończył?

0

Tersztegen - bronić nie umi to może kopnie w brame

0

Bośniak najprawdopodobniej opuści w najbliższych tygodniach Camp Nou. Mamy jakieś turbo okno dla Panicza?

0

Dani jesteś w błędzie, nie ma hamulcowego, geniusza ale jednak ostatnio hamulcowy

2

@Fabik87 Rasista ;) BLM mają wysokie ambicje, patrz Moriba

23

Wykupili już miesięczny do Paryża i będą jeździć oglądać 45milionów euro jak człapie po boisku

1

@MamerTponad100 Pewnie kiepskiej, jak poprzedni sezon.

0

@escarabajo Dawaj namiar, kocham Hel i cały półwysep łącznie z Władziem, Puckiem

15

i prawidłowo, miotła i zamiatać szatnię po meczach, śmieci zbierać na trybunach

0

@Vintee Bo to modne, aż dziw że Griezmana nie wpisali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?