SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świonfała nawet się nie zająknąłeś o żóltej dla balinchama
2
Czy o przykładowo Forta wygryzionego przez kolegę są artykuły? telenowela qrwa. Flick jest szefem i niech spierdalają
0
Ding-dong to jest k...a dramat, gavi jeszce chwila i pod prysznic
1
@Popitek12 Mega driver, szkoda, że w Nascar mu nie poszło bo w F1 też kozak. Pamiętam wyścigi Indycar i jego Targeta jak miażdżył wszystkich w pierwszym sezonie. Piękne czasy z Eurosportem.
0
@turhiay Pedro też na początku był kim innym niż na końcu kariery w fcb
0
@Bajson Dawaj nazwiska ze szkółki skoro masz taką wiedzę, gości którzy będą na poziome Fermina i luźno poprowadzą Hiszpanię po złoto
1
@Bajson Po co go chcesz sprzedawać? Pedro też byś opylił za czasów Pepa? Tacy ludzie są potrzebni
0
@Filipem Ogólnie na wuja ten Olmo przyszedł...
0
@Azazel_Pazuzu robi takie coś Casado i wylatuje
0
@WiernyKatalonii za robotę się weź
0
@gumaz żeby kupił sobie kolejne dzieci i nimi się zajął
0
@Cule1234 5x wygrał konkurs, cienias zwykły
0
@Alfie śfionkała mówi że Asenchio to VanDick z Madrytu
1
@cules100pro Negreira im łamie kulasy
1
@July_6_BcN Dobrze napisane, brawo.
1
@wojopancer wrzeszczenie w ekstazie mam SIUUUUsiak
1
@Katalończyk 99 medialna przeciwność krzywego tutka
1
@Messibestplayerintheworld śfionkała? to raczej na pewno będzie miał wątpliwości
0
@RymsonPL Oby :)
1
@RymsonPL Taaa real jest g.... lekko ich robią 4-1 u siebie i 2-2 u City
0
razem ze Szrotinho to były perły
0
@ShawnC Widać, że pojęcie masz zerowe. Pewnioe dziadziś był górnikiem i ojciec też czasze w wieku 45 lat już emeryturkę, bo przez 25lat po 4h dziennie był pod ziemią.
0
@ShawnC Masz pojęcie o logistyce czy nie bardzo - dam Ci przykład - kupujesz w necie? Przejedź się nocą A1 z południa do trójmiasta, wyprzedzisz kilka(naście) GLS, inpost kilka trucków i tak dalej. Masz rację debilizm totalny.
3
@gumaz mit z PRL gdzie mieli profity itd. Zobacz statystyki ilu kierowców zawodowych ma śmiertelne wypadki i porównaj statystyki, dzięki nim masz towar w sklepach itd.
0
@Veysel niestety u madrycioka śfionkały
0
@July_6_BcN kobiety do pralek!
0
Gdyby tego placuszka usmażył Bartomełu... ale to usmażył wielki Lap, ktoś powinien za to beknąć bo to ewidentnie było pranie forsy ;)
0
Tajski mitoman "naklejka na kibel" wyjaśnia Szczęsnego Xd jego kumpel - Jureczku gdzie jesteś - na ławeczce mati zrobił karierę w RM I ten rom w studio.....
1
@Kwiatek67 a nawet ten dzban napisał "piłkarzyk"
0
Byle nie wyjechoł karetką