1

Świonfała nawet się nie zająknąłeś o żóltej dla balinchama

2

Czy o przykładowo Forta wygryzionego przez kolegę są artykuły? telenowela qrwa. Flick jest szefem i niech spierdalają

0

Ding-dong to jest k...a dramat, gavi jeszce chwila i pod prysznic

1

@Popitek12 Mega driver, szkoda, że w Nascar mu nie poszło bo w F1 też kozak. Pamiętam wyścigi Indycar i jego Targeta jak miażdżył wszystkich w pierwszym sezonie. Piękne czasy z Eurosportem.

0

@turhiay Pedro też na początku był kim innym niż na końcu kariery w fcb

0

@Bajson Dawaj nazwiska ze szkółki skoro masz taką wiedzę, gości którzy będą na poziome Fermina i luźno poprowadzą Hiszpanię po złoto

1

@Bajson Po co go chcesz sprzedawać? Pedro też byś opylił za czasów Pepa? Tacy ludzie są potrzebni

0

@Filipem Ogólnie na wuja ten Olmo przyszedł...

0

@Azazel_Pazuzu robi takie coś Casado i wylatuje

0

@WiernyKatalonii za robotę się weź

0

@gumaz żeby kupił sobie kolejne dzieci i nimi się zajął

0

@Cule1234 5x wygrał konkurs, cienias zwykły

0

@Alfie śfionkała mówi że Asenchio to VanDick z Madrytu

1

@cules100pro Negreira im łamie kulasy

1

@July_6_BcN Dobrze napisane, brawo.

1

@wojopancer wrzeszczenie w ekstazie mam SIUUUUsiak

1

@Katalończyk 99 medialna przeciwność krzywego tutka

1

@Messibestplayerintheworld śfionkała? to raczej na pewno będzie miał wątpliwości

0

@RymsonPL Oby :)

1

@RymsonPL Taaa real jest g.... lekko ich robią 4-1 u siebie i 2-2 u City

0

razem ze Szrotinho to były perły

0

@ShawnC Widać, że pojęcie masz zerowe. Pewnioe dziadziś był górnikiem i ojciec też czasze w wieku 45 lat już emeryturkę, bo przez 25lat po 4h dziennie był pod ziemią.

0

@ShawnC Masz pojęcie o logistyce czy nie bardzo - dam Ci przykład - kupujesz w necie? Przejedź się nocą A1 z południa do trójmiasta, wyprzedzisz kilka(naście) GLS, inpost kilka trucków i tak dalej. Masz rację debilizm totalny.

3

@gumaz mit z PRL gdzie mieli profity itd. Zobacz statystyki ilu kierowców zawodowych ma śmiertelne wypadki i porównaj statystyki, dzięki nim masz towar w sklepach itd.

0

@Veysel niestety u madrycioka śfionkały

0

@July_6_BcN kobiety do pralek!

0

Gdyby tego placuszka usmażył Bartomełu... ale to usmażył wielki Lap, ktoś powinien za to beknąć bo to ewidentnie było pranie forsy ;)

0

Tajski mitoman "naklejka na kibel" wyjaśnia Szczęsnego Xd jego kumpel - Jureczku gdzie jesteś - na ławeczce mati zrobił karierę w RM I ten rom w studio.....

1

@Kwiatek67 a nawet ten dzban napisał "piłkarzyk"

0

Byle nie wyjechoł karetką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?