SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedritodejong Tępaku już tłumaczę - skoro cienias Milik strzela to Mbappe co najmniej 3 razy tyle i to dla niego nie jest wymierne i pokazuje poziom tej miernej ligi, zrozumiał czy łopatologicznie wyjaśnić
0
@barca87f jak fajk, Laporta obiecał
3
@Tomek54321 Czy Messi jest zawodnikiem Barcelony że o nim co chwila piszą? Z dupy argument
7
AS kiedy o Ramosie materiał o kontuzjach?
0
@Bogan Poczetino :) żartowałem, tam potrzeba Zidana i wtedy by to grało, miękki Poczetino tego nie ogarnie, mam nadzieję :)
3
@Bogan Proszę Cię w lidze francuskiej nawet Milik strzela, a LM - jak mu poszło po wyjściu z grupy?. Przypomnij mi jego liczby z Euro
2
@Przemas8411 Nie chcę go w Barcy, po pierwsze to "farbowany" Francuz, po drugie wolałbym kogoś kreatywnego
2
@Bogan Mpappe ostatnie dwa sezony więcej gwiazdorzy niż gra, tu naszego chce mordować, tam złapie bandyckie czerwo.
0
Ta,a, Aguero, Romero i kogo jeszcze? Potem by sp..ł do PSG, wiedział że ucieknie.
0
Janusze start - kiedy Gerard ma kończyć karierę?
0
@FCBurnley Idiota to Cię spłodził i do tego był pewnie na bani.
0
Od Elche też byliście lepsi w pierwszej kolejce?
0
Byliście lepsi równo po 20 pierwszych minut każdej połowy, później zdychaliście. Gol ze stałego fragmentu nie świadczy o waszej "lepszości". Ciekawy jestem czy z takim zaangażowanie rzucicie się na białych, pewnie nie bo wasz śmieszny trenerem Marcelinjo ma kompleksik Barcy.
0
@CTLM Sprawdź statystyki strat Messiego w ostatnich sezonach, co z tego że ma 5 strat jak dał asyste aktualnie na 1 pkt
0
@PeterGabriel tak, ale jest potencjał na 3
1
@ToJa79 Kto dał piłę Depayowi? idź spac
1
Będą dziś 3 pkt, damy radę. Antek strzeli
0
@ToJa79 no i wykrakałem 1-1, szkoda że ten cienias Alba prokuruje takie wolne
0
Bilbało puchnie powoli
0
@JUNIORcom taaa chyba w fifie
0
Jak to było? garsija nie grał u Guardioli bo mu sie kontrakt kończył?
0
Tersztegen - bronić nie umi to może kopnie w brame
0
Bośniak najprawdopodobniej opuści w najbliższych tygodniach Camp Nou. Mamy jakieś turbo okno dla Panicza?
0
Dani jesteś w błędzie, nie ma hamulcowego, geniusza ale jednak ostatnio hamulcowy
2
@Fabik87 Rasista ;) BLM mają wysokie ambicje, patrz Moriba
23
Wykupili już miesięczny do Paryża i będą jeździć oglądać 45milionów euro jak człapie po boisku
1
@MamerTponad100 Pewnie kiepskiej, jak poprzedni sezon.
0
@escarabajo Dawaj namiar, kocham Hel i cały półwysep łącznie z Władziem, Puckiem
15
i prawidłowo, miotła i zamiatać szatnię po meczach, śmieci zbierać na trybunach
0
@Vintee Bo to modne, aż dziw że Griezmana nie wpisali